Capcom: شما در مورد DmC ناامید نخواهید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
dmc_devil_may_cry_captivate_screenshot__10_.jpg

صرف نظر از وجود دیدگاه های متفاوت پیرامون DmC و Dante جدید، کپکام گفته است که شما ناامید نخواهید شد.

در طی سخنرانی در World of Capcom در نمایشگاه Comic Con نیویورک، مدیر تولید بازی، آقای Karl Reader اظهار داشت:
کسانی که می‌گویند 'این، دانته قدیمی نیست، این به خوبی دانته قبلی نیست'، اشتباه می‌کنند، در واقع خیلی خیلی اشتباه می‌کنند.
من به شما اطمینان می‌دهم که ناامید نخواهید شد.
در طی این مراسم، کپکام تریلر جدیدی در رابطه با گیم پلی بازی به نمایش گذاشت.
آقای Reader توضیح داد:
DmC در واقع یک چیز کاملا تازه خواهد بود اما بدین معنا نیست که هیچ کدام از المان های سری قبلی در این عنوان وجود نداشته باشد.
او خاطر نشان کرد:
شما همچنان مبارزات هوایی و مبارزات زنجیره ای را خواهید داشت اما در عین حال ما موارد بسیار زیادی را در بازی گنجانده ایم. Kat، کاراکتر جدید، که یکی از اعضای فرقه (The Order) که به کمک Dante و Vergil قصد نابودی شیاطین را دارند، به شمار می‌رود، یکی از این موارد خواهد بود.

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کپکام خیلی چیزا میگه اما توجه کنین اینو Ninja Theory داره میسازه نه کپکام. اون کپکام فقط روی گیم پلی بازی نظارت داره.
صد البته 99% شماها مشکلتون با ظاهر دانته هست و جالب اینجاست هر وقت از مخالفا پرسیدم مشکل بازی به غیر از ظاهر شخصیت ها چیه به طرز عجیبی پستم دیده نشد.
ادامه بدین ادامه بدین. متای 40 - 50 هم براش پیش بینی کنین. کشته منو این کاراتون

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
من واقعا در تعجبم چرا capcom این بازی رو داد دست NT ؟! :-? سری داشت روند نابودیش رو طی میکرد دیگه ! (چون مطمئنم NT داره یه شاهکار میسازه)
خب میرفتن یه گروه 600 نفره دیگه هم تشکیل میدادن میزدن به کل DMC رو هم مثه RE نابود میکردن میرفت پی کارش دیگه !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
RE6 میخواست ژرفهای صنعت گیم رو از شدت تحول و کیفیت دَر بِه نَوَرده آخرش شد این آشغالی که میبینیم خدا به این بازی رحم کنه که فقط میخواد نا امیدمون نکنه..

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
RE6 میخواست ژرفهای صنعت گیم رو از شدت تحول و کیفیت دَر بِه نَوَرده آخرش شد این آشغالی که میبینیم خدا به این بازی رحم کنه که فقط میخواد نا امیدمون نکنه..

حرف جالبى زدى. منم موافقم :d
به نظرم بهتره يا اين بازى فوق العاده بشه يا سوپر افتضاح بشه. چون هر کدوم يه خوبى اى داره. ولى اگه يه چيزى بين اين دو تا بشه (که به نظرم اين اتفاق ميوفته) خيلى بد ميشه. (که الان اصلا حال توضيح دادنشو ندارم)

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
این dmc جدید قطعا بازی خوبی خواهد شد و به هیچ وجه اون بلایی که سر RE6 اومد سرش نمیاد چون سازندش کپکام نیست و NT که تا الان بازی بد نساخته(من نمیدونم چرا یه سری هنوز فقط به خاطر قیافه ی دانته از بازی ایراد میگیرن چون هرکسی که گیم پلیای جدید بازیرو دیده باشه مطمئنا چنین چیزی نمیگه و میدونه که این بازی قطعا یه بازی خوب و با متای بالای 80)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
سازنده ی این رو با اونایی که RE6 رو ساختن به هیچ وجه مقایسه نکنید. من به نینجا تئوری اعتماد دارم و مطمئنم این نسخه از DMC قطعا بازی خیلی خوبی از آب در میاد.

این هم بگم که من اصلا فن سری DMC نیستم و اون اولا هیتر این بازی بودم! ولی تریلر به تریلر بازی پیشرفت کرد و الان هم کاملا راضیم ازش.

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
لطفا بیایید یه سری نکات مثبت و جدیدی رو تو این نسخه دیدید به ما بگید مثلا چون 4 تا کومبو و اسلحه اضافه شده الان به نظر بازی خوبی میاد؟؟ من هم مثل شما اکثر تریلر هارو دیدم نمیگیم بازی بدی میشه ولی شاهکار هم از اب درنمیاد اکثر قابلیت ها دانته رو تو بازی های H&s دیگه هم دیدیم
من با ظاهر دانته مشکلی ندارم خوشبختانه اون اخلاق همیشگی خودش رو داره من هم مثل از خیلی از شماها دوستدارم این بازی عالی بشه و متاش بالا دربیاد ولی خودتون قضاوت کنید چند درصد از بازیها بدون خالق اصلیشون تونستن به اوج برسن؟؟......

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
شرکت های ژاپنی در این نسل در حد فاجعه ظاهر شدند. حتی سازنده ها هم همینطور 1. team ico(تاخیر در عرضه بازی last gaurdian به طور که سونی سانتا مونیکا رو گذاشت سر این بازی) 2. Polyphony Digital (بعد از 5 سال از ساخت Gran Turismo 5 این بازی انتظارات رو براورده نکرده و nfs hp بازی سال شد) 3. capcom ( فاجعه قرن evil6 رو تحویل داد) 4. konami (فاجعه pes ) در بین تمامی این شرکت ها و سازنده ها تیم کوجیما تا حدودی خوب کار کرده. بنابراین با این سوابق بعید می دونم dmc بازی خوبی از اب در بیاد

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
RE6 با این خیال متفاوته به نظرم چون RE6 از همون تریلر گیم پلی اول کاملا معلوم الحال بود و خیلیا همون اوائل ازش قطع امید کردن ولی پیشرفت این بازی تو هر تریلر واضحه

بعدشم کپکام اینطور که میگن سرش تو گیم پلی بوده(به زبان ساده تر فقط تو گیم پلی این بازی تونسته گند بزنه:d) وگرنه تو باقی داستان NT همه کارست

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
ما هم امیدواریم :x
--------------------------------------------

اویل که از نظر من عالیه ....

میانگین 60 واسه یه Resident evill از فاجعه بد تر برادر من

DmC
خیلی برام جالبه ! DmC یکی از معدود بازی های این نسله که تماما اصالت سری خودش رو حفظ کرده ولی با این وجود این همه هیتر داره !

فردا میرم به سانتا مونیکا میگم که موهای کریتوس رو از پشت ببنده و رنگش رو هم ابی کنه
یه پالتو هم مثله مکس پین تنش کنه
اما گیم پلی بازی رو تغییر نده
اونوقت ببینم بچه ها میگن اصالت خودش رو حفط کرده این بازی یا نه =))
--------

به نظرم تنها بازی که اصالت خودش رو همیشه حفط کرده و میکنه Metal geaar solid هست :x
البته اون Rising که کلا قضیش جداست و ربطی به Mgs اصلی نداره ...

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
لطفا بیایید یه سری نکات مثبت و جدیدی رو تو این نسخه دیدید به ما بگید مثلا چون 4 تا کومبو و اسلحه اضافه شده الان به نظر بازی خوبی میاد؟؟ من هم مثل شما اکثر تریلر هارو دیدم نمیگیم بازی بدی میشه ولی شاهکار هم از اب درنمیاد اکثر قابلیت ها دانته رو تو بازی های H&s دیگه هم دیدیم
من با ظاهر دانته مشکلی ندارم خوشبختانه اون اخلاق همیشگی خودش رو داره من هم مثل از خیلی از شماها دوستدارم این بازی عالی بشه و متاش بالا دربیاد ولی خودتون قضاوت کنید چند درصد از بازیها بدون خالق اصلیشون تونستن به اوج برسن؟؟......
والا نمیدونم چجوری توضیح بدم دقیقا ولی بیشتر شبیه یه حس میمونه :D
مثلا من RE6 رو اولین گیم پلیش رو که دیدم فاتحش رو خوندم تا همین الان هم که دارم بازی رو تموم میکنم نظرم عوض نشده.
ولی یه بازی مثل همین DmC هم نظرم اینه که داره بازی خوبی از آب در میاد.
البته به همین راحتیا هم نمیشه کلماتی مثل شاهکار و فوق العاده به بازی بست تا وقتی نیومده. الان دیگه بازی هایی که خالق اصلیشون بالا سرشون هست هم نمیشه به این آسونی در مورد عالی از آب در اومدنشون قضاوت کرد.
به هر حال نظر من اینه که آخرش این میشه: RE6 < DmC

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فردا میرم به سانتا مونیکا میگم که موهای کریتوس رو از پشت ببنده و رنگش رو هم ابی کنه
یه پالتو هم مثله مکس پین تنش کنه
اما گیم پلی بازی رو تغییر نده
اونوقت ببینم بچه ها میگن اصالت خودش رو حفط کرده این بازی یا نه =))
--------
آها پس اصالت یعنی ظاهر شخصیت ؟ اگه اینطوری باشه که RE اصیلترین سری بازی در کل تاریخه چون توی 2 نسل شخصیت هاش ظاهرشون رو حفظ کردن =))

اصالت یعنی گیم پلی استایلیش بازی ، اصالت یعنی وفادار بودن به داستان سری اصلی ، اصالت یعنی حفظ کردن شوخی های بازی ، ادامه بدم یا همینقدر کافیه ؟!
-------------------------------------------------------------------

واقعا که ! هنوز بعضی ها نمیدونند استاندارد های سری DMC چیه بعد خیلی راحت میان میگن بازی Devil May Cry نیست ! اگه الان خود کاپکام اومده بود DMC5 رو ساخته بود و در جهت غربی سازیش میومد از GOW تقلید میکرد و تا خرخره بازی رو میبست به QTE و حرکات سینمایی اونوقت میفهمیدین گند زدن به یه سری یعنی چی !

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
آها پس اصالت یعنی ظاهر شخصیت ؟ اگه اینطوری باشه که RE اصیلترین سری بازی در کل تاریخه چون توی 2 نسل شخصیت هاش ظاهرشون رو حفظ کردن =))

اصالت یعنی گیم پلی استایلیش بازی ، اصالت یعنی وفادار بودن به داستان سری اصلی ، اصالت یعنی حفظ کردن شوخی های بازی ، ادامه بدم یا همینقدر کافیه ؟!
-------------------------------------------------------------------

واقعا که ! هنوز بعضی ها نمیدونند استاندارد های سری DMC چیه بعد خیلی راحت میان میگن بازی Devil May Cry نیست ! اگه الان خود کاپکام اومده بود DMC5 رو ساخته بود و در جهت غربی سازیش میومد از GOW تقلید میکرد و تا خرخره بازی رو میبست به QTE و حرکات سینمایی اونوقت میفهمیدین گند زدن به یه سری یعنی چی !

الان یعنی Dmc داستانش رو حفظ کرده ؟ =))
ورجیل و دانته کلا شخصیتشون برگشته برادر من

بله توی Evil هم اگه همین 4 تا شخصیت قدیم نبود دیگه فاتحش خونده شده بود
همین 4 تا شخصیت رو داره که باز یه عده به خاطر همینا هم که شده بازی رو تهیه میکنن

اما توی این Dmc جدید :
ظاهر شخصیت ها تغییر مرده
صداشون تغییر کرده
رفتارشون تغییر کرده
محیط های بازی کلا تغییر کردن
شوخی های بی مزه و کلیشه ای
داستان بازی هم که شده مثل the avengers >:)
گفتن کلمه Fuc-k در هر ثانیه از بازی و احساس cool بودن =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر