Castlevania: Lords of Shadow l PC

70346916147817292071.jpg

درود

بدون شک بازار PC و فروش دیجیتالی عناوینش در ژانر های مختلف در چند سال اخیر رشد فوق العاده چشمگیری داشته است . موفقیتی که حتی ناشران ژاپنی را هم به وسوسه انداخت تا عناوینی که بنظرشون فقط مناسب کنسول و کنترلر هست بر روی این پلتفرم محبوب و خیلی عجیب !! عرضه کنن .

Lord of shadow رو میتوان یکی از 5 عنوان برتر H&S این نسل نامید که امتیازت و فروش نسبتا خوبش توانست طرفداران زیادی رو به خودش جلب کند که متاسفانه خیلی از PC Gamer ها در حسرت تجربه ش تا به امروز باقی موندن .

بنظر میاد PC عجیبترین پلتفرم صنعت گیم در این نسل بوده و هست چرا که فقط روی PC میتوان عناوینی رو یافت کرد که ابتدا شماره 2 یک عنوان براش تایید میشه و بعد از ماهها موقعی که هیچ کسی فکرش رو هم نمیکنه خبرهای مختلف مبنی بر عرضه شدن نسخه قدیمیترش به گوش میرسه :d:d . اگر چه هنوز هیچگونه تاییدی از طرف ناشر بازی کونامی (ناشر عناوینی چون metal gear rising که بتازگی خبر تاییدش بروی PC منتشر شده) بصورت رسمی منتشر نشده اما میتوان تصور کرد که آخرین عنوان باقی مونده (از 5 عنوانی که ماه ها پیش اطلاعاتش در دیتا بیس استیم منتشر شد که فقط این یکی باقی مونده و بقیه همه بصورت رسمی تایید شدن) هم سرانجام خوشی در انتظارش خواهد بود و بعد از مدتی برای PC عرضه میشود .

اولین تصاویر منتشر شده از نسخه ی PC :

آخرین ویرایش:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
آخ آخ ... بدجوری هوس کردم که اون مرحله ی آخرشو دوباره برم !!! :d

اونجایی رو میگم که اول با مرد نقاب داره مبارزه میکنی و بعد با خود Lucifer ! و البته جالب تر از اون بعدشه که میشه فیلم پایانه بازی >:)

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
منم دمو رو بازی کردم.
60 فریم شییره میده.
کات سکانسها رو متاسفانه بعضیاش از قبل رندر شده هست 30 فریم.ولی بعضیا داخل بازی 60 فریمه کامل.
گرافیک داخل بازی هم بالاتر از خود کاتسکانسهای ضبط شده هست:dمثل بیشتر عناوین روی pc.
کنسول برعکسه گرافیک کات سکانسها بالاتره نسبت به داخل بازی:d

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
Minimum System Requirements

CPU: 2.4Ghz Intel Core 2 Duo

RAM: 1 GB RAM

VGA: Direct X9 compatible video card 512Mb Ram

DX: 9.0

HDD: 15 GB HD space

Network: Broadband Internet connection

Recommended System Requirements

CPU: Quad Core CPU

RAM: 2 GB RAM

VGA: Direct X11 compatible video card with 1024Mb Ram

DX: 11

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Minimum System Requirements

CPU: 2.4Ghz Intel Core 2 Duo

RAM: 1 GB RAM

VGA: Direct X9 compatible video card 512Mb Ram

DX: 9.0

Recommended System Requirements

CPU: Quad Core CPU

RAM: 2 GB RAM

VGA: Direct X11 compatible video card with 1024Mb Ram

DX: 11

رسمیه؟

ANTI-MADRID

کاربر سایت
Oct 17, 2011
101
منم همین الان دمو بازیرو که تقریبا 10-15 دقیقه ای میشد بازی کردم واقعا میتونم بگم رقیب سرسختی واسه god of war هستش مطمئن باشید. تازه این نسخه یکه بازیه که دومیش هم نوامبر میاد.
گرافیک بازی متوسطه ولی گیم پلی فوق العادس واقعا به علاوه اتمسفر تاریک بازی هم زیبایی بازی رو دو چندان کرده. من که خیلی به این بازی امیدوارم یا میتونم بگم 100% مطمئنم که موفق میشه.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان عزیز قطعا بنده مریض نیستم که الکی پستی پاک کنم یا لینک دانلودی که گذاشتید الکی الکی حذفش کنم !
اما چه کنم چاره ای نیست طبق دستور العمل لینک دانلود بازی توی انجمن ممنوع هست ما هم موظف هستیم که لینکها رو پاک کنیم ! متاسفانه چاره ای نیست .

به شخصه خیلی ناراحتم که نمیشه لینک دانلودی گذاشت چون PC و یه لینک دانلودش یا همون پ ... خوریش :d

حتی خیلی سعی کردم که بشه دوباره همون تاپیک قدیمی دانلود رو برگردونیم اما نشد

به هر حال خواهشی که دارم لینک دانلود قرار ندید
ممنون

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
با اینکه چند بار تمومش کردم ولی یه جوره عجیبی منتظرشم
دوستانی که دمو رو بازی کردن دقت کنن این دمو ماله اوله بازیه و تقریبا الان کمبو ی درست حسابیو اون نیروهایی که بعدن اضافه میشه نیومدن هنوز .وگرنه گابریل کمبوهای خیلی خفنی داره .من هنوزم بعضیاشو اجرا نکردم.
یعنی واقعا بازی از نظر گیم پلی و موسیقی از نظره من شاهکاره
یه سوال دوستان روی HD 6670 خوب اجرا میشه به نظرتون ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر