Capcom: شما در مورد DmC ناامید نخواهید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
dmc_devil_may_cry_captivate_screenshot__10_.jpg

صرف نظر از وجود دیدگاه های متفاوت پیرامون DmC و Dante جدید، کپکام گفته است که شما ناامید نخواهید شد.

در طی سخنرانی در World of Capcom در نمایشگاه Comic Con نیویورک، مدیر تولید بازی، آقای Karl Reader اظهار داشت:
کسانی که می‌گویند 'این، دانته قدیمی نیست، این به خوبی دانته قبلی نیست'، اشتباه می‌کنند، در واقع خیلی خیلی اشتباه می‌کنند.
من به شما اطمینان می‌دهم که ناامید نخواهید شد.
در طی این مراسم، کپکام تریلر جدیدی در رابطه با گیم پلی بازی به نمایش گذاشت.
آقای Reader توضیح داد:
DmC در واقع یک چیز کاملا تازه خواهد بود اما بدین معنا نیست که هیچ کدام از المان های سری قبلی در این عنوان وجود نداشته باشد.
او خاطر نشان کرد:
شما همچنان مبارزات هوایی و مبارزات زنجیره ای را خواهید داشت اما در عین حال ما موارد بسیار زیادی را در بازی گنجانده ایم. Kat، کاراکتر جدید، که یکی از اعضای فرقه (The Order) که به کمک Dante و Vergil قصد نابودی شیاطین را دارند، به شمار می‌رود، یکی از این موارد خواهد بود.

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان یعنی Dmc داستانش رو حفظ کرده ؟ =))
ورجیل و دانته کلا شخصیتشون برگشته برادر من

بله توی Evil هم اگه همین 4 تا شخصیت قدیم نبود دیگه فاتحش خونده شده بود
همین 4 تا شخصیت رو داره که باز یه عده به خاطر همینا هم که شده بازی رو تهیه میکنن

اما توی این Dmc جدید :
ظاهر شخصیت ها تغییر مرده
صداشون تغییر کرده
رفتارشون تغییر کرده
محیط های بازی کلا تغییر کردن
شوخی های بی مزه و کلیشه ای
داستان بازی هم که شده مثل the avengers >:)
گفتن کلمه Fuc-k در هر ثانیه از بازی و احساس cool بودن =))
اونوقت شما چند دور بازی رو تموم کردی ؟ فقط مخصوص شما یه نسخه فرستادن یا اینکه بازی اومده و ما خبر نداریم ؟

آره داستان خودش رو حفظ کرده. اسپاردا علیه موندوس قیام میکنه ، بعد هم با ایوا ازدواج میکنه و صاحب دوتا پسر به اسم های دانته و ورجیل میشه الان هم که معلوم نیست چه بلایی سرش اومده. موندوس هنوز هم پادشاه دنیای شیطون هاست و اسپاردا قبل از خیانتش دست راست اون حساب میشده. دانته مثل قبل کاملا بیخیاله و اصلا چیز زیادی در مورد اسپاردا نمیدونه ، ورجیل هم مثل پدرش میخواد انسان ها رو نجات بده برای همین Order رو تشکیل داده تا با شیطونا و موندوس مبارزه کنه

قرار نیست داستان سری اصلی رو Copy/Paste کنند توی این بازی. DmC یه ریبوته که در یه دنیای دیگه اتفاق میوفته پس طبیعتا داستانش هم تفاوت هایی با نسخه های قبلی داره

-------------------------------------------------------------------------
ظاهر شخصیت ها تغییر کرده ! این یه چیز طبیعیه و توی هر نسخه هم وجود داشته ، الان اگه این عکس رو به هر کسی که یه نسخه DMC بازی کرده نشون بدی میفهمه این دانته است
51998048583441454208.jpg

دانته توی 4 نسخه قبلی 3 تا صداگذار مختلف داشته پس الکی به تغییر صدا گیر ندید
--------------------------------------------------------------------
شوخی های بی مزه و کلیشه ایی !!!!! کلیشه ایی ؟! =))

اگه واقعا تمام تریلر ها رو دیده باشی میدونی که دانته تا الان فقط 2 جا از کلمه Fu*k استفاده کرده و همینطوری نیست که زرت و زرت به هرکی رسید بگه : ********** You

=========================================================================================
Devil may Cry به اصالت سری اصلی پایبند بوده و در عین حال سعی کرده نوآوری هایی رو توی گیم پلی و داستان بازی پیاده کنه ، این ایرادات هم همشون بهانه است که بعضی از دوستان میارن تا هرطوری شده به بازی گیر بدن

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اونوقت شما چند دور بازی رو تموم کردی ؟ فقط مخصوص شما یه نسخه فرستادن یا اینکه بازی اومده و ما خبر نداریم ؟

آره داستان خودش رو حفظ کرده. اسپاردا علیه موندوس قیام میکنه ، بعد هم با ایوا ازدواج میکنه و صاحب دوتا پسر به اسم های دانته و ورجیل میشه الان هم که معلوم نیست چه بلایی سرش اومده. موندوس هنوز هم پادشاه دنیای شیطون هاست و اسپاردا قبل از خیانتش دست راست اون حساب میشده. دانته مثل قبل کاملا بیخیاله و اصلا چیز زیادی در مورد اسپاردا نمیدونه ، ورجیل هم مثل پدرش میخواد انسان ها رو نجات بده برای همین Order رو تشکیل داده تا با شیطونا و موندوس مبارزه کنه

قرار نیست داستان سری اصلی رو Copy/Paste کنند توی این بازی. DmC یه ریبوته که در یه دنیای دیگه اتفاق میوفته پس طبیعتا داستانش هم تفاوت هایی با نسخه های قبلی داره

-------------------------------------------------------------------------
ظاهر شخصیت ها تغییر کرده ! این یه چیز طبیعیه و توی هر نسخه هم وجود داشته ، الان اگه این عکس رو به هر کسی که یه نسخه DMC بازی کرده نشون بدی میفهمه این دانته است
51998048583441454208.jpg

دانته توی 4 نسخه قبلی 3 تا صداگذار مختلف داشته پس الکی به تغییر صدا گیر ندید
--------------------------------------------------------------------
شوخی های بی مزه و کلیشه ایی !!!!! کلیشه ایی ؟! =))

اگه واقعا تمام تریلر ها رو دیده باشی میدونی که دانته تا الان فقط 2 جا از کلمه Fu*k استفاده کرده و همینطوری نیست که زرت و زرت به هرکی رسید بگه : ********** You

=========================================================================================
Devil may Cry به اصالت سری اصلی پایبند بوده و در عین حال سعی کرده نوآوری هایی رو توی گیم پلی و داستان بازی پیاده کنه ، این ایرادات هم همشون بهانه است که بعضی از دوستان میارن تا هرطوری شده به بازی گیر بدن

الکی که گیر نمیدیم دیگه با:d

از نظر من بازی هیچ شباهتی به نسخه های قبل نداره
حالا نمرات بازی بیاد معلوم میشه
یه 4.5 بگیره از Gs یه خورده جیگرمون حال بیاد :x

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
آها پس اصالت یعنی ظاهر شخصیت ؟ اگه اینطوری باشه که RE اصیلترین سری بازی در کل تاریخه چون توی 2 نسل شخصیت هاش ظاهرشون رو حفظ کردن =))

اصالت یعنی گیم پلی استایلیش بازی ، اصالت یعنی وفادار بودن به داستان سری اصلی ، اصالت یعنی حفظ کردن شوخی های بازی ، ادامه بدم یا همینقدر کافیه ؟!
-------------------------------------------------------------------

واقعا که ! هنوز بعضی ها نمیدونند استاندارد های سری DMC چیه بعد خیلی راحت میان میگن بازی Devil May Cry نیست ! اگه الان خود کاپکام اومده بود DMC5 رو ساخته بود و در جهت غربی سازیش میومد از GOW تقلید میکرد و تا خرخره بازی رو میبست به QTE و حرکات سینمایی اونوقت میفهمیدین گند زدن به یه سری یعنی چی !

همین که ورجیل اسلحه ی گرم دستش گرفت برای من سوپر فاجعه ـست. ورجیلی که اسلحه ی گرمو ننگ میدونست.

گیم پلی هم که هفته ها با هم بحث کردیم :d وقتی موتور رو تغییر دادن سرعت گیم پلی اومده پایین و منم دموی اول بازی رو بازی کردم اصلا خوشم نیومد (البته از DMC2 بهتره :d)

اینارو که هیچکس نمیدونه بزارین بازی بیاد بعد نظر بدین .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
الکی که گیر نمیدیم دیگه با:d

از نظر من بازی هیچ شباهتی به نسخه های قبل نداره
حالا نمرات بازی بیاد معلوم میشه
یه 4.5 بگیره از Gs یه خورده جیگرمون حال بیاد :x

جالبه دوستان وقتی توی یک بحث منطقی گیر می افتن چیزی جز اینکه حالا امتیازاش میاد می فهمین حالا متای فلان میگیره می فهمین، ندارن بگن
امتیازاتی که یک مجله یا یک وب سایت به یک بازی می ده نمی تونه حس لذت بردن از اون بازی رو از ما بگیره ;)

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
بارها گفتم و باز هم خواهم گفت Ninja Theory بلد نیست بازی بد بسازه،کسایی که تریلرهای DMC جدید رو دیدن میدونن که با چه بازی مشتی طرفن پس الکی و با دلایل بی ربطتتون نه به بازی گیر بدید و نه رو مخ ما راه برید.

Tr0ll

کاربر سایت
Nov 9, 2011
6
نام
مصطفی

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
این بازی،بازیه موفقی خواهد بود(از روتریلرهاش فهمیدم)قبول دارم این دانته،دانته قدیمی نیست اما اخلاق اون رو داره این دقیقا همون چیزی که ما می خوایم Ninja theoryتا حالا بازی بد نساخته(تمام این ها نظر شخصی بود بهم حمله نکنید:d)افرادی هم که به گیم پلی بازی ایراد میگیرن این رو بدونن با یک گیم پلی سریع و زیبا روبه رو هستیم.مطمئن باشید

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
جالبه دوستان وقتی توی یک بحث منطقی گیر می افتن چیزی جز اینکه حالا امتیازاش میاد می فهمین حالا متای فلان میگیره می فهمین، ندارن بگن
امتیازاتی که یک مجله یا یک وب سایت به یک بازی می ده نمی تونه حس لذت بردن از اون بازی رو از ما بگیره ;)

س س سلام ...

ببخشید :(

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من با تمام احترامی که برای این سری قائلم اما هیچ وقت نتونستم با 4 نسخه ی قبلی ارتباط برقرار کنم و کلاً علاقه ای به این IP ندارم ( کلاً با عنوان های این سبکی سلیقه ی من جور نیست از جمله Bayonetta ) البته به عالی بودن داستانش همیشه معترفم و محبوبیتش منو به بزرگ بودنش قانع می کنه ؛ اما امیدوارم نسخه ی ریبوت جدید با توجه به نمایش های خیلی خوبی که تا الان داشته بتونه برای من یه شروع باشه تا با دنیای DMC آشتی کنم ...
دوستان هم اگر مغرضانه نسبت به نمایش ها قضاوت نکنند خودشون هم متوجه میشن که این نسخه ی جدید از هر نظر پیشرفت داشته فقط و فقط یک بهانه میشه آورد و اون هم چهره دانته هست که قبول دارم جای توجیه نداره ...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی و آتوسا بیخیال
یوسف گمگشته توی تاپیک امتیازهای بازی باز خواهد گشت به کنعان غم مخورین
واقعا بعد از یه روز کار سخت، اومدن توی این تاپیک و خوندن نظرات ارزشمند و گهربار عده ای از دوستان، خستگی رو به کل از تن میزداید>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر