Multi Platform Call OF Duty MWlll

• Thread starter Thread starter ps34
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
IMG_5289.jpeg
IMG_5288.jpeg
Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:
داخلی باید باشه چون ما DNS می‌زنیم از من هم در طول بازی با وجود پینگ مناسب همین حالت هست گاهی:-w
بجز نداشتن پکت لاست و پایین بودن لیتنسی یا پینگ بنظرم پارامترهای دیگه هم دخیل هست توی کانکشن خوب یا بد بودن نمیدونم من خیلی شبکه سردرنمیارم، قشنگ یادمه بتلفیلد توی سرور اروپا با پینگ ۱۰۰ ۹۰ خیلی بهتر از خاورمیانه با پینگ ۳۵ ۴۰ بود ، تیرها بهتر رجیستر میشد توی اروپا ، حتی فیفا هم همینطور بود اروپا ۱۱۰ ۱۲۰ بازی بهتری از ۴۰ ۵۰ خاورمیانه هستش.

• Like
Reactions: mohsen2019
بجز نداشتن پکت لاست و پایین بودن لیتنسی یا پینگ بنظرم پارامترهای دیگه هم دخیل هست توی کانکشن خوب یا بد بودن نمیدونم من خیلی شبکه سردرنمیارم، قشنگ یادمه بتلفیلد توی سرور اروپا با پینگ ۱۰۰ ۹۰ خیلی بهتر از خاورمیانه با پینگ ۳۵ ۴۰ بود ، تیرها بهتر رجیستر میشد توی اروپا ، حتی فیفا هم همینطور بود اروپا ۱۱۰ ۱۲۰ بازی بهتری از ۴۰ ۵۰ خاورمیانه هستش.
جدا از این که نت کد بازیا فرق دارن wifi هم خیلی تو ایجاد پکت لاس تاثیر داره. اگر با کنسول بازی آنلاین زیاد بازی میکنین حتما یه کابل ethernet از مودم به کنسول بکشین صد درصد ارزششو داره

• Like
Reactions: DM.JAGUAR
جدا از این که نت کد بازیا فرق دارن wifi هم خیلی تو ایجاد پکت لاس تاثیر داره. اگر با کنسول بازی آنلاین زیاد بازی میکنین حتما یه کابل ethernet از مودم به کنسول بکشین صد درصد ارزششو داره
من تا بتونم با کابل دیوایس هام‌رو وصل میکنم ، حتی تی وی که فقط که باهاش یوتوب میبینم هم با کابل وصله! دیگه کنسول بماند.
ولی اینو توضیح ندادی چرا ۱۰۰ ۱۱۰ اروپا از ۴۰ ۵۰ میدل ایست بهتره؟

• Like
Reactions: Big Band
من تا بتونم با کابل دیوایس هام‌رو وصل میکنم ، حتی تی وی که فقط که باهاش یوتوب میبینم هم با کابل وصله! دیگه کنسول بماند.
سلام . نمیشه گفت پینگ 100 اروپا از 50 اسیا با 0% پکت لاست بهتره . بزارید مثال بزنم .من احساس میکنم شما تو این بازی میوفتی تو room کشورهای عربی ( به احتمال زیاد سرور ریاض) و چون اونا با پینگ زیر 10 بازی میکنن اختلاف عکس العمل رو بیشتر حس میکنی . از طرفی وقتی یه بازی رو تو room اروپا بازی میکنی خیلی پلیرای دیگه هستن از کشورای مختلف با پینگ های مضخرف مثل ما برای همین سرعت عکس العملشون از ما سریعتر نیست و شما کمتر احساس لگ میکنی .

همون نت کد که اولش گفتم. بعضی بازیا زیاد سعی میکنن بازی با پینگ نامناسب رو راحت کنن که نتیجه میشه برتری دادن به شخصی که پینگش بالاتره. نمیدونم رینبو رو اون اوایل بازی میکردی یا نه ولی مثال خیلی افراطیشه. بازی اگر P2P نباشه هم تفاوت پینگ پلیر ها تاثیر داره یعنی فرق پینگ ۱۰ با ۶۰ بیشتر از اینه که هر دو نفر تو حول و حوش ۱۲۰ اینا باشین.

• Like
Reactions: AM!R
سلام . دوستان چجوری میشه چیت زد رو ps5 یا sx . اعصاب خوردی شده ۹۹ درصد پلیرا چیت میزنن رو سرت قفل میکنن
کنسول از اون چیتا نداره، ایم اسیست بازی خودش چیت سرخوده اگر از اونا میخوای باید فقط از نزدیک بزنی که با نهایت قدرت فعال بشه

نمیدونم واقعا رو چه حساب و منطقی پرک covert sneakers رو گذاشتن !!! چرا سازنده باید به این ایده برسه که پرکی داخل بازی بزاره که ۹۰ درصد پلیرا صدا پاشون رو به کل حذف کنن !!!

نمیدونم واقعا رو چه حساب و منطقی پرک covert sneakers رو گذاشتن !!! چرا سازنده باید به این ایده برسه که پرکی داخل بازی بزاره که ۹۰ درصد پلیرا صدا پاشون رو به کل حذف کنن !!!
اونو گذاشته بازی بعدی که اومد حذفش کنه به عنوان تغییییر مهم جلوه کنه😂😂😂

• Like
Reactions: RaminZero21

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or