Cliff Bleszinskiدر فکر درست کردن Resident Evil

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
20111213clifdbleszinski-280x80.jpg

طراح و بازی سازGears of War یعنی Cliff Bleszinski از اخرین Resident Evil ناراضی بود بنابراین وی از capcomخواسته تا با ایشون تماس بگیرند و برای ساخت یک Resident Evil جدید با هم همکاری کنند !
در ادامه Capcom UKبا پاسخی بامزه از ایشون می خواهد که یک پیتزا با خود بیاورد capcomمعتقد هست ایشون خواسته بزرگ نمای کند !
Resident Evil 6 تا الان مورد نقد های بی شماری قرار گرفته هست
چیزی که مشخص هست Bleszinski برای کار جدید خود فکر های در سر دارد

منبع

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
کپکام هم شد استودیو سونی..؟

کلیف کپکام رو مسخره کرده..
مسلما بازی سازی که 150 نفر زیر دست داره و یک بازی AAA با میانگین بالای 90 میسازه خیلی خیلی قوی تر و بهتر از استودیوی هست که با بیش از 500 نفر یک مضخرفی با میانگین زیر 60 میسازه..

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
آهان پس این شد اقا می گوفت صحنه گیم رو بوسید گذاشته کنار نگو فیلمش بوده می خواد از epic بیاد بیرون کاره دیگه ای بکنه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
آهان پس این شد اقا می گوفت صحنه گیم رو بوسید گذاشته کنار نگو فیلمش بوده می خواد از epic بیاد بیرون کاره دیگه ای بکنه​

عزیزم حالت خوبه..؟ داره کپکام رو مسخره میکنه..

در ضمن هیچ وقت هم نگفته صحنه گیم رو میبوسم مسگذارم کنار..! فقط گفته اپیک رو ترک میکنم و یک مدت میرم تو استراحت..

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
:))
رسما می خواد یه geow جدید بسازه روش نمیشه مستقیم بگه وقتی اویل 6 رو بازی کرده متوجه شده یه سری جاها خوب از گیرز کپی نشده باید خودش دست بکار بشه تا رسما نسخه جدید از بازی gears of evil منتشر بشه

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یا پیغمبر :|
فقط همین مونده که کلیف بیاد رزیدنت اویل بسازه تا دیگه کلا قسکت ترسناک بازی نابود بشه و بشه یه Gears of War کامل :d
با نظر بچه ها موافقم فقط میکامی میتونه RE درست و حسابی بسازه! البته به نظرم سران کپکام باید کمی صبر کنن و بعد از چند سال شماره بعدی بازی رو بدن بیرون
نخست اینکه GeOW 1 خیلی خیلی تاریک تر و کمی ترسناک تر از رزیدنت 6 بود!:|
دوم اینکه کی گفته هر بازیساز یک جور بازی میتونه بسازه؟طبق این نظر uncharted همون crash bandicoot هست!/:)
سوم اینکه کسی درخواست استخدام توی توییتر نمیده
چهارم کپکام منفور از خداش هم باشه که با کلیف همکاری کنه8-|

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
این بهتر بود بره گیرز رو بسازه!! :|
ولی امیدوارم کپکام قبول کنه.
من که با نسخه ی 6 و 5 که خیلی حال کردم و به همینشم راضی هستم.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
ای کاش یه مقدار بیشتر تحقیر میکرد این کپکام فلان فلان شده رو :D البته کپکام هم بیغ تر از ایناست که این حرفا بهش اثر کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر