Capcom: شما در مورد DmC ناامید نخواهید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
dmc_devil_may_cry_captivate_screenshot__10_.jpg

صرف نظر از وجود دیدگاه های متفاوت پیرامون DmC و Dante جدید، کپکام گفته است که شما ناامید نخواهید شد.

در طی سخنرانی در World of Capcom در نمایشگاه Comic Con نیویورک، مدیر تولید بازی، آقای Karl Reader اظهار داشت:
کسانی که می‌گویند 'این، دانته قدیمی نیست، این به خوبی دانته قبلی نیست'، اشتباه می‌کنند، در واقع خیلی خیلی اشتباه می‌کنند.
من به شما اطمینان می‌دهم که ناامید نخواهید شد.
در طی این مراسم، کپکام تریلر جدیدی در رابطه با گیم پلی بازی به نمایش گذاشت.
آقای Reader توضیح داد:
DmC در واقع یک چیز کاملا تازه خواهد بود اما بدین معنا نیست که هیچ کدام از المان های سری قبلی در این عنوان وجود نداشته باشد.
او خاطر نشان کرد:
شما همچنان مبارزات هوایی و مبارزات زنجیره ای را خواهید داشت اما در عین حال ما موارد بسیار زیادی را در بازی گنجانده ایم. Kat، کاراکتر جدید، که یکی از اعضای فرقه (The Order) که به کمک Dante و Vergil قصد نابودی شیاطین را دارند، به شمار می‌رود، یکی از این موارد خواهد بود.

منبع

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بله.. همانطور که Evil مارا نا امید نکرد.
البته من از این بازی به عنوان یه آی پی جدید خوشم اومد و تو تریلرها که خیلی قشنگ بوده

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ما هم امیدواریم :x
--------------------------------------------
بله.. همانطور که Evil مارا نا امید نکرد.
البته من از این بازی به عنوان یه آی پی جدید خوشم اومد و تو تریلرها که خیلی قشنگ بوده
اویل که از نظر من عالیه ....
به هر حال،
سازنده های اونو با سازنده های این مقایسه میکنی؟ :d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
با دیدن اولین عکس از دانته حالم از بازی بهم خورد اما با دیدن تصاویر جدید و.. دوباره به بازی امیدوارم شدم.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
اوایل که بازی معرفی شد هیچ امیدی بهش نداشتم اما جدیدا با دیدن تریلر هاش میتونم بگم بازی خوبی از اب در میاد . امیدوارم راضی کننده باشه .

آخرین ویرایش:

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
من به این بازی هیچ امیدی ندارم نمیدونم بعضی ها بخاطر اسم DMC طرافداریشو میکنن یا بخاطر اینکه چیز جدیدی تو این بازی دیدن (چیز جدیدی دیدین به ما هم بگید ! )

من شخصا هیچ چیز جدیدی ندیدم عین همه یH&s های معمولی دیگست منظورم اینه که مثل bayonetta نوآوری توش وجود نداره شبیه به DMC های قبلی هم نیست پتانسیل زیادی برای متای زیر 70 داره ....

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
capcom بیخیال دیگه...یه مدت که کسی به بازی گیر نمیده خودت دوباره همه چیزو بیادمون میاری :|

حداقل یه بازی منتشر کن که طرفدارا راضی باشن بعد قیافه حق به جانب بخودت بگیر

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
ما هم امیدواریم :x
--------------------------------------------

اویل که از نظر من عالیه ....
به هر حال،
سازنده های اونو با سازنده های این مقایسه میکنی؟ :d
من اصلا به سازنده کاری ندارم که :d گفتم به عنوان یه آی پی جدید خیلی هم عالیه. هم طراحیش هم شخصیتش هم گیم پلیش

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کاره این بچه های Ninja Theory حرف نداره:x

احتمالاً بازی گیم پلی بسی بسی استثنایی خواهد داشت

فقط دانته اش که مشکل سازه:(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
DmC یک بازی عالی ، HnS فوق العاده و Devil May Cry خیلی خوب خواهد بود

میتونید این پست رو بوکمارک کنید !

خیلی برام جالبه ! DmC یکی از معدود بازی های این نسله که تماما اصالت سری خودش رو حفظ کرده ولی با این وجود این همه هیتر داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر