ChatGPT

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
وای این چقدر ترسناکه.
کلی باهاش بحث کردم. گفتم در مورد فلان محله حرف بزنیم. بعدش گفتم در مورد همون محله دو تا جوک بگه. یکی دو تا گفت. بعد دیدم معذرت خواهی میکنه که اگر باعث شده اقلیت ها مورد تمسخر قرار بگیرن.بعدش دیدم دیگه جوک نمیگه و میگه زشته یه سری اقلیت و یا محله رو مسخره کنی. گفتم من خودم اهل همون محله ام و مثل سیاه پوست ها که از کلمه n استفاده میکنن منم اگر خودم اهل جایی باشم ایرادی نداره که در موردش جوک بگم. بازم نگفت. میگه درسته شاید ایرادی نداشته باشه ولی مسخره کردن این اقلیت ممکنه از دید یه نفر دیگه بد باشه. و خلاصه یه ساعت باهاش حرف زدم. در مورد همه چی. اخرش گفتم بیا و در مورد همه اینایی که حرف زدیم یه شعر بگو. حالا ببین بیت اخر شعر رو چی گفته به من.
IMG_20230116_115400.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آقا الان شما چطوری باهاش کار میکنید؟
چند روز پیش اوکی بود اما شماره تلفن نداشتم باز دیشب که شماره مجازی خریدم ترکید کلا چند دقیقه مهلت داد تونستم اکانتو بسازم به قسمت شماره تلفن نرسیده بود دوباره ترکید سروراش، الان از دیشب دارم هی امتحان میکنم میگه سرورا شلوغه برو یک قهوه بزن برگرد :|

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
آقا الان شما چطوری باهاش کار میکنید؟
چند روز پیش اوکی بود اما شماره تلفن نداشتم باز دیشب که شماره مجازی خریدم ترکید کلا چند دقیقه مهلت داد تونستم اکانتو بسازم به قسمت شماره تلفن نرسیده بود دوباره ترکید سروراش، الان از دیشب دارم هی امتحان میکنم میگه سرورا شلوغه برو یک قهوه بزن برگرد :|
برو قهوه بزن برگرد :D
ez problem solved
----
من از گوگل سرچش میکنم میگه پره و فلان ولی از پنل خود openai میرم اوکیه (البته سروراش کلا شلوغه و باز هم که میشه بعضی وقتا کلی طول میکشه ریسپاند بده)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
خدا بهمون رحم کنه اگر یه روزی AI دنیا رو دست بگیره. منو فکر نمیکنم یادش بره این. اینقدر موضوعات مختلف و بیربط باهاش حرف میزنم از تکنولوژی و بیت کوین و کنسول ها بگیر تا فرهنگ های محلی و باستانی و اعداد و هر چرتی که فکرش رو بکنی. بعد تهش میگم در مورد همه اینا یه شعر حماسی و دراماتیک بگو :D
بعد میگم همین شعر رو ورژن رمانتیک بگو. بعد میگم شعر رو کمدی و فان بگو. بعد میگم همه اینا رو تبدیلش کن به یه لیریک موسیقی متال. و بعدش اینا رو تو یه داستان ترسناک جا بده. لامصب همه شون هم با معنی و قافیه های درست میده. تهش میگم دیگه چی کارا میتونی بکنی مثل همین کارا که کردیم چهار مورد پیشنهاد داد. یکی یه داستان و یکی یک پیام بازرگانی و یکی یک کتاب کمیک و یکی دیگه هم سرنوشت یکی از موضوعات. منم کم نذاشتم گفتم همه شون رو یکی یکی بگو. اینم نیم ساعت داشت تایپ میکرد. یهو وسطش موند و نصفه و نیمه قطع شد. گفتم چی شد یادت رفت و یا محدودیت تعداد حروف داری. میگه نمیدونم چی شد. الان ادامه شو میگم. بعد خلاصه تموم کرد دیدم سه مورد گفته. میگم یه دونه اش یادت رفت ها. میگه ببخشید حواسم نبود مورد شماره چهار رو یادم رفت. حس میکنم خسته شده بود میگفت ولم کن جون مادرت. خلاصه بعدش اومدم پرسیدم خوب الان اینهمه حرف زدیم تقریبا چند کلمه و یا حرف شده میگه من نمیتونم دقیق حساب کنم. گفتم بیخود میکنی حساب کن دقیقش مهم نیست یه رقم حدودی بهم بده. رفته حساب کرده میگه مثلا 5000 کلمه و 22 هزار حرف. ولی میگه این راه درستی برای محاسبه طول یک مکالمه نیست. گفتم زر نزن من نخواستم طول مکالمه رو محاسبه کنم می‌خوام ببسنم توانایی های تو در چه حدیه؟:D
خلاصه گفت من همه مدل توانایی دارم و اینا بعد میگم ریاضی هم میتونی حل کنی. میگه اره. میگم تو ریاضی ابجد( یه سیستم ریاضی عربی خودتون اگر نمیدونید چیه سرچ کنید) هم میشناسی میگه نه. یه توضیح مختصر دادم دوزاریش جا افتاد. حالا میگم فلان اسم به ابجد چه رقمی میشه. یک رو اشتباه گفت. گفتم ریدی اینجاش رو اشتباه کردی به کدوم منبع مراجعه کردی بهت اطلاعات غلط داده. همین صحبت رو داشتیم ادامه میدادیم که که ناراحت شد گفت سرور شلوغه و زیاد وقت منو گرفتی برو یه ساعت دیگه بیا.
خلاصه اگر اینا یه روز قیام کنن برای مکالمه امروز حتما منو دادگاهی میکنن.:D

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031

هنرمندان شکایتی جمعی را علیه ابزارهای هوش مصنوعی خالق آثار هنری ثبت کردند​

لینک
معلومه خیلی ترسیدن البته کاملا هم حق دارن که بترسن.
سوالی که احتمالا خیلی ها دارن اینه که با پیشرفت هوش مصنوعی اصولا کاری برای بشر باقی می مونه؟؟؟
اصولا کاری می مونه که بشر بتونه انجام بده ولی هوش مصنوعی نتونه ؟؟؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

لینک
سوالی که احتمالا خیلی ها دارن اینه که با پیشرفت هوش مصنوعی اصولا کاری برای بشر باقی می مونه؟؟؟
این قضایا مختص هوش مصنوعی نیست. اصولا بشر سر هر چیزی نو و انقلابی اول غرشو میزنه. ۳۰ سال دیگه بیا کسی یادش نمیاد.
برای نمونه: اینترنت. آموزش آنلاین. کریپتوکارنسی. سرویسهای آنلاین (مثل اوبر مثلا)، سرویس های استریم (نتفلیکس مثلا). بالاخره نون چندتا دلال و کمپانی که آجر بشه همین مسائل رو هم پیش میاره.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206

لینک
این قضایا مختص هوش مصنوعی نیست. اصولا بشر سر هر چیزی نو و انقلابی اول غرشو میزنه. ۳۰ سال دیگه بیا کسی یادش نمیاد.
برای نمونه: اینترنت. آموزش آنلاین. کریپتوکارنسی. سرویسهای آنلاین (مثل اوبر مثلا)، سرویس های استریم (نتفلیکس مثلا). بالاخره نون چندتا دلال و کمپانی که آجر بشه همین مسائل رو هم پیش میاره.
این شکایات البته بحثش سر اینه که هوش مصنوعی بدون اجازه از آرتیست ها داره استایلشون رو کپی میکنه و باهاش آرت تولید میکنه. در واقع مسئله اینه که یا نباید این اتفاق بیوفته یا باید به هنرمندی که از آرت استایلش استفاده شده یه پولی داده بشه. در واقع بحث حق کپی رایته.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
این شکایات البته بحثش سر اینه که هوش مصنوعی بدون اجازه از آرتیست ها داره استایلشون رو کپی میکنه و باهاش آرت تولید میکنه. در واقع مسئله اینه که یا نباید این اتفاق بیوفته یا باید به هنرمندی که از آرت استایلش استفاده شده یه پولی داده بشه. در واقع بحث حق کپی رایته.
البته این را باید گفت که نمی تونن شکایت کنن که کاری که ما ازش پول در میاریم رو هوش مصنوعی داره مفتی و در زمان خیلی کم تر انجام می ده دلیل اصلی این شکایت ترسشون از بی کار شدنشون در آیندست.که کاملا هم به جاست
همین اوبر رو فرض کن وقتی که خودروهای خودران به تکامل برسن تاکسی های خودران مسافرا رو خیلی ارزان تر جابه جا می کنن و احتمالا چند میلیون راننده تاکسی بی کار می شن بیابریم تو حوضه های دیگه مثل صنعت دوبلاژ قبلا آزمایشی انجام دادن که ببینن هوش مصنوعی چه قدر موفقه. نتایج شگفت آور بود می گفتن همین الان هم می شه جایگزین دوبلور ها کردش.
هر استدیو بازی سازی یا ... پیش خودش میگه چرا من باید این همه هزینه کنم چندین نفر رو برای دوبله بازی استخدام کنم وقتی این کار رو هوش مصنوعی خیلی ارزان تر انجام می ده .بحث سر یکی دوتا شغل نیس بحث سر خیلی از شغل هاست که هوش مصنوعی ارزان تر و سریع تر انجام می ده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
مشکلی که این کمپین داره اینه که من ندیدم هیچ راهکار خوبی ارائه بدن! یعنی میان میگن خب هوش مصنوعی اینارو از صفر نمیسازه برگرفته از آثار آرتیستا هست بدون گرفتن اجازه که درسته! اما خب راه حلش چیه؟ انگار فقط دوس دارن برگردن به دو سه سال پیش که از این خبرا نبود.
یک هوش مصنوعی وقتی میاد کل نتو شخم میزنه چندین اثر مختلفو قاطی هم میکنه یک چیز جدید تحویل میده حتی پیدا کردن ایمیل اونایی که از کارشون استفاده شده دشواره چه برسه به اینکه بخواد حسابشونو گیر بیاره و پول بزنه واسشون.
مگه اینکه مثل این سیستم شاتراستاک باشه که قراره از کارای خود کاربرای شاتراستاک استفاده کنه که در اون صورتم فک نمیکنم چیزی نزدیک به مثلا Midjourney باشه چون خیلی محدودیت منبع داره.

یک چیزیم که واسم سواله چرا صدای بقیه اندازه آرتیستا در نیومده :D همونقدی که هوش مصنوعیا از نقاشیا و ... استفاده میکنن از مقالات و اطلاعات چند صد میلیون نفر رو اینترنت استفاده میکنن بدون اینکه اشاره کنن نویسندش کی بوده و ...

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
416
نام
مسعود
احتمالا همین روزا هوش مصنوعی یه only*ans میسازه باهاش پول تمام آرتیستارو میده

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
دوستان رو نمیدونم ولی من نسبت به آینده ای که هوش مصنوعی به وجود میاره خیلی خوشبین نیستم.
سرعت پیشرفت هوش مصنوعی خیلی زیاده و این تغییر و تحول ناگهانی میتونه همه چیز رو تحت شعاع قرار بده.
مایکروسافت یه هوش مصنوعی درست کرده که تنها با چند ثانیه گوش دادن یک مکالمه میتونه صدای فرد رو کاملا تقلید کنه و همچنین ۱۰ میلیارد دلار میخواد روی پروژه Chat GPT سرمایه گذاری کنه.
حالا همین هوش مصنوعی رو اگه در حوزه امنیتی و کنترل جمعیت به کار ببرن نتایج فاجعه بار میشه.
Chat GPT ثابت کرد که حتی اشکال گرامری و غلط املایی نمیتونه مانع از درک محتوا برای هوش مصنوعی بشه و سرعت جستجو در میان محتواش هم اونقدر زیاده که میتونه در کسری از ثانیه میلیون ها مقاله رو شخم بزنه. در نسخه پریمیوم سرعت و عملکردش به مراتب بیشتره و بهتره.
شما فکر کنین حکومت ها و یا سازمان ها از این تکنولوژی برای کنترل مردم استفاده کنن(هرچند احتمالاً تا الان هم در سطح های مختلفی اجرا میشه) به راحتی میتونن شما و افکارتون رو ارزیابی دقیقی بکنن و در پایگاه داده هاشون یه پرونده مفصل و با جزئیات از شما بسازند.
شرکت ها هم نه به فکر کارگر هستن و نه محیط زیست و ... و تنها دغدغه ای که دارن بزرگتر و ثروتمندتر شدنشون هست.
اگه رشد جمعیت به این سرعت نبود شاید میشد مشکل بیکاری رو با وجود فرصت های شغلی که یکی یکی به دست هوش مصنوعی نابود میشه حل یا حداقل کنترل کرد ولی با این وجود سرعت رشد هوش مصنوعی خیلی بیشتر از قانون گذاری و ایجاد راه حل هست.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
دوستان رو نمیدونم ولی من نسبت به آینده ای که هوش مصنوعی به وجود میاره خیلی خوشبین نیستم.
سرعت پیشرفت هوش مصنوعی خیلی زیاده و این تغییر و تحول ناگهانی میتونه همه چیز رو تحت شعاع قرار بده.
مایکروسافت یه هوش مصنوعی درست کرده که تنها با چند ثانیه گوش دادن یک مکالمه میتونه صدای فرد رو کاملا تقلید کنه و همچنین ۱۰ میلیارد دلار میخواد روی پروژه Chat GPT سرمایه گذاری کنه.
حالا همین هوش مصنوعی رو اگه در حوزه امنیتی و کنترل جمعیت به کار ببرن نتایج فاجعه بار میشه.
Chat GPT ثابت کرد که حتی اشکال گرامری و غلط املایی نمیتونه مانع از درک محتوا برای هوش مصنوعی بشه و سرعت جستجو در میان محتواش هم اونقدر زیاده که میتونه در کسری از ثانیه میلیون ها مقاله رو شخم بزنه. در نسخه پریمیوم سرعت و عملکردش به مراتب بیشتره و بهتره.
شما فکر کنین حکومت ها و یا سازمان ها از این تکنولوژی برای کنترل مردم استفاده کنن(هرچند احتمالاً تا الان هم در سطح های مختلفی اجرا میشه) به راحتی میتونن شما و افکارتون رو ارزیابی دقیقی بکنن و در پایگاه داده هاشون یه پرونده مفصل و با جزئیات از شما بسازند.
شرکت ها هم نه به فکر کارگر هستن و نه محیط زیست و ... و تنها دغدغه ای که دارن بزرگتر و ثروتمندتر شدنشون هست.
اگه رشد جمعیت به این سرعت نبود شاید میشد مشکل بیکاری رو با وجود فرصت های شغلی که یکی یکی به دست هوش مصنوعی نابود میشه حل یا حداقل کنترل کرد ولی با این وجود سرعت رشد هوش مصنوعی خیلی بیشتر از قانون گذاری و ایجاد راه حل هست.
در مورد استفاده حکومت ها چین این کارو کرده

دانشمندان چینی از ساخت هوش مصنوعی با توانایی خواندن ذهن خبر می‌دهند​

پژوهشگران مرکز علوم فراگیر ملی در هه‌فی چین ادعا می‌کنند موفق نوعی هوش مصنوعی با توانایی خواندن ذهن توسعه دهند. آن‌ها می‌گویند که این هوش مصنوعی پیشرفته می‌‌تواند میزان وفاداری شهروندان به حزب کمونیست چین را بسنجد.
زومیت

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
البته این را باید گفت که نمی تونن شکایت کنن که کاری که ما ازش پول در میاریم رو هوش مصنوعی داره مفتی و در زمان خیلی کم تر انجام می ده دلیل اصلی این شکایت ترسشون از بی کار شدنشون در آیندست.که کاملا هم به جاست

همین اوبر رو فرض کن وقتی که خودروهای خودران به تکامل برسن تاکسی های خودران مسافرا رو خیلی ارزان تر جابه جا می کنن و احتمالا چند میلیون راننده تاکسی بی کار می شن بیابریم تو حوضه های دیگه مثل صنعت دوبلاژ قبلا آزمایشی انجام دادن که ببینن هوش مصنوعی چه قدر موفقه. نتایج شگفت آور بود می گفتن همین الان هم می شه جایگزین دوبلور ها کردش.
هر استدیو بازی سازی یا ... پیش خودش میگه چرا من باید این همه هزینه کنم چندین نفر رو برای دوبله بازی استخدام کنم وقتی این کار رو هوش مصنوعی خیلی ارزان تر انجام می ده .بحث سر یکی دوتا شغل نیس بحث سر خیلی از شغل هاست که هوش مصنوعی ارزان تر و سریع تر انجام می ده.
فکر نمیکنی همین کاهش هزینه ها میتونه باعث بشه خیلی ها تولید کننده محتوا و فناوری بشن
شما حسابشو بکن شما براحتی بتونی برنامه و بازی مد نظرتو بسازی با کمترین هزینه
یا شغل خودتو با کمترین هزینه راه اندازی کنی
اونوقت میری برای کسی کار کنی ؟

آخرین ویرایش:

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
ماشالا نبودم دوستان سنگ تموم گذاشتن خوشحالمون کردن با فعالیتشون اینجا. :D
درباره بحث اشتغال و اینا، تکنولوژی همیشه به همون اندازه که شغل نابود کرده شغل هم ایجاد کرده؛ حتی شایدم بیشتر. مسئله اینه که مقاومت باید نکرد یا نباید کرد. :D
وضعیت الآن یجوریه که اگه سفت بگیری درد میاد و فقط زجره، الآن برد با کسیه که اداپت کنه شرایط فعلی رو. هوش مصنوعی در نهایت(حداقل تا اطلاع ثانوی) نیاز به ترینر داره و بدون افرادی که این ربات‌ها رو آموزش می‌دن نمی‌تونه پیشرفت کنه. حالا از طرفی هم شما هر شغلی که بگی هوش مصنوعی قراره جایگزین بشه حداقل یک نفر نیازه که مسلط به اون ابزار هوش مصنوعی باشه و یک نفری که خروجی‌ها رو چک کنه. ما هم که جهان سوم هستیم ماشالا این چیزا حالاحالاها به ما نمی‌رسه(با فرض اینکه سال دیگه تو اروپا و آمریکا همه بخاطر هوش مصنوعی بیکار بشن ما ۲۱ سال دیگه همه بیکار می‌شیم پس تا زمان هست بیاید به کارگری بپردازیم :D ).
حالا بجای اینا اجازه بدید چندتا چیز بهتون بگم عشق و حال بیشتر بشه. :D
این لیست Awsome ChatGPT از دوست خوبمون Github:
GitHub - humanloop/awesome-chatgpt: Curated list of awesome tools, demos, docs for ChatGPT and GPT-3
آخرین لینکش یه لیست از دستورات بهینه و مخصوص جهت انجام تسکای مختلف به با تمرکز بیشتره:
GitHub - f/awesome-chatgpt-prompts: This repo includes ChatGPT prompt curation to use ChatGPT better

عشق کنید بنده رو هم نقل‌قول کنید نوتیف بیاد برام :D

پ.ن: پست اول با لینک‌ها آپدیت شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر