Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
من یه اکانت exit lag سه روزه ساختم و تست کردم .لودینگ رو رد کرد اما قابل بازی کردن نبود.
پینگمم روی 110 اینا بود مثل کاهنده پینگ های داخلی که 10 تومن یه ماهه میخری.

کلا معلوم نیست چرا این جوره هیچ کسیم سر در نمیاره . تو فروم های خارجی هم بخونید معلوم نیست علت چیه.

من که کل بازی اصلی رو دارم با وارزون روی هم 163 گیگه . چه گلی به سرش بزنم و نمیدونم فقط مچ معمولی میرم. گروند و وارزون تعطیل.:((:((
تازه با وجود این گند گفتن میخوان تعداد بازیکن ها در هر مپ رو به 200 نفر برسونن.:Cursing::Cursing::Cursing:

((((( اگر کسی بتونه راه حل این مشکل رو پیدا کنه یعنی از نظر من جزو نوابغ صنعت شبکه و گیم و... اینا حساب میشه. باید جایزه نوبل بهش بدن:Cheesygrin::Cheesygrin::Cheesygrin::Cheesygrin::Cheesygrin:)))))

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
مشکلش معلوم نیست چیه ولی توی ایران اکثرا مشکل دارند . اینترنت من از لحاظ پینگ و سرعت هیچ مشکلی نداره . همین الان از دوستی یک vpn بسیار قوی هم گرفتم که تصویر زیر هم نشون میده که همه چی ظاهرا ردیفه ولی با VPN هم کار نمیکنه .
https://www.speedtest.net/result/9129489481.png

پینگ هم بدون کوچکترین نوسان یا پکت لاس ولی اصلا نمیشه بازی کرد

Screenshot

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
خودتون رو خسته نکنید همونطور که GrandWar بعد از گذشت چندین ماه از ریلیز بازی همچنان مشکل لگ داره و قابل بازیه تقریبا ( با لگ و پکت لاست زیاد ) اما این یکی اصلا قابل بازی نیست ! و درست بشو هم نیست و اکتیویژن پشمش هم نیست .
هیچ ربطی هم به vbn نداره . خود خارجی ها هم نمی تونن درست بازی کنن . حداقل اونا packet lost ندارن لگ رو میشه ی کاریش کرد .

• Like
Reactions: DAT 47 and TheFoCT

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
یعنی ر*ده با این گیم ساختنش...
من حتی با nat type روی open هم گیم برام توی لودینگ گیر میکنه و اررور connection timed out میده ...
10 نوع vpn هم تست کردم با یکیش 2-3 دست بازی کردم ولی با اون هم دیگه نمیره تو گیم ...
طبق یه سری تستایی هم که کردم مشکل هرچی هست یه مشکلی با سیستم خودم هست همه ی راه حل هایی که روی نت بود هم تست کردم نشد که نشد ...
با یه vpn که یکی از دوستام وصل میشه من نمیتونم وصل بشم اکانتم هم بهش دادم روی pc اون با اکانت من تونست بره تو گیم ...
فعلا دیگه من راهی بلد نیستم مگر اینکه یکی یه راه حلی پید کنه ...

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
من حتی با nat type روی open هم گیم برام توی لودینگ گیر میکنه و اررور connection timed out میده ...
10 نوع vpn هم تست کردم با یکیش 2-3 دست بازی کردم ولی با اون هم دیگه نمیره تو گیم ...
طبق یه سری تستایی هم که کردم مشکل هرچی هست یه مشکلی با سیستم خودم هست همه ی راه حل هایی که روی نت بود هم تست کردم نشد که نشد ...
با یه vpn که یکی از دوستام وصل میشه من نمیتونم وصل بشم اکانتم هم بهش دادم روی pc اون با اکانت من تونست بره تو گیم ...

سلام بر شما
این که از لودینگ رد نمیشی مشکل سیستم شماست چون از لحاظ کلی بازی مشکلی نداره هر چی هست تو سرور بازی و اینترنت ایران هست چون من بدون مشکل و لگ خاصی بازی میکنم ولی نت نوسان داره و بازی تا یه قطعی داشته باشه پرتت میکنه بیرون مثلا تو دونا 2 شما قطع بشی یه لحظه 20 ثاینه وقت میده تا قبل اینکه از بازی دیسکانکت بشی ولی اینجا اینجوری نیست .......
بهتره وقتتون رو تلف نکنید صبر کنید مشکلات حل بشه بعدا دوباره سعی کنید بریم فعلا معلوم نیست مشکل دقیقا این وسط کجاست .....بماند که نت ایران مشکل داره ...........

• Like
Reactions: Deadmau5

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
بچه ها من بازی رو از رو سیستم شرکت کپی کردم اوردم خونه چون سرعت دانلود خونه پایینه منتهی این گیرکرده افتاده تو loop هی میخواد بازیو ریپر کنه هی میاد از اول فایل های .IDX پاک کردم راه حل دیگه به زهنتون میرسه؟ من تمام بازی های Blizzard رو دارم صد بار جا به جا کردم اولین باره به این مشکل میخرم و اولین بازیم از activision هست ... نمیتونه ریپریش کنه حداقل کش همچی رو هم یه بار پاک کردم ...

راستی اولش یه ارور دیگه من این فولدر ها رو پاک کردم یکی از دوستان زحمت میکشه اپ کنه برام حجمی نداره
1. فولدر main
2. فولدر کانفیگ تو data
3. فولدر indices تو data
با تشکر پیشاپیش

آخرین ویرایش:

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
مشکلش معلوم نیست چیه ولی توی ایران اکثرا مشکل دارند . اینترنت من از لحاظ پینگ و سرعت هیچ مشکلی نداره . همین الان از دوستی یک vpn بسیار قوی هم گرفتم که تصویر زیر هم نشون میده که همه چی ظاهرا ردیفه ولی با VPN هم کار نمیکنه .
https://www.speedtest.net/result/9129489481.png

پینگ هم بدون کوچکترین نوسان یا پکت لاس ولی اصلا نمیشه بازی کرد

Screenshot
اگه ویدیو های چنل battle non sense رو دیده باشید خیلی از عوامل میتونه دست داشته
از نت کد بازی که گردن بازی ساز هست از تیک ریت که گردن سرور هاست از ادرس دهی بازیکن ها که گردن نت خودشون هست
الان من 3 4 روزه که به سختی بازی میکنم warzone فهمیدم در ساعات خلوت پکت لاست کمتر هست . البته همیشه اوایل بازی تا موقعی که پلیر ها برسن به 80 الی 100 از 150مشکل پکت لاست رو دارم معولا هم بین 50 در صد تا 60 در صد (نت فیبر نوری شرکت خصوصی 16 مگ اپلود 16 مگ دانلود )

حتی پلیر های خارجی که تعدادشون هم کمتر از ما نیست با نت 300 مگا بیت دانلود هم مشکل دارن. راه حل های زیادی دادن تو خارج: یکی گفته ویندوز عوض کردم درست شد . دو سه نفر گفتن مودم عوض کردن درست شد. یکی میگفت ip استاتیک گرفتم نت تایپ open شده درست شد و...
ولی من یه چیزو فهمیدم که اگه چیز شکن که میخرید از پروتکل cisco استفاده میکنه میتونه مشکل رو برطرف کنه .cisco any connect از رمز گزاری پیشرفته استفاده میکنه .ولی از اون طرف پینگ و میبره بالا . اگه یه کسی بتونه سرور داخلی با پروتکل cisco ران کنه شاید مشکل حل شه

• Like
Reactions: old_ashkan

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
برای من محتوای داخل پوشه %temp% و محتوای داخل پوشه %battle.net) %appdata ) پاک کردم و بعد ریست کامپیوتر برنامه بتل نت رو با run as administrator اجرا کردم درست شد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: DAT 47

Sina.Tvsl

کاربر سایت
Jan 15, 2013
363
نام
SiNA
بچه ها من بازی رو از رو سیستم شرکت کپی کردم اوردم خونه چون سرعت دانلود خونه پایینه منتهی این گیرکرده افتاده تو loop هی میخواد بازیو ریپر کنه هی میاد از اول فایل های .IDX پاک کردم راه حل دیگه به زهنتون میرسه؟ من تمام بازی های Blizzard رو دارم صد بار جا به جا کردم اولین باره به این مشکل میخرم و اولین بازیم از activision هست ... نمیتونه ریپریش کنه حداقل کش همچی رو هم یه بار پاک کردم ...

راستی اولش یه ارور دیگه من این فولدر ها رو پاک کردم یکی از دوستان زحمت میکشه اپ کنه برام حجمی نداره
1. فولدر main
2. فولدر کانفیگ تو data
3. فولدر indices تو data
با تشکر پیشاپیش
فکر کنم اگه همه فایل های بیرون اون سه فولدر، تو فولدر اصلی بازی پاک کنی و ریپر بزنی درست شه.

دوستان، برای open کردن NAT آی پی استاتیک بگیرم حله؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
فکر کنم اگه همه فایل های بیرون اون سه فولدر، تو فولدر اصلی بازی پاک کنی و ریپر بزنی درست شه.

دوستان، برای open کردن NAT آی پی استاتیک بگیرم حله؟
نشد متاسفانه بازی رو گذاشتم دانلود شه اولش پاز کردم ریختم باز نشد ... فکر کنم باید دوباره دانلود کنم لعنت به این اکتیویژن من بازی های بیلیزاردم هزارتا بلا سرش اوردم فایلاش پاک می شد سه سوت ریپر می شد .

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دوستان کسی راه حلی داره برا پینگ ؟ من تو بازی های دیگه پینگ 60 70 80 تو این بازی 120 هست میشه سرور اینارو عوض کرد؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دوستان کسی راه حلی داره برا پینگ ؟ من تو بازی های دیگه پینگ 60 70 80 تو این بازی 120 هست میشه سرور اینارو عوض کرد؟
تنها یک راه حل داره اون هم صبر کردنه! هیچ کاری از دست ما ساخته نیست. اگر ترافیک کمی تو منطقه و شهر شما باشه، در بهترین حالت می تونید با پینگ 140 بازی کنید (با پکت لاس کم). اما اگر مثل بنده شمال باشید و ترافیک شدید باشه، باید با 60 درصد پکت لاس کنار بیاید! >:D<
هم از طرف سرور بازی و هم سمت ایران، باید همه چی بهینه بشه! حداقل اگر این وضعیت قرنطینه تموم بشه، بار ترافیکی کاهش پیدا می کنه و مقداری بهبود پیدا می کنه.
خود من خیلی تلاش کردم، اما نتیجه ای نداره! فعلا فقط شکیبائی، همین! ~o)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر