Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
شما فیلترشکن شیر کن وصل میشه سرورا مشکلی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk
جان:o پس این همه ملت ریختن از همه کشورها توی اینستا صفحه کود هیچکدوم نمیتونن وصل شن و دارن اعتراض میکنن که مشکل ف/ی/ل/ت/ر ندارن.
حتما برو یه نگاهی بنداز اما انگار ریجن اروپا هیچ مشکل سرور نداره فقط ما بدبختاییم

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
جان:o پس این همه ملت ریختن از همه کشورها توی اینستا صفحه کود هیچکدوم نمیتونن وصل شن و دارن اعتراض میکنن که مشکل ف/ی/ل/ت/ر ندارن.
حتما برو یه نگاهی بنداز اما انگار ریجن اروپا هیچ مشکل سرور نداره فقط ما بدبختاییم
نمیدونم من صبح زدم دو سه بار ارور زد رفت تو ولی موقع بتا یادمه این ارور رو داد یه بار فیلتر شکن زدم رفت تو بعدش عادی وصل میشد
تازه تو خودتم امریکایی و وصل شدی پس یعنی مشکلی نداره بعدشم این بازی اصلا ربطی به امریکا و اروپا ندارن همش یه مستر سروره همه وصل میشن به اون تا اونجایی که من میدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: amir_k2m and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
تا الان 20 دست TDM زدم ولی شاید 8تاش مثل آدم بوده.همش چه یارهای خودی چه بازنده ها لفت میدن نمیدونم چه مرگشونه واقعا.
ولی 5 دستی مد war رو زدم خدا رو شکر هیچکس لفت نداد.war هم قشنگه اول اسکورت میکنی تانک رو تا هدف بعد باید واسش بنزین گیر بیاری بعدش دوباره اسکورت.
من که کلا از بخش مولتی خیلی راضیم.سینگل که فوق العادست.اما هنوز زامبی رو تست نزدم ببینم چجوره.
از ساعت 4 هم به اینور حتی یک بارم ارور سرور نگرفتم فکر کنم مشکلات رو کامل رفع کردن.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تا الان 20 دست TDM زدم ولی شاید 8تاش مثل آدم بوده.همش چه یارهای خودی چه بازنده ها لفت میدن نمیدونم چه مرگشونه واقعا.
ولی 5 دستی مد war رو زدم خدا رو شکر هیچکس لفت نداد.war هم قشنگه اول اسکورت میکنی تانک رو تا هدف بعد باید واسش بنزین گیر بیاری بعدش دوباره اسکورت.
من که کلا از بخش مولتی خیلی راضیم.سینگل که فوق العادست.اما هنوز زامبی رو تست نزدم ببینم چجوره.
از ساعت 4 هم به اینور حتی یک بارم ارور سرور نگرفتم فکر کنم مشکلات رو کامل رفع کردن.
این مد زامبی تکی هم میشه زیاد جلو رفت کلا یا نه حتما باید co op باشه چون میگن توی خیلی مشکله و غیرممکنه از یک جاهایی

• Like
Reactions: mohamada

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
انتخاب کردن سلاحه مخصوص هر کلاس واقعا تاثیر مستقیمی در گیم پلی میزاره.اگر اسلحه مخصوص اون کلاس رو برندارید و یه چیز دیگه بردارید عملکرد پایین میاد هم سرعت پایین میاد هم لگد میره بالا.محتوی بازی هم نسبت به 60 دلار پول کاملا معقولانست.
از الانم بگم بازی کاملا ارزش اینکه سیزن پس براش بخرید رو داره

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
انتخاب کردن سلاحه مخصوص هر کلاس واقعا تاثیر مستقیمی در گیم پلی میزاره.اگر اسلحه مخصوص اون کلاس رو برندارید و یه چیز دیگه بردارید عملکرد پایین میاد هم سرعت پایین میاد هم لگد میره بالا.محتوی بازی هم نسبت به 60 دلار پول کاملا معقولانست.
از الانم بگم بازی کاملا ارزش اینکه سیزن پس براش بخرید رو داره
فقط خداکنه dlcهاش مثل بتل 1 همیشه شلوغ باشه و احتمال اینکه نقشه های قدیمی رو به عنوان dlc دوباره بزارن زیاده من که با اینهمه تعریف و تمجید از بازی فکر نکنم تا کریسمس دووم بیارم برم با خودم دو دوتا چهارتا کنم شاید بخرمش:D

• Like
Reactions: ps34 and guppy

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
فقط خداکنه dlcهاش مثل بتل 1 همیشه شلوغ باشه و احتمال اینکه نقشه های قدیمی رو به عنوان dlc دوباره بزارن زیاده من که با اینهمه تعریف و تمجید از بازی فکر نکنم تا کریسمس دووم بیارم برم با خودم دو دوتا چهارتا کنم شاید بخرمش:D
اره یه جمع و تفریق کن ببین جور در اومد بخرش چون شخصا تضمین میکنم پشیمون نخواهی شد:D
من اصلا انتظار نداشتم این استادیو از مولتی پلیر ادونس وارفر به اون آشغالی به همچین استاندارد بالایی در مولتی ww2 برسه واقعا جای تحسین داره.
دوستان این درسته که میگن یه قسمت از مولتی را میشه افلاین رفت ؟
توی مد war میتونی با بات ها مبارزه کنی

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من از توضیحات شما اینطور برداشت کردم که بخشی از داستان بازی از فیلم نجات سرباز رایان کپی شده و همینطور سیستم خون رسانی از مدال افتخار اونایی که قدیمی هستن میفهمن چی میگم که با گروه باید بازی رو پیش میبردیم یه مدیک هم باهامون بود که تا میوفتادیم زمین صداش میکردیم میومد درمونمون میکرد:)

• Like
Reactions: mohamada and ps34

Meskit

عضو جدید
May 12, 2008
13
نام
سینا
دوستانی که بازی کردن یا اطلاع دارن این بازی رو PS4 Pro از HDR پشتیبانی میکنه؟
مگه قرار نبود حجم بازی رو پرو ۸۰ گیگ باشه؟؟!
:-??

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر