Capcom: مردم کمی در مورد DMC ناراحت هستند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کپکام همیشه بعضی از مردم درمورد ریبوت بازی Devil May Cry نگران هستند.

dmc-dante-and-vergil-devil-may-cry.jpg

بازی جدید 15 ژانویه عرضه می شود.گیمر ها زیاد خوشحال برنظر نمی رسند در مورد استدیو جدید سازنده در انگلستان و کارگردانی جدید بازی. نگرانی در مورد توسعه دهنده و حتی رنگ موی Dante قهرمان بازی نیز وجود دارد.

مدیر بازاریابی اروپای شرکت Capcom آقای Michael Pattison در مصاحبه ای با MCV اذعان کرد:" معتقد هستیم مردم بعد از مشاهده چیزهای بیشتری از بازی جدید نظراتشان تغییر کرده است.
او به MCV گفت: همواره fanbase اصلی است که طرح های ما را زیر سوال می برند."

" هر وقت شما تلاش می کنید که یک فرنچیز را تغییر دهید، همواره تعدادی کمی از مردم را ناراحت می بینید، آنان کمی نگران این هستند که چه کاری می خواهیم با آن برند انجام بدهیم. ما احساس می کنیم مردمی که کارهای ما را دیده اند به ما اعتماد بیشتری می کنند.

Pattison افزود:" Capcom از ریسک های موجود برای این مجموعه اطلاع داشته است.

" نسخه قبل Devil May Cry فروش نسبتا خوبی داشته است. مردم ریسک پذیر نیستند و اگر، شما کار جدیدی را نشان ندهید با عواقب سوء استفاده از مصرف کنندگان روبرو می شوید. آنان وقتی تصمیم به توسعه ریبوت Devil May Cry در مسیری متفاوت گرفتند ریسک کاری را که می خواستند انجام بدهند را می دانستند.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نسخه قبل Devil May Cry فروش نسبتا خوبی داشته است. مردم ریسک پذیر نیستند و اگر، شما کار جدیدی را نشان ندهید با عواقب سوء استفاده از مصرف کنندگان روبرو می شوید.
حرفش عین حقیقته !

خیلی برام جالبه کسایی که میان از COD ایراد میگیرن و برای تکراری بودنش اون رو مورد تمسخر قرار میدن وقتی به سری محبوب خودشون میرسه باید همه چیز ثابت بمونه و با کوچیکترین تغییری شروع میکنند به ایراد گرفتن !

Silent Dream

In madness you dwell
کاربر سایت
Jan 3, 2010
1,831
تنها ایرادی که به نظرم دموی DmC داشت, آسون بودن بازی بود! به شدت آسون بود...یه سری مشکلات جزیی دیگه هم داشت که زیاد توی چشم نبود!
در کل به نظرم بازی خیلی خوبی میشه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,990
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا شما بازی رو به خاظر گیم پلی میخواید یا موی شخصیت بازی ؟ :d حالا داستان و گرافیک و چیزای دیگه هم هستش که به نظر من این نسخه در تمام زمینه ها عالی کار کرده ( دمو رو بازی کردم )
حالا شاید من خیلی DMC فن نیستم با بازی شدید حال کردم :d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
حرفش عین حقیقته !

خیلی برام جالبه کسایی که میان از COD ایراد میگیرن و برای تکراری بودنش اون رو مورد تمسخر قرار میدن وقتی به سری محبوب خودشون میرسه باید همه چیز ثابت بمونه و با کوچیکترین تغییری شروع میکنند به ایراد گرفتن !
تغییر یعنی اینکه مثلا بیای کلا یک شخصیت جدید معرفی کنی و بر اساس اون بازی رو تغییر بدی نه اینکه یک شخصیت که دیگه ثابت شده هست تو دنیای گیم رو فقط برای جذب مخاطب های غربی به تغییرش بدی
مثلا الان بیان کریتوس رو با قیافه ژاپنی بسازن به نظرت اصلا جالب میشه؟
مثل این میمونه که وسط یک سریال یکهو یک شخصیت رو بازیگرش رو عوض کنی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
البته من دمو رو بازی نکردم

بازی خیلی خوب از آب در اومده ولی یه سری اشکالات ریز داره که از فوق العاده یا شاهکار بودن دورش میکنه :D

==============
میلک ؟! بگین بقیه HnS ها هم میلک بشن شاید فرجی شد و جای شماره 1 لیست پایین توی این نسل عوض شد :))

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تغییر یعنی اینکه مثلا بیای کلا یک شخصیت جدید معرفی کنی و بر اساس اون بازی رو تغییر بدی نه اینکه یک شخصیت که دیگه ثابت شده هست تو دنیای گیم رو فقط برای جذب مخاطب های غربی به تغییرش بدی
مثلا الان بیان کریتوس رو با قیافه ژاپنی بسازن به نظرت اصلا جالب میشه؟
مثل این میمونه که وسط یک سریال یکهو یک شخصیت رو بازیگرش رو عوض کنی

اگه طبق این فلسفه پیش بریم پس هر نسخه جدیدی که از یه بازی قراره منتشر بشه باید براش یه شخصیت جدید طراحی کنیم !

DmC داره سعی میکنه کاری رو انجام بده که DMC1 انجام داد ، یه بازی که با بقیه بازی های دوران خودش فرق داره و سعی داره چیز جدیدی رو ارائه بده ، اونم توی دورانی که همه بازی ها شدن کپی برداری از نسخه های قبلیشون !

ولی متاسفانه بعضی هوادارا ( و حتی بعضی کسایی که تا الان اسم DMC هم نشنیدن ) هر طوری شده دارن با این کار مخالفت میکنند ! چرا ؟ چون بازی متفاوته !

اگه قرار بود همچین طرز تفکری رو داشته باشیم از اول اصلا DMC ـی شکل نمیگرفت و این بازیی که به عنوان DMC1 میشناسیمش تبدیل میشد به یه RE دیگه

بدترین اتفاقی که میتونه برای یه سازنده بیوفته گوش دادن به حرف هوادارای بازی و ساختن بازی برای هواداراست ( Aka DMC4 ) ! به نظرتون چرا نسل قبل پر از ایده های تازه بود و اکثر بازی ها نوآورانه بودن ؟ چرا بازی های زیبایی مثل Shadow of the Colossus ، Onimusha , Devil May Cry , God Hand , God Of War و ... به وجود اومدن ؟ چون سازنده ها بازیی رو میساختن که خودشون دوست داشتن !

ولی این نسل متاسفانه تا یه سازنده بخواد دنبال ایده خودش بره کلی ایراد ازش میگیرن و هوادارا شروع میکنند به کوبیدن بازی !

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
به نظرم کار سختی جلوی Castlevania و GOW داره ! البته نظر شخصیم (تاکید میکنم نظر شخصیم) اینه که میتونه رقابت نزدیکی با GOW داشته باشه اما Castle یه قدم جلوتره ! (از همینجا از تمامی فنهای رسمی و غیر رسمی سونی عذر خواهی میکنم!) :d اگرچه از صمیم قلب دوس دارم DMC بهترین بازی HnS که هیچ GOTY بشه اما فک نمیکنم به خوبی مثلا نسخه ی سوم باشه ...

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
هر چی زور می زنم بازم به این نتیجه میرسم که بازی فاصله ی زیادی تا شاهکار داره دمو رو چند بار رو درجه های سختی مختلف بازی کردم و سرم هم چند بار به دیوار کوبیدم ولی فرقی نکرد و هنوز این همه تحسینی که از طرف بر بچه های سایت می بینم برام عجیب و غیر قابل هضمه!

طبق نموداری که احسان گذاشت جایگاه DMC رو مابین Heavenly Sword و DMC 4 پیش بینی می کنم.

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
من به شدت مخالف این ریبوت بودم وقتی برای اولین بار اون تریلر رو توی TGS نشون دادن، ولی کم کم به بازی باور کردم ولی از دمو هم خیلی خوشم اومد، کاملا هم سریع بود به نظر من (البته اگر قدرت شیطانی و فرشته و شمشیر معمولی رو با هم قاطی کنین)
من که با دمو خیلی حال کردم، حتی Son Of Sparda Edition رو Pre-order کردم.

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
میلک ؟! بگین بقیه HnS ها هم میلک بشن شاید فرجی شد و جای شماره 1 لیست پایین توی این نسل عوض شد :))

آخه میدونی احسان، نکته ی نا امید کننده تر اینه که تقریبا هیچ کدوم این عناوین حتی توان رقابت با نسخه های فرعی این بازی میلک شده رو هم ندارن :(

پ.ن: چه عنوان میلک شده و داغونیه که 4 تا نسخه بالای 90 داره :(.

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
اینجا باید درباری dmc حرف زده شه.این بحث گاد آو وار چیه راه انداختین؟:d
به هر حال
من با بازی کردن دموی dmc حال کردم و لذت کامل رو بردم.مخصوصا وقتی که قاطی میکنه میشه دانته سابق.فوق العاده بود.از شخصیت و تیپ دانته جدید هم خیلی خوشم میاد.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
اگه طبق این فلسفه پیش بریم پس هر نسخه جدیدی که از یه بازی قراره منتشر بشه باید براش یه شخصیت جدید طراحی کنیم !

DmC داره سعی میکنه کاری رو انجام بده که DMC1 انجام داد ، یه بازی که با بقیه بازی های دوران خودش فرق داره و سعی داره چیز جدیدی رو ارائه بده ، اونم توی دورانی که همه بازی ها شدن کپی برداری از نسخه های قبلیشون !

ولی متاسفانه بعضی هوادارا ( و حتی بعضی کسایی که تا الان اسم DMC هم نشنیدن ) هر طوری شده دارن با این کار مخالفت میکنند ! چرا ؟ چون بازی متفاوته !

اگه قرار بود همچین طرز تفکری رو داشته باشیم از اول اصلا DMC ـی شکل نمیگرفت و این بازیی که به عنوان DMC1 میشناسیمش تبدیل میشد به یه RE دیگه

بدترین اتفاقی که میتونه برای یه سازنده بیوفته گوش دادن به حرف هوادارای بازی و ساختن بازی برای هواداراست ( Aka DMC4 ) ! به نظرتون چرا نسل قبل پر از ایده های تازه بود و اکثر بازی ها نوآورانه بودن ؟ چرا بازی های زیبایی مثل Shadow of the Colossus ، Onimusha , Devil May Cry , God Hand , God Of War و ... به وجود اومدن ؟ چون سازنده ها بازیی رو میساختن که خودشون دوست داشتن !

ولی این نسل متاسفانه تا یه سازنده بخواد دنبال ایده خودش بره کلی ایراد ازش میگیرن و هوادارا شروع میکنند به کوبیدن بازی !
برای نو آوری نیاز به تغییر شخصیت نیست،میتونستن با همون شخصیت قبلی یک عالمه نو آوری توی گیم پلی انجام بدن،یا اصلا با یک شخصیت جدید یک تو همین بازی نوآوری های جدید انجام بدن،اینجوری نیست که چون اسم بازی DMC هست حتما باید داستان در مورد دانته باشه
اتفاقا من با انجام دادن دمو هیچ نوآوری توی گیم پلی ندیدم،تغییر شخصیت و جو یک بازی نوآوری نیست از نظر من،نوآوری اضافه کردن ایده های تازه به یک سبک هست مثل vanquish
تازه همون ایجاد نوآوری و این حرفها هم کار هر شرکتی نیست نمونه اش هم بلاهایی که سر عناوینی مثل NG3 و RE6 اومد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آخه میدونی احسان، نکته ی نا امید کننده تر اینه که تقریبا هیچ کدوم این عناوین حتی توان رقابت با نسخه های فرعی این بازی میلک شده رو هم ندارن :(

پ.ن: چه عنوان میلک شده و داغونیه که 4 تا نسخه بالای 90 داره :(.

هه هه باورم نمیشه رفتی لیست HnS های PSP رو گذاشتی... کلا شاید یکی 2 تا بازی دیگه اون پایین بودش.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
هه هه باورم نمیشه رفتی لیست HnS های PSP رو گذاشتی... کلا شاید یکی 2 تا بازی دیگه اون پایین بودش.
بهتره که باورتون بشه چون با بازی های PSP مقایسه نکردم. با کل HnS های این نسل مقایسه کردم که حساب دست بعضیا بیاد ;;)

در ضمن قصد نداشتم لیست HnS های PSP رو بذارم. فقط میانگین دو نسخه ی فرعی GOW رو گذاشتم که وضع وخیم یه عنوان میلک شده رو ببینن دوستان :(.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر