Cliff Bleszinskiدر فکر درست کردن Resident Evil

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
20111213clifdbleszinski-280x80.jpg

طراح و بازی سازGears of War یعنی Cliff Bleszinski از اخرین Resident Evil ناراضی بود بنابراین وی از capcomخواسته تا با ایشون تماس بگیرند و برای ساخت یک Resident Evil جدید با هم همکاری کنند !
در ادامه Capcom UKبا پاسخی بامزه از ایشون می خواهد که یک پیتزا با خود بیاورد capcomمعتقد هست ایشون خواسته بزرگ نمای کند !
Resident Evil 6 تا الان مورد نقد های بی شماری قرار گرفته هست
چیزی که مشخص هست Bleszinski برای کار جدید خود فکر های در سر دارد

منبع

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,301
نام
Matthew
آخ استاد شینجی کجایی که 40 میلیون گیمر فقط توی کشور ما منتظرت هستند ( آمار تقریبی :d )

بسی زیاد خندیدیم به کامنت های بروبچ عزیز اما یکی بیتئ واقع بینانه نگاه کنه

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
هر چند که این حرف کلیف بی به نظر مسخره کردن کپکام میاد ولی با این وضع بازی و توهین به شعور اونا هر کی بازی بعدی رو با این سبک و سیاق ادامه بده میخواد کلیف بی باشه یا کوجیما یا مک کارمک یا تیم شفر و یا حتی خود استاد میکامی هم نمیتونه کمکی به پیشرفت مجموعه کنه. البته کسایی که از بازی خوششون اومده بر اعصاب خود مسلط باشن.!!! چون کپکام با فروش بالای این شماره همین راه رو ادامه میده!!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
باید به عقل یه سری از دوستان شک کرد، ایشون عملا داره Capcom و RE6 رو مسخره میکنه - و البته Capcom هم جوابش رو داده - بعد دوستان امدن رو این بحث میکنن که متای بازی احتمالی چنده!

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
خدایی می بینم بعضی ها جدی گرفتن خندم میگیره
مگه ابنباته که یه پیام بده بگه بدین من درست کنم ؟
بعد کپکام هم میگفت بیا همچی تموم دیگه شد کارگردان بازی:p

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
نخست اینکه GeOW 1 خیلی خیلی تاریک تر و کمی ترسناک تر از رزیدنت 6 بود!
yahoo_22.gif

دوم اینکه کی گفته هر بازیساز یک جور بازی میتونه بسازه؟طبق این نظر uncharted همون crash bandicoot هست!
yahoo_23.gif

سوم اینکه کسی درخواست استخدام توی توییتر نمیده
چهارم کپکام منفور از خداش هم باشه که با کلیف همکاری کنه
yahoo_29.gif

در مورد نخست به نظرم همین طرز تفکر بود که باعث نابود شدن این سری شد.هرکی اومد بالا سرش گفت چه اشکالی داره که المان اکشن بهش اضافه بشه تا شبیه فلان بازی باشه و فلان قدر فروش کنه.غافل از اینکه ژانر بازی اصلا اکشن نبود که بخواد براش مقدار تعیین بشه.در واقع چیزی که RE رو RE کرده بود سبک منحصر به فرد Survival Horror ش بود که به کل از شماره 4 به بعد نابود شد.

در مورد دوم هم باید بگم که هرکسی توی هر زمینه ای تخصص داشته باشه باید تو اون زمینه ازش بهره گرفته بشه.مثلا هیچوقت امکان نداره کارگردانی که همه کارنامش با ساخت عناوین طنز پر شده رو مسئول ساخت یه عنوان معناگرا یا جدی بکنن.یعنی عقل حکم میکنه که از افراد تجربه دار تو زمینه مخصوص به خودش استفاده بشه..
در مورد سوم چیزی ندارم بگم :d
و در مورد چهارم هم که نظر شخصی شماست :)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
كپكام ديگه ماشالله انقدر سر RE6 شاهكار كرد و فحش خورد كه اين توش گمه اين حرفا براش عين تعريف و تمجيد ميمونه:dبنده خدا كليف هم فكر كرده با اين حرفا كپكام شرمنده ميشه:d

ولي اي كاش كليف اول يه مشاوره از ما ميگرفت يه سه چهارتا فحش توپ ميداديم بهش كه از طرف ما به كپكام منتقل كنه شاد بشيم:dمن خودم يه ليست بلند بالا از فحش درست كردم كه تو پست نميگنجه بايد براش تاپيك بزنم:d

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
در مورد نخست به نظرم همین طرز تفکر بود که باعث نابود شدن این سری شد.هرکی اومد بالا سرش گفت چه اشکالی داره که المان اکشن بهش اضافه بشه تا شبیه فلان بازی باشه و فلان قدر فروش کنه.غافل از اینکه ژانر بازی اصلا اکشن نبود که بخواد براش مقدار تعیین بشه.در واقع چیزی که RE رو RE کرده بود سبک منحصر به فرد Survival Horror ش بود که به کل از شماره 4 به بعد نابود شد.

در مورد دوم هم باید بگم که هرکسی توی هر زمینه ای تخصص داشته باشه باید تو اون زمینه ازش بهره گرفته بشه.مثلا هیچوقت امکان نداره کارگردانی که همه کارنامش با ساخت عناوین طنز پر شده رو مسئول ساخت یه عنوان معناگرا یا جدی بکنن.یعنی عقل حکم میکنه که از افراد تجربه دار تو زمینه مخصوص به خودش استفاده بشه..
در مورد سوم چیزی ندارم بگم :d
و در مورد چهارم هم که نظر شخصی شماست :)
در مورد پاسخ به نخست باید بگم که قبول دارم و گفتم که کلیف (حداقل)میتونست بازیه ترسناک تری از re6 ش بیرون بده!
در مورد بازخورد دوم هم بگم که تحصیلات کلیف در دانشگاه رشته "ساخت Geow" نبوده که ساخت بازی SH خارج از تخصصش باشه(برای نمونه هم دو تا بازی عالی در سبک های متفاوت گفتم)
در مورد سوم هم من دارم بگم ; به نظر من 1.we can fix re یعنی اینکه بازیتون خرابه 2.together یعنی تنهایی نمیتونین گندی رو که زدین جمع کنید!
و در مورد چهارم هم آره نظر منه;نظر شما هم نیست؟:d

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
در مورد پاسخ به نخست باید بگم که قبول دارم و گفتم که کلیف (حداقل)میتونست بازیه ترسناک تری از re6 ش بیرون بده!
در مورد بازخورد دوم هم بگم که تحصیلات کلیف در دانشگاه رشته "ساخت Geow" نبوده که ساخت بازی SH خارج از تخصصش باشه(برای نمونه هم دو تا بازی عالی در سبک های متفاوت گفتم)
در مورد سوم هم من دارم بگم ; به نظر من 1.we can fix re یعنی اینکه بازیتون خرابه 2.together یعنی تنهایی نمیتونین گندی رو که زدین جمع کنید!
و در مورد چهارم هم آره نظر منه;نظر شما هم نیست؟:d

تا حدودی درسته حرفتون ولی خب نمیشه با قاطعیت این حرفو زد.تازه من حرفی از اینکه تخصصش ساخت Geow ـه نزدم :d
کلا اگه به کارنامش نگاه کنیم تقریبا تخصصش توی ساخت عناوین شوتر مثل گیرز یا آنریل تورنومنت بوده و سابق کار روی عنوان درخشان دیگه ای تو سبک دیگه نداشته.البته خب این دلیل نمیشه و اصل در واقع ایده ای هست که تو ذهن داره که ممکن جواب بده یا نه.اما خب من منظورم اینه که کار خیلی درستی به نظر نمیرسه دادن اختیار بهش برای ساخت عنوان بعدی یا حداقل خیلی ریسکی به نظر میرسه! (اینم در صورتی درسته که واقعا حرفش جدی بوده باشه در مورد کمک به کپکام و تیکه یا شوخی نبوده باشه :d)
در مورد چهارم هم که گفتم.کلا به نظرم کپکام چند سالی باید استراحت بده به سری و بعد حالا اگه ایده ای داره پیاده کنه.ولی بازم نظرم اینه که خود میکامی میتونه کارو درست کنه (هر چند که شاید اگه ساخت RE6 حتی به دست کسی مثل کلیف می افتاد تکلیفش مشخص بود و شاید حداقل از یه نظر مثل اکشن تکمیل بود بازی :D)

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
فقط آقا کریم بقال محله ما به این کپکام مادر مرده تیکه توییت نکرده و قضیه جالب‌تر اینه که کپکام این تمسخرها رو به هیچ چیز هم نمیگیره.

روزی رو میبینم که شینجی میکامی بازی جدید خودش رو عرضه کرده و کپکام معنای واقعی پیتزا رو میفهمه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
كامنتا رو خوندم جالبه ديويد كيج در مورد بازی خودش حرف بزنه مزخرف گفته و زياد حرف زده، اونوقت كليفی بی از فرت بيكاری بياد كپكام رو مسخره كنه و كپكام هم بذاره كف دستش جوابو خيلی جالبه! :)
موندم چرا اين كليفی بی با اينهمه استعداد طنز كه از سر و روش می باره نرفته تو اين زمينه فعاليت كنه؟
بازی كه هيچيش بهت ربط پيدا نمی كنه آخه چرا دخالت می كنی درموردش، اونم خطاب به سازنده اش! انگار 20 سال تو كپكام كار كرده!! تو برو دنبال كار خودت، دخالت تو سبك رزيدنت اويل به كارت نيومده عمو جان.
آدم اينهمه چيپ و بی شخصيت؟
yahoo_31.gif
انتقادی داری راهش Jump in كردن از طريق مسخره بازی نيست!
عكس توئيترش كركر خنده ست:)) مثل اين نديد پديدایی كه پاشون می رسه اونور آب و چشم و گوششون باز می شه...:D
طرف خودش سوژه ست ديگران رو سوژه می كنه:)) :D

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
کلیف منظورش بود گند زدین اونا هم خواستن کم نیارن گفتن سر رات پیتزا هم بیگیر بیار:D اینقدر مهم نبود که تاپیک بخاطرش بزنی

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
رزیدنت ایول از قسمت ایشون نمیتونه درست بشه. البته از نوع جملاتش مشخصه که داره تیکه میندازه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر