Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام از کجا میشه دانلودش کرد؟
هنوز نیومد ولی از باید از Battle.net دانلود کنید.

ساعت 10:30 امشب عرضه می شه.
برنامه Battle.net رو نصب کنید و آماده باشید! L-)
اینطور که به نظر میاد، حجم بازی چیزی در حدود 100 گیگه! :|~o) البته اون افرادی که نسخه COD MW 2019 رو دارن، حجم کمتری رو دانلود می کنن. (مطمئن نیستم)

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
بازی افتضاح برای من packet loss داره چرا اینجوریه؟

برای من اصلا از صفحه لودینگ رد نمیشه. هیچ کدوم از مود هاش.

این مشکل لگ زدن رو من توی گراند وار هم دارم در حالی که نتم تایم اوت نمیده با هیچ ای پی خارجی و FPS هم 40 به بالا هست .
با دو تا نت مخابرات 8 مگ و ایرانسلم هم تست کردم بی فایده هست.

( درایور game ready اینویدیا رو هم نصب کنید . اثر نداره در اون موضوع بالا ولی نصب کنید )

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
بازی افتضاح برای من packet loss داره چرا اینجوریه؟
برای من اصلا از صفحه لودینگ رد نمیشه. هیچ کدوم از مود هاش.

این مشکل لگ زدن رو من توی گراند وار هم دارم در حالی که نتم تایم اوت نمیده با هیچ ای پی خارجی و FPS هم 40 به بالا هست .
با دو تا نت مخابرات 8 مگ و ایرانسلم هم تست کردم بی فایده هست.

( درایور game ready اینویدیا رو هم نصب کنید . اثر نداره در اون موضوع بالا ولی نصب کنید )

هم مشکل FPS دارید و هم PACKET؟
این مشکلو من تو فورت نایت دارم. وقتی پینگ می گیرم تو CMD، آنچنان خبری از pakcet loss نیست، اما تو بازی وضعیت خرابه!!! بیشتر مواقع با ایرانسل کانکت می شم، مشکل حل می شه! با ADSL تا 20 درصد هم پکت می زنه! (مخصوصا عصر)
شما وی پی ان و دی ان اس زدید چک کنید؟

131646

برای من که هنوز دانلودش تموم نشده!!! :|
آیدی battle.net بنده:
Ategetemen#2999
اگر مایلید اد کنید.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
این مشکلو من تو فورت نایت دارم. وقتی پینگ می گیرم تو CMD، آنچنان خبری از pakcet loss نیست، اما تو بازی وضعیت خرابه!!! بیشتر مواقع با ایرانسل کانکت می شم، مشکل حل می شه! با ADSL تا 20 درصد هم پکت می زنه! (مخصوصا عصر)

View attachment 131646

آیدی battle.net بنده:
Ategetemen#2999
اگر مایلید اد کنید.

من هیچ مشکلی ندارم
نت پارس افلاین
وقتی تو بازی میرید بازم دانلود داره گذاشتید اون تموم بشه ؟

• Like
Reactions: SWEDAS

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168

View attachment 131646

آیدی battle.net بنده:
Ategetemen#2999
اگر مایلید اد کنید.

نه Fps خوبه بالای 40 هست . فقط گروند لگه شدیده ، بتل رویالم باز نمیشه کلا تو لودینگ میمونه تا تایم اوت بده.
DNS , VPN , نرم افزار گذر از تحریم و کاهنده پینگ . به هیچ صراطی مستقیم نیست.

دوستان اگه کسی ای پی سرور هارو داره بزاره یه پینگ بگیریم . به خصوص گراند و بتل. البته اگه سرور جدا داره.

• Like
Reactions: DAT 47

melad

کاربر سایت
Dec 8, 2016
37
برای منم از صفحه لودینگ رد نمیشه ....
فقط یه بار با ذور رد شد
اونم یارو پشتش به من بود زدمش 1 دونه هم نخورد !!!!!!!!!!
نمیدونم یا تحریمه یا مشکل بازیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر