Call of Duty: Warzone | PC

132128

درود.
این تاپیک برای علاقه مندان به Call of Duty سبک Battle Royale ایجاد شده.
بازی Call of Duty: Warzone یک عنوان FTP هست و شما می تونید به صورت رایگان این بازی رو تجربه کنید.
تلاش می کنیم در این تاپیک خبرها، مشکلات و اتفاقات بازی رو بررسی کنیم.

آموزش نصب بازی:

نصب بازی به دو روش قابل انجام هست. اما قبل از نصب، باید ابزار رو آماده کنیم:
1- ساخت اکانت blizzard. وارد این آدرس بشید و یک اکانت blizzard بسازید. شما برای نصب و اجرای بازی به اکانت blizzard احتیاج دارید. این اکانت روی سرویس Battle.net لاگین میشه. در حین ساخت اکانت ترجیجا کشور ایران رو انتخاب کنید. 132113 ممکنه برای تکمیل مراحل ساخت اکانت از شما شماره تلفن درخواست بشه. شماره تلفن وارد شده بعدها می تونه در ریکاوری اکانت به شما کمک کنه.
2- ساخت آی دی Activision. یکی از امکانات جالبی که اکتیویژن در اختیار کاربرهاش قرار داده، آی دی Activision هست. شما با ساخت آی دی Activision، می تونید تمام محتویات اکانتتون رُو در هر پلتفرمی که می خواید اجرا کنید. می تونید تمام نسخه های COD رُو روی آی دی خودتون ذخیره کنید و به هرجائی که می خواید انتقال بدید. پس طبیعتا ساخت یک آی دی Activision ضروریه! برای ساخت آی دی Activision وارد ایــن لــیــنــک بشید. 132115 در این قسمت پلتفرم های مختلف نمایش داده میشه. شما قصد بازی بر روی سرویس Battle.net رو دارید، پس روی لوگوی Battle.net کلیک کنید تا با آی دی شما سینک بشه. بعدها می تونید هر پلتفرمی که خواستید رو در پروفایلتون اضافه کنید.
3- نصب کلاینت Battle.net. شما برای اجرای بازی نیاز به لانچر دارید. وظیفه این کار به عهده سرویس Battle.net هست. کافیه کلاینت رو از ایــنــجــا دانلود کنید و با اکانت blizzard که در شروع کار ساخته بودید، لاگین کنید.
4- نصب بازی توسط کلاینت Battle.net. خب، می رسیم به آخرین مرحله، یعنی نصب بازی! شما می تونید به دو روش بازی رو توسط کلاینت نصب کنید. یک، دانلود دیتایِ بازی توسط خودِ کلاینت Battle.net. دو، دانلود دیتای بازی به صورت جداگانه (از سایت های داخلی).
برای نصب توسط کلاینت از لیست بازی های موجود 132118 COD MW رو انتخاب کنید. گزینه Install رو بزنید و تا اتمام دانلود صبر کنید.
اگر شما دیتای بازی رو دارید، کافیه بعد از زدن دکمه نصب بازی توسط کلاینت، چند ثانیه بعد از شروع دانلود دکمه توقف رو بزنید. دیتا رو در محل نصب بازی کپی کنید، در داخل کلاینت Battle.net وارد Options بشید و گزینه Scan and Repair رو بزنید. دیتای شما شناسائی می شه و دیگه نیازی به دانلود بازی توسط کلاینت نیست.

بازی رو اجرا کنید و لذت ببرید.

رفع مشکلات بازی:

پینگ و پکت لاس بالا.
اولین و بزرگ ترین مشکل تمام ما ایرانی ها در بازی های آنلاین، پینگ و پکت لاس بالاست! متاسفانه این بازی از اون چیزی که فکرشو می کردیم بیشتر اذیتمون کرده! از بخت بدمون، سرورهای بازی برای ما ایرانی ها (به هر دلیلی) مناسب نیست و شاهد پکت لاس فراوان هستیم! تلاش های زیادی برای حل این مشکل کردیم که اکثرشون نتیجه بخش نبود! اما به مرور، روش هائی برای رفع این مشکل پیدا شد! از برنامه های جانبی و سرورهای کاهش پینگ داخلی!
برای حل مشکل پینگ و پکت لاس در بازی COD WZ شما چند تا انتخاب دارید. اولین راه استفاده از سرورهای کاهش پینگ ایرانی ـه. اکانت های کاهش پینگی که می تونه برای رفع پکت لاس در بازی به شما کمک کنه. اما شخصا با تست هائی که کردم، به دلیل نوسان های شدید در پینگ، سرورهای کاهش پینگ داخلی رو به شما پیشنهاد نمی کنم! مگر اینکه مجبور باشید!
پیشنهاد من به شما استفاده از دو روشی هست که در ویدئو زیر برای شما آماده کردم. ویدئو رو ملاحضه کنید و امیدوارم مشکلتون حل بشه.

لینک ویدئو حل مشکل پینگ و پکت لاس در آپارات

کرش کردن بازی.
این مشکل خیلی هاست. یکی از دوستان نزدیک بنده همین مشکل رو داشت و هیچ روشی جواب نمی داد! با تست هائی که انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که مشکل از مقدار حافظه رم هست! دوست بنده رم 8 داشت، همراه با لگ و ارور فراوان! با اضافه کردن 8 گیگ رم اضافه، مشکل کاملا رفع شد! اینطور که به نظر می رسه، بازی تا 10 گیگ فضای رم رو اشغال می کنه! این تست رو خودم انجام دادم و جواب داده! پس برای حل مشکل کرش و ارور و لگ های بی مورد، شما باید رم رو ارتقاء بدید.ممکنه در آپدیت های بعدی این ایرادات رفع بشه.
لود نشدن تکسچر:
این مشکل دو دلیل داره: 1- پائین بودن مقدار رم کارت گرافیک 2- مشکل در دانلود فایل های بازی. اگر VRAM کارت گرافیک شما بالاست اما همچنان مشکل لود شدن تکسچر دارید، بازی رو از سرورهای داخلی دانلود و مجددا نصب کنید.
سیاه شدن تصویر و ماندن در لودینگ.
-درایور کارت گرافیک رو آپدیت کنید.
-فولدر players در Documents رو حذف کنید و دوباره وارد بازی بشید و صبر کنید آپدیت های shaders انجام بشه.
-اینترنت رو چک کنید! گاهی پینگ بالا باعث این اتفاقات می شه!

آیدی های زیر برای ارتباط با بنده:
Telegram: @Ategetemen
Discord: Ategetemen#1233
Battle.net: Ategetemen#2999
گروه دیسکورد جهت هماهنگی برای بازی: Join the Call of Duty: Warzone Discord Server!!

آخرین ویرایش:

Sina.Tvsl

کاربر سایت
Jan 15, 2013
363
نام
SiNA
بازی بعد دانلود کرش میکرد ارور 6036 میداد دزستش کردم..
مشتی نشستم پاش بدون لگ باگ یا... عالی
بیشتر مشکلتون بخاطر
1.اینترنت شخمی مملکت
2.ویندوز بروز میکنید درایور گرافیک هم اپدیته اما بازم کرش میکنه غیر 3 تا پوشه ای که تو بازی هست بقیه فایلها رو پاک کنید و ریپیر بزنید (قبل این کار یه بکاپ از بازی بگیرید!)
3 تا رفیق همشهری هستیم حتی یبارم نشده تو این چند روز یکیمون به مشکل بخوره...بازی اوکی هست
;););)

خوش به حالتون واقعا!
من که فعلا مشکلم اینه:

20200314_171207.jpg

بماند که وارد مچ هم نمیتونم بشم!!

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
خوش به حالتون واقعا!
من که فعلا مشکلم اینه:

View attachment 132050

این مشکل من با بازی چند ماه پیش داشتم اکانت دوستان بود...اون موقع بعد نصب ویندوز تمام درایورهای سیستم رو با نرم افزار اپدیت میکردم که گاهی بعد ریست سیستم ارور های عجیب بلو اسکرین داشتم
این دفعه ویندوز عوض کردم و فقط درایور کارت گرافیک نصب کردم و 1 ماهی هست هیچ مشکلی ندارم

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
[/QUOTE]
خوش به حالتون واقعا!
من که فعلا مشکلم اینه:

View attachment 132050

داخل C:\Users\your pc name\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players فایب cfg config رو پاک کنید بازی رو دوباره اجرا کنید صبر کنید resahde کامل نصب

old_ashkan

کاربر سایت
Jul 17, 2014
140
داخل C:\Users\your pc name\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players فایب cfg config رو پاک کنید بازی رو دوباره اجرا کنید صبر کنید resahde کامل نصب
بازی من باید کاهش پینگ بزنم تا تو وارزون بره گاهی وقتا میره بعضی وقتا لودینگ گیر میکنه این کار رو هم کردم درست نشد
تنهایی بهتر جوین میشه با دوستام ک میرم از هر ده دست ۱ دست میره تو

آخرین ویرایش:

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
خوش به حالتون واقعا!
من که فعلا مشکلم اینه:

View attachment 132050

من دقیقا همین مشکل رو داشتم

ویندوز رو دوباره نصب کردم بعد دیتا بازی هم پاک کرده بودم دوباره دانلود کردم

الان اوکی شده هیچ مشکلی نداره توی مچ هم راحت میره

فقط پکت لاس دارم که اونم برای نته

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
من مشکلم لگ شدیده که فکر میکنم بخاطر مقدار رم کم باشه که 8 گیگه~X(مخصوصا وقتی نشونه میرم لگ میگیره که مجبور شدم گرافیک رو به حداقل برسونم جالبه وقتی تکسچر و تکسچر فیلترو روی های! میزارم وری لو! میشه =P~:-&
کلا بازم دست به گریبان رزولیشن اسکیل شدم و کمش کردم خیلی بهتر شده اما گاها لگ میافته!
دوستانی که تیمی پلی میدن اگر مایل دونستید ادد کنید منتها میکروفن ندارم!B-( Sajem#21583

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
بازی بعد دانلود کرش میکرد ارور 6036 میداد دزستش کردم..
مشتی نشستم پاش بدون لگ باگ یا... عالی
بیشتر مشکلتون بخاطر
1.اینترنت شخمی مملکت
2.ویندوز بروز میکنید درایور گرافیک هم اپدیته اما بازم کرش میکنه غیر 3 تا پوشه ای که تو بازی هست بقیه فایلها رو پاک کنید و ریپیر بزنید (قبل این کار یه بکاپ از بازی بگیرید!)
3 تا رفیق همشهری هستیم حتی یبارم نشده تو این چند روز یکیمون به مشکل بخوره...بازی اوکی هست
;););)
من متاسفانه دقیقا همون فولدر ها رو پاک کردم بعضی هاشو بی زحمت میتونیه برام اپلود کنی؟ کلا حجمش 10 مگ هم نمیشه ممنونت میشم اینا هستش
1. فولدر main که کلا 1 کیلو بایته
2.داخل فولدر data فولدر indices و config ممنونت میشم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
من متاسفانه دقیقا همون فولدر ها رو پاک کردم بعضی هاشو بی زحمت میتونیه برام اپلود کنی؟ کلا حجمش 10 مگ هم نمیشه ممنونت میشم اینا هستش
با بتل نت ریپیر کن خودش میگیره فایلهارو.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
با بتل نت ریپیر کن خودش میگیره فایلهارو.
داداش کردم 10 بار پشت سر هم میره هی دوباره میاد از اول ریپیر میکنه . من حدود 5-6 ساله دارم استفاده میکنم از بتل نت (wow بازی می کنم)همیشه راحت ریپیر میکردم wow رو این بد قلقه

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
پوشه بلیزارد 145 مگ
پوشه دیتا 76.6 گیگ!
پوشه ماین(اکه درست تلفظ کرده باشم) 786 مگ

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من مشکلم لگ شدیده که فکر میکنم بخاطر مقدار رم کم باشه که 8 گیگه~X(مخصوصا وقتی نشونه میرم لگ میگیره که مجبور شدم گرافیک رو به حداقل برسونم جالبه وقتی تکسچر و تکسچر فیلترو روی های! میزارم وری لو! میشه =P~:-&
کلا بازم دست به گریبان رزولیشن اسکیل شدم و کمش کردم خیلی بهتر شده اما گاها لگ میافته!
دوستانی که تیمی پلی میدن اگر مایل دونستید ادد کنید منتها میکروفن ندارم!B-( Sajem#21583
مصرف رم گرافیک و رم سیستم
Screenshot (43).png

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,077
نام
مــاکــان
پوشه بلیزارد 145 مگ
پوشه دیتا 76.6 گیگ!
پوشه ماین(اکه درست تلفظ کرده باشم) 786 مگ
برای من Main حدود 3.5 گیگ هست، فکر کنم برای هرکسی متفاوت باشه.
@SAGAD
چه بدشانسی آوردی، عجیبه که نمیگیره.
متاسفانه منم 2بار ازاین داستانا داشتم، فقط با دانلود دوباره درست شد.
درست میگی خیلی داغونه سیستم ریپیر بتل نت حداقل تو این بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر