Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
بهتر نیس این تریلر جدید رو به فال نیک بگیریم و به میمنت این حادثه فرخنده یکی بیاد و ماجراهای به وقوع پیوسته در DLC های بازی قبلی رو برا همه، در حده یک پست شرح بده. چون من احساس میکنم ماجرای Zobek و گابریل تو بازی اصلی ناقص روایت شد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بي زحمت يكي بگه از كجا من ميتونم داستان شماره ١ اين بازي رو پيدا كنم و بخونم؟
قبلا داستان بازی رو توی همین تاپیک قرار دادم ;)
اینم لینکش : http://forum.bazicenter.com/thread62140/page2/#post2097205
بهتر نیس این تریلر جدید رو به فال نیک بگیریم و به میمنت این حادثه فرخنده یکی بیاد و ماجراهای به وقوع پیوسته در DLC های بازی قبلی رو برا همه، در حده یک پست شرح بده. چون من احساس میکنم ماجرای Zobek و گابریل تو بازی اصلی ناقص روایت شد.
داستان DLC ها رو هم قبلا نوشتم و همینجا گذاشتم :D
http://forum.bazicenter.com/thread62140/page2/#post2025696

پ.ن : خوب میشد اگه یکی از مدیرا این داستان نسخه یک رو میزاشت توی پست اول و توی عنوان تاپیک ها این مورد رو ذکر میکرد

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
پ.ن : خوب میشد اگه یکی از مدیرا این داستان نسخه یک رو میزاشت توی پست اول و توی عنوان تاپیک ها این مورد رو ذکر میکرد
مطالب مفید بود، ممنون. خود فریدون هم میتونست مطالبتون رو بذاره پست اول تاپیکش ولی چون Off Topic هست اینکارو نکرده. اطلاعات مربوط به نسخه قبلی میشه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
مطالب مفید بود، ممنون. خود فریدون هم میتونست مطالبتون رو بذاره پست اول تاپیکش ولی چون Off Topic هست اینکارو نکرده. اطلاعات مربوط به نسخه قبلی میشه.
آیا تو این بازی خون خوردن هم شامل گیم پلی میشه؟ :d خودمونیم ولی شخصیت قوی ای داره به نظرم
l1298_gabriel.gif

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

خواهش میکنم

اگه همون لینکش رو هم توی پست اول قرار بدیم خوب میشه ، آخه خیلی از دوستانی که میان ممکنه با داستان نسخه اول آشنایی نداشته باشند و اینطوری راحت میتونند از توی همون پست اول به داستان نسخه یک (و مخصوصا DLC ها) دسترسی پیدا کنند

@Dark Girl

توی همون DLC ها هم میشد خون خورد :D البته با اون دختر خون آشامه نه گبریل :D

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
اگه قابلیت خون آشامیدن در بازی قرار بدن، یه چیزی باید باشه در حده Legacy Of Kain :d

نه از این مدل تازه های تین ایجری که تو گرگ و میش باب شده :d:|

آیا تو این بازی خون خوردن هم شامل گیم پلی میشه؟ :d خودمونیم ولی شخصیت قوی ای داره به نظرم
l1298_gabriel.gif
شخصیتش که قوی بود از همون اول :d این ابعاد تازه تیره و اهریمنیش هم کاملا جا افتاده به نظر میاد.

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اگه قابلیت خون آشامیدن در بازی قرار بدن، یه چیزی باید باشه در حده Legacy Of Kain :d

نه از این مدل تازه های تین ایجری که تو گرگ و میش باب شده :d:|

شخصیتش که قوی بود از همون اول :d این ابعاد تازه تیره و اهریمنیش هم کاملا جا افتاده به نظر میاد.

متاسفانه میراث kain رو بازی کردم :(

:| خجالت نمیکشی میشینی گرگ و میش میبینی :| نوب پسند :|

دیگه از این جا افتاده تر نمی تونستن بسازنش:
81297386324117502388.jpg

اون تیکه هم که از خواب بیدار میشه خیلی قیافش خوف میزن. با اون چهرش که هنوز خون نخورده هم گیم پلی بدن دستمون عالی میشه

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
همون cox خودش کافیه تا یه اتمسفر خوب ببینیم. همون بهتر که اونی استاد صداش می کنین رو بازی نظارت نداره

همونطور که گفتم CoX خودش صاحب سبکه هیچ شکی توش نیست ولی ایا بازی به این بزرگی تهیه کننده اجرایی یا طراح ارشدی نمیخواد که در خور این بازی باشه ؟
بعدش من استاد صداش نمیزنم تموم دنیا صداش میزنن شاید بازی سازا زیاد اسمشو نبردن ولی ته دلشون خیلی ازش خساب میبرن طوری که اکثر بازیا چیزی رو از ایده های کوجیما برداشته
در کل تریلرا نوید کاری متفاوت رو میدن

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
همونطور که گفتم CoX خودش صاحب سبکه هیچ شکی توش نیست ولی ایا بازی به این بزرگی تهیه کننده اجرایی یا طراح ارشدی نمیخواد که در خور این بازی باشه ؟
بعدش من استاد صداش نمیزنم تموم دنیا صداش میزنن شاید بازی سازا زیاد اسمشو نبردن ولی ته دلشون خیلی ازش خساب میبرن طوری که اکثر بازیا چیزی رو از ایده های کوجیما برداشته
در کل تریلرا نوید کاری متفاوت رو میدن
من به بزرگ بودنش شکی ندارم. ولی وقتی میتونه رو این بازی تاثیر گذار باشه که چیزی تو این سبک داشته باشه. یا حداقل چیزی بیشتر از MGS درست کرده باشه.
بازم میگم به بزرگیش شکی ندارم و بازی های MGS رو تهیه کردم و شروع کردم به بازی کردنشون. ولی کسی که تو این سبک تخصص نداره هیچ سودی نمیتونه داشته باشه مگر تو بخش های گرافیکی یا اینجور چیزها. اصلا نمیتونه تو اتمسفر و گیم پلی مفید باشه. مگه اینکه مگه اینکه بازم مگه اینه ذهن کوجیما تو اینجور فضاها خوب کار کنه که بازم هیچی ازش ندیدیم که قطعی نظر بدیم. بیشتر تو اتمسفر نظامی کار کرده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من به بزرگ بودنش شکی ندارم. ولی وقتی میتونه رو این بازی تاثیر گذار باشه که چیزی تو این سبک داشته باشه. یا حداقل چیزی بیشتر از MGS درست کرده باشه.
بازم میگم به بزرگیش شکی ندارم و بازی های MGS رو تهیه کردم و شروع کردم به بازی کردنشون. ولی کسی که تو این سبک تخصص نداره هیچ سودی نمیتونه داشته باشه مگر تو بخش های گرافیکی یا اینجور چیزها. اصلا نمیتونه تو اتمسفر و گیم پلی مفید باشه. مگه اینکه مگه اینکه بازم مگه اینه ذهن کوجیما تو اینجور فضاها خوب کار کنه که بازم هیچی ازش ندیدیم که قطعی نظر بدیم. بیشتر تو اتمسفر نظامی کار کرده
تنها چیزی که ژاپنی ها تونستن واسه این بازی انجام بدن اون پایان آبگوشتی مسخره بود با یه DLC اجباری که سازنده بدبخت تحت فشار ناشر تن ب ساختنش داده بود.
Mercury Steam متریال درست درمون داشته باشه، بازیش میشه شاهکاری مثل LoS. نیاز به امداد غیبی و ژاپنی بازی و اینا نداره.

خدا کنه بدون اقا بالاسر بسازن این بازی رو (و Contra ).

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میگم کسی متوجه نشد اون آخر دیالوگ کی حرف میزنه و چی میگه ؟ دقیقا بعد از اینکه آرم بازی میاد روی صفحه یه دیالوگ دیگه هم گفته میشه که بخاطر تشویق حضار نمیشه درست شنیدش ، به نظرم همون شخصی بود که گبریل بهش داشت این حرفها رو میزد ( الوکار ؟ یا زوبک ؟ )

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
میگم کسی متوجه نشد اون آخر دیالوگ کی حرف میزنه و چی میگه ؟ دقیقا بعد از اینکه آرم بازی میاد روی صفحه یه دیالوگ دیگه هم گفته میشه که بخاطر تشویق حضار نمیشه درست شنیدش ، به نظرم همون شخصی بود که گبریل بهش داشت این حرفها رو میزد ( الوکار ؟ یا زوبک ؟ )

فکر کنم خود گبریل بود اون جمله اخرو گفت . منم حالیم نشد ولی انگار میگه "همه باید از من بترسن " یا "خشمم به اوج خودش رسیده " یه چیزی تو این مایه ها
باید منتظر تریلرای رسمی Gametrailers باشیم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فکر کنم خود گبریل بود اون جمله اخرو گفت . منم حالیم نشد ولی انگار میگه "همه باید از من بترسن " یا "خشمم به اوج خودش رسیده " یه چیزی تو این مایه ها
باید منتظر تریلرای رسمی Gametrailers باشیم

آره الان که دوباره دقت کردم به نظر میاد گبریل باشه و یه چیزی در مورد "ترس" میگه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,885

فکر کنم همین رو منظورته :

THAT IS MY VENGEANCE :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر