Call Of Duty: MW2 | XBL

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,527
نام
امیر
درود.

XBL is Back ...

امروز برای اولین بار بعد از بن ویو تعداد آنلاینی ها به 10 نفر رسید ! Xbl تا چند روز دیگه شاهد برگشت خواهد بود. به غیر از عرفان و رامین من 7 نفر داشتم که Mw2 بازی می کردند. سعی می کنیم جمعه همه جمع بشیم.

M3hr@n_360

کاربر سایت
Jun 12, 2008
27
ما هم به امید خدا یا تا اخر این هفته یا اول هفته بعد میام.به امید دوستان (رامین عرفان حسین امیر و...)رکوردهای جدیدی رو میزنیم!البته من که نوبم!:-"

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,527
نام
امیر
درود. با اضافه شدن مهران تقریبا بیشتر Cod باز ها برگشتند. هر کسی می خواد بیاد بچه ها رو ادد کنه. چون الان توی لایو شبا به 10 نفر میرسیم.

mahmodkhavary

کاربر سایت
Nov 13, 2009
40
سلام من هم که درگیر فیکس کردن بازی بودم تا رایت اش کنم که منتظرم خلیل خان هستم تا ok بده
پس جمعه صبح من هستم راستی اگه هنوز cod4 و cod5 بازی میکنید منم رو اد کنید من تازه 2 هفته ایی هست که در لایو هستم

GamerTag : mahmodkhavary

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
درود من وحید LuCiFeR7442 هستم بیشتره بچه ها رفتن PSN از جمله نیکنام - سهراب - کیا - پاپ مازیار - علی - سهیل و.... خیلیایه دیگه +خودم 40 نفری میشن کینگ رشتم قرار بود بیاد و 40 50 نفرم که از قبل تو PSN بودن البته من 360 جدیدمو خیلی وقته گرفتم ولی چون بیشتره بچه ها اونجان منم تو PSN هستم ID همین LuCiFeR7442 هست
هر کسی می خواد بیاد بچه ها رو اد کنه. چون الان توی PSN شبا به 30 نفر میرسیم

بیشتر وقتام هاست ایرانی تشریف دارن :groupwave: :gunner:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود من وحید LuCiFeR7442 هستم بیشتره بچه ها رفتن PSN از جمله نیکنام - سهراب - کیا - پاپ مازیار - علی - سهیل و.... خیلیایه دیگه +خودم 40 نفری میشن کینگ رشتم قرار بود بیاد و 40 50 نفرم که از قبل تو PSN بودن البته من 360 جدیدمو خیلی وقته گرفتم ولی چون بیشتره بچه ها اونجان منم تو PSN هستم ID همین LuCiFeR7442 هست
هر کسی می خواد بیاد بچه ها رو اد کنه. چون الان توی PSN شبا به 30 نفر میرسیم

بیشتر وقتام هاست ایرانی تشریف دارن :groupwave: :gunner:
خوب من معنی این کارا رو نمیدونم... شما که همون پول رو میدین بازی اورجینال. خوب بگیرین رو همون لایو بازی کنین دیگه. چه کاریه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر