Cliff Bleszinskiدر فکر درست کردن Resident Evil

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
20111213clifdbleszinski-280x80.jpg

طراح و بازی سازGears of War یعنی Cliff Bleszinski از اخرین Resident Evil ناراضی بود بنابراین وی از capcomخواسته تا با ایشون تماس بگیرند و برای ساخت یک Resident Evil جدید با هم همکاری کنند !
در ادامه Capcom UKبا پاسخی بامزه از ایشون می خواهد که یک پیتزا با خود بیاورد capcomمعتقد هست ایشون خواسته بزرگ نمای کند !
Resident Evil 6 تا الان مورد نقد های بی شماری قرار گرفته هست
چیزی که مشخص هست Bleszinski برای کار جدید خود فکر های در سر دارد

منبع

آخرین ویرایش:

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
جالبه استاد Cliff B چه تیکه ی کلفتی بار این کپکام کرده ... :d این میتونه بهترین انتقاد سازنده برای کپکام باشه ....

----------------------

در ضمن خطاب به برخی دوستان بگم که کلیفی یکی از بزرگترین و محبوبترین بازیهای این نسل رو رها نکرد تا بیاد RE بسازه ... :|

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
شايد اگه ‍Cliff به جاي اين جمله از Hey capcom you are a F*cking company استفاده ميكرد خيلي جواب بهتري ميگرفت:d

معلومه سکانس آخر خوب بد زشت تو ذهنت مونده

کاپکام یکی از بهترین سری هاش رو با دست خودش نابود کرد.
خودش با دست خودش اعتبارش رو برد زیر سوال

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
باید بهش میگفت برو Gears Of War تو بساب عامو تو رو چه به این غلطا! خیلی محترمانه جوابشو داده! حالا دیگه اینا هم واسه کپکام تکلیف تعیین میکنن. :| حالا دیگه همه واسه ما رزیدنت اویل ساز شدن! :| رزیدنت اویلی که تو بسازی باید واسش گریه کرد! دست ORC رو هم از پشت میبنده! واسه که حداقل اونا فن های رزیدنت اویل که بودن این معلوم نیست چه معجونی میخواد درست کنه! سازنده های رزیدنت اویل هنوز بوجود ترس و تنش تو بازی معتقدند یکی از همونا گفته بود که خیلی دلم میخواد یه رزیدنت اویل کاملا ترسناک بسازم! شاید رزیدنت اویل 7 بهتر از 6 از آب در بیاد رزیدنت اویل 7 کلا باید سبک متفاوتی باشه چون بازی Next Gen هست ولی نه به این معنی که اون روحی که توش جریان داره رو ازش بگیرن منظورم گیم پلیشه! نه این که کلا اکشن بشه! من متاسفانه هنوز رزیدنت اویل 6 رو بازی نکردم ولی به شما قول میدم اگر از بازی بدم اومد دیگه پامو تو بازیسنتر نزارم :)) چون مطمعنم بدم نمیاد اونم حالا که دوربین و نواقص بازی داره گرفته میشه اآپدیت های جدید برای ورژن های کنسولی میاد اما واسه PC یه چیز شسته رفته بون اشکال! خدا کنه زودتر بیاد فقط!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
سازنده های رزیدنت اویل هنوز بوجود ترس و تنش تو بازی معتقدند

53512206826393897636.jpg

:d
حمید جان سناریوی کرس رو به زودی بازی می‌کنی و ردپای GEOW رو یه جور ناجور توش می‌بینی و بعد به کلیف حق می‌دی!

البته اون چيزي كه من ديدم بيشتر يه چيزي در حد Never Dead بود تا GEOW علي:d

منظورم این بود که چی میخواستن بشه چی شد :d

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
حمید جان سناریوی کرس رو به زودی بازی می‌کنی و ردپای GEOW رو یه جور ناجور توش می‌بینی و بعد به کلیف حق می‌دی!
البته اون چيزي كه من ديدم بيشتر يه چيزي در حد Never Dead بود تا GEOW علي:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر