Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
اون یارو سمت راست پایین عکس سیمون بلمونته، الوکارد هم که مشخصه
اون یکی هم trevor ـه...

بحث اینجاست که مگه الوکارد پسر دراکولا نیست؟ پس باید جزئی از خانواده بلمونت باشه، در نتیجه باید یه ربطی به سیمون و Trevor داشته باشه
(تو چند تا صفحه خارجی دیدم یه عده میگن Trevor همون الوکارده - که فکر کنم به داستان Mirrors of fate مربوط میشه)

نه آلوکارد پسر گابریل نیست اصلا اون دراکولا کلاسیک سری کسلوانیا ربطی به بلمونت ها نداره اما همیشه وقتی یه بلمونت یه دراکولا رو نابود میکنه یه بلایی سرش میاد که ارزو میکنه کاش اینکارو نمیکرد !! آخرین نمونه هم همین گابریل ( کلا هرکی اسم بلمونت روش باشه باید یه بلایی سرش میاد :| )

من هم بعید میدونم گابریل رو به عنوان درکولای معروف سری معرفی کنند چون اون درکولا از همه لحاظ با گابریل تفاوت داشت و از همه مهمتر دراکولا قدرت Forgotten one رو نداشت کلا نباید بگردید دنبال دلیل که چرا الوکارد میخواد گابریلو بکشه چون طرز تفکر آلوکارد اینه که هرچی خوناشام دراکولا هست باید نابود بشن !! فرقی نداره کی باشه !!

masiha_jfr

کاربر سایت
Jul 27, 2006
194
نام
مسیحا
نه آلوکارد پسر گابریل نیست اصلا اون دراکولا کلاسیک سری کسلوانیا ربطی به بلمونت ها نداره اما همیشه وقتی یه بلمونت یه دراکولا رو نابود میکنه یه بلایی سرش میاد که ارزو میکنه کاش اینکارو نمیکرد !! آخرین نمونه هم همین گابریل ( کلا هرکی اسم بلمونت روش باشه باید یه بلایی سرش میاد :| )

من هم بعید میدونم گابریل رو به عنوان درکولای معروف سری معرفی کنند چون اون درکولا از همه لحاظ با گابریل تفاوت داشت و از همه مهمتر دراکولا قدرت Forgotten one رو نداشت کلا نباید بگردید دنبال دلیل که چرا الوکارد میخواد گابریلو بکشه چون طرز تفکر آلوکارد اینه که هرچی خوناشام دراکولا هست باید نابود بشن !! فرقی نداره کی باشه !!

باید دید با داستان بازی چیکار میکنن... میتونن یه شاهکار درست کنن فقط باید صبر کرد...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

توی سایت اصلی Castlevania LoS 2 رسما تایید شده که گبریل همون دراکولای معروف سری اصلیه ، در ضمن توی نسخه قبلی، کل سری Castlevania ریبوت شد پس میتونند هر تغییری دلشون خواست توی بازی و داستانش ایجاد کنند

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یعنی 100 درصد اون آلوکارده دیگه ؟ دوستان فتوا صادر می کنن ؟ 100% ؟
منم اون اول این فکر رو می کردم . حالا می گم این یا اصلا آلوکارد نیست ، یا اگه هم باشه لزومی نداره تمام خصوصیات آلوکارد قبلی رو داشته باشه ! سری ریبوت شده . دراکولای این شماره همون طور که علی گفت گیبریله (?WTF,for what reason) ؛ پیدا کنید دراکولا کش رو !

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
توی سایت اصلی Castlevania LoS 2 رسما تایید شده که گبریل همون دراکولای معروف سری اصلیه ، در ضمن توی نسخه قبلی، کل سری Castlevania ریبوت شد پس میتونند هر تغییری دلشون خواست توی بازی و داستانش ایجاد کنند

WTF
پس گند زدن :| خیلی هم شدید ..... :| درسته ریبوتش کردن ولی اصلا هیچ جاش با Castlevania های قبلی نمیخوند خودشون هم گفتن یه بازی جدیده و اینا....
پس رسما نویسنده سری رو اسفالت کردن اخه اون بدخت چجوری اینهمه چیز بی ربطو بهم ربط بده گابریل کجا دراکولا کجا همون یه ذره امیدمون از دست دادیم :|
فقط کنم همون 2 مرحله اول مشخص بشه پایانش چی میشه مثل 90% بازیهای امروزی خیلی ناراحت شدم ....

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
WTF
پس گند زدن :| خیلی هم شدید ..... :| درسته ریبوتش کردن ولی اصلا هیچ جاش با Castlevania های قبلی نمیخوند خودشون هم گفتن یه بازی جدیده و اینا....
پس رسما نویسنده سری رو اسفالت کردن اخه اون بدخت چجوری اینهمه چیز بی ربطو بهم ربط بده گابریل کجا دراکولا کجا همون یه ذره امیدمون از دست دادیم :|
فقط کنم همون 2 مرحله اول مشخص بشه پایانش چی میشه مثل 90% بازیهای امروزی خیلی ناراحت شدم ....

داستان نسخه اول که فوق العاده زیبا بود ، من که خیلی به این نسخه امید دارم و به نظرم میتونند داستانی مثل نسخه اول و شاید ( حتی بهتر از اون ) براش بنویسن

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
در مورد شخصیت که 100 درصد شک نکنید خوده دیوید تو اون مصاحبه بعده e3 گفت ( یه مصاحبه 12 دیقه ای ) و گفت که در نقش دراکولا بازی خواهیم کرد.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
داستان نسخه اول که فوق العاده زیبا بود ، من که خیلی به این نسخه امید دارم و به نظرم میتونند داستانی مثل نسخه اول و شاید ( حتی بهتر از اون ) براش بنویسن

میدونم عزیز حرفت درسته ولی من از اون فنای سخت گیرم :D همونطور که هنوز نتونستم این دانته جدید (DMC) رو قبول کنم قبول این مسئله برام خیلی سخته حالا تا زمانی که بازی اومد صبر میکنیم فقط امیدوارم ارزششو داشته باشه و یه بهترین پایان این نسل رو ببینیم

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نمیدونم چرا ولی با شماره ی اول بیشتر از هر بازی تو این سبک حتی GOW و DMC حال کنم ! خیلی عالی بود مخصوصا داستانش و جزییات عالی , نماد گذاریای درست و احترام به شعور مخاطب ...
بعد از دیدن دموهای آخر بازی و DLC فک کنم این همون گیبریل نسخه ی قبل باشه چون تو DLC نشون میده چطور دراکولا میشه و ...
از همین حالا هایپ میکنم , رقیب جدی GOW جدیده اینه نه DMC و قراره از Black OPS 2 بیشتر بفروشه ... :d

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
dracul___castlevania___lords_of_shadow_by_gokcegokcen-d581y18.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر