Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
میگم کسی متوجه نشد اون آخر دیالوگ کی حرف میزنه و چی میگه ؟ دقیقا بعد از اینکه آرم بازی میاد روی صفحه یه دیالوگ دیگه هم گفته میشه که بخاطر تشویق حضار نمیشه درست شنیدش ، به نظرم همون شخصی بود که گبریل بهش داشت این حرفها رو میزد ( الوکار ؟ یا زوبک ؟ )
یه kind میشنوم. یه shall . اخرشم میگه to fear me
اولشم یه کلمه ای مثل all یا old میگه
بله. مشخص شد که All Shall Come To Fear Me
فکر کنم میگه تمام موجودات کهن باید از من بترسن (با توجه به خشم و قدرتی که قبلش ازش تعریف میکنه اینجوری میشه برداشت کرد)
قبلش هم که میگه این همه قدرت همه از انتقام بهم رسیده. نمیگه مای ونجنس. میگه بای ونجنس :d
کلا گبریل خشن تو این نسخه استقبال میشه

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه kind میشنوم. یه shall . اخرشم میگه to fear me
اولشم یه کلمه ای مثل all یا old میگه
فکر کنم میگه تمام موجودات کهن باید از من بترسن (با توجه به خشم و قدرتی که قبلش ازش تعریف میکنه اینجوری میشه برداشت کرد)
قبلش هم که میگه این همه قدرت همه از انتقام بهم رسیده. نمیگه مای ونجنس. میگه بای ونجنس :d
کلا گبریل خشن تو این نسخه استقبال میشه

فکر کنم میگه : All Shall Come To Fear Me
اون یه تیکه به نظرم همون My باشه بیشتر به جملات قبلیش میاد تا By :D :

But I Will Return , I Will Live Again , I Will Have My Vengeance , Nothing Will Stand In My Way. They Will Pay , Even If It Takes Eternity ... They Will Pay

ولی بازم مشکوک میزنه چون خیلی به By نزدیکه :D

منم حمایت خودم رو از گبریل انتقام جو اعلام میکنم ، فقط مسئله اینه که از کی میخواد انتقام بگیره :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
فکر کنم میگه : All Shall Come To Fear Me
اون یه تیکه به نظرم همون My باشه بیشتر به جملات قبلیش میاد تا By :D :

But I Will Return , I Will Live Again , I Will Have My Vengeance , Nothing Will Stand In My Way. They Will Pay , Even If It Takes Eternity ... They Will Pay

ولی بازم مشکوک میزنه چون خیلی به By نزدیکه :D

منم حمایت خودم رو از گبریل انتقام جو اعلام میکنم ، فقط مسئله اینه که از کی میخواد انتقام بگیره :D
بعد از این جملات میگه : برای این که من دراگون هستم، من پرنس تاریکی ها هستم، همه اینها به خاطر حس انتقامه. یکم دقت کنی بای رو میشنوی. از لب خونی هم میتونی این کار رو بکنی :d
به هر حال هرچی میگه قراره همه رو بزنه لت و پار کنه :d شدیدا استقبال میشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کل دیالوگای تریلر ( خودم شنیداری نوشتم :D ) حالا خودتون مو شکافی کنین .

The Waters of My Life , Flow Ever On , Never Stopping

After Centuries Of Sleep Of Nothingness ... I Have Returned

I Have No Memory of How I Got Here , or Who I am ? a

Yet Something .... Something Comes Back To Me

I Was Great Once , Feared , Yes , Now I Remember

So Weak Now , Must Find Blood

Once I Was Strong , Poweful Beyond Measure , Beyond Imagining

It's Been an Age Since I Last Fed , But I Will Return , I Will Live Again

I Will Have My Vengeance .

Nothing Will Stand in My Way , They Will Pay , Even If it Takes to the Eternity

They Will Pay FOR I Am The Dragon , Dracul , I Am The Prince Of Darkness ... That Is My Vengeance

بعد از لوگوی بازی بازم گابریل :

All Shall Come To Fear Me ...!

آنها توان پس خاهند دادن واسه اینکه من دراکول هستم ، من ارباب تاریکی هستم . این است انتقام من . ینی گابریل میخاد تمامیه عواملی که باعث شدن تا تبدیل به ارباب تاریکی بشه رو تیکه پاره کنه که میتونه شامل زوبک و ( روم به دیوار همون صدایی که از آسمون اومد باشه ) :D و همونطوری که خودش میگه یک عصر در خوابی بیهوده بوده و الان وقتشه که تاوان پس بدن حالا چه اتفاقی افتاده که بیدار شده الله اعلم .

پ.ن : حالا شاید اینقدرام تو تریلر سعی نکردن نقاط ریز و درشت پنهون کنن ، الکی من دارم خودمو میکشم ؟؟؟ این کوجیما با تریلاش مخصوصا phantom pain ما رو رسما Decryptor کرده :))

آخرین ویرایش:

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
خو من ميرم سراغ برسي تريلر :دي
اول اينکه گابريل بعد از چند قرن به هوش مياد نميدونه کجاست و کيه ( البته بعدا ميفهمه کيه) قدرت forgotten one رو نداره و خيلي ضعيف شده
image.php
سلاح جديد گابريل که شباهتي به شمشير معروف دراکولا نداره ولي احتمالا همونه :دي
image.php
تو نسخه قبل که بازيابي سلامتي به وسيله جادو انجام ميشد ولي اينجا گابريل از روش معروف خوناشام ها براي بازيابي سلامتي استفاده ميکنه :)
image.php
نمایی از قلعه castlevania :)
image.php

حالا از اينها گذشته من تو کف زوبک هستم :دي قيافه اي که ما تو پايان LOS از زوبک ديدم کاملا با اوايل بازي فرق داشت به چندتا نکته جالب در موردش زوبک اشاره ميکنم
image.php
1- رنگ چشم هاي زوبک تو پايان بازي با اوايل بازي کاملا فرق داشت
2- زوبک تنها فردي هست که در فرم نرمال خودش دندون نيش نداره
3-زوبک از بين اعضاي LOS تنها فردي بود که اسمش با حرف C شروع نميشه
4- زوبک در واقع خود death هست و همه ي قابليت هاي اون رو داره ولي بر خلاف death اون فقط به خودش خدمت ميکنه
5- زوبک تو پايان los ضعيف به نطر ميرسيد اون باهوش ترين فرد از بين اعضاي brotherhood of light بود با وجود اينکه دراکولا دشمن اون هست اين خيلي عجيب به نطر ميرسيد که از اون کمک بخواد البته چيزي مشخص نيست شايد باز يه نقشه اي تو سرش داره

گابريل هم به نظرم خيلي ناگهاني از يه فرد پاک دل به يه خون آشام بي رحم تبديل شد اميدوارم تو بازي يه توضيحي واسه اين تغيير ناگهاني اخلاقش بزارن

من از یه چیزی مطمئنم اونم اینه که داستانMirror of Fate خیلی بهتر از داستان Los 2 خواهد بود وقایع Mirror of Fate قبل از los روایت میشه و ماجرای پسر گابریل یعنی Trevor) Trevor Belmont پدر قهرمان نسخه اول castlevania یعنی سایمون هست ) رو روایت میکنه که میخواد انتقام مادرش ماری رو از پدرش گابریل بگیره
الوکارد تو این بازی حضور داره و به Trevor کمک میکنه هیچ منبعی هم تایید نکرده که الوکارد پسر دراکولا هست ولی یه ارتباطی با هم دارن که هنوز مشخص نیست

اینم یه تصویر از آلوکارد کبیر
image.php

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
این تریلر از بس خفن بود ریختمش تو گوشیم هر چند وقت یک بار می بینمش روحم تازه میشه! :D

All Shall Come to Fear Me!

از گابریل نسخه اول اصلا خوشم نیومد. اصلا! اما از این گابریل تغییر یافته بسیار خوشم اومده! >:) :D
می فرمایند:

I Am The Dragon, Dracul, And This is my vengeance

:D

راستی پرا گابریل میگه Dracul و نه Dracula؟ تلفظ اصلیش اینطوریه؟ تو نسخه اولم می گفت Dracul. :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
راستی پرا گابریل میگه Dracul و نه Dracula؟ تلفظ اصلیش اینطوریه؟ تو نسخه اولم می گفت Dracul. :D

این آمریکایی ها تلفظ همه چیزو عوض میکنن دیگه :D فک کنم همون بریتیش و اصیلش دراکول هست ولی بعدا دراکیولا کردنش .

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
این آمریکایی ها تلفظ همه چیزو عوض میکنن دیگه :D فک کنم همون بریتیش و اصیلش دراکول هست ولی بعدا دراکیولا کردنش به نظرم .

یافتم! :D این تلفظ رومانیایی و اصیل شه! :D چون داستان دراکولا از رومانی اومده. Dracul هم به رومانیایی میشه: "اژدها" یا "شیطان". :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یافتم! :D این تلفظ رومانیایی و اصیل شه! :D چون داستان دراکولا از رومانی اومده. Dracul هم به رومانیایی میشه: "اژدها" یا "شیطان". :D
عجیبه که اینو متوجه نشدن استاتید اونم با داشتن 600 تا دکتری‌نرین از دانشگاهای مختلف.

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام کسی میتونه برام فونت اصلی اسم کسلوانیا رو پیدا کنه؟
میخوام بدم برام استیگر کنن بزنم پشت شیشه ی ....!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر