Call Of Duty: MW2 | XBL

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
خوب من معنی این کارا رو نمیدونم... شما که همون پول رو میدین بازی اورجینال. خوب بگیرین رو همون لایو بازی کنین دیگه. چه کاریه.
الان با اين موشكلاتى كه در LIVE هست + كوچ بيشتر COD بازهايه ايرانى به PSN و اينكه ديگه نميشه در MD2 پارتى چت كرد قيمت كمتر MD2 PS3 و BD بودنش ONLIN مجانى + مزايايى كهPS3 داره ...
اگر قراره اورجینال بخريم PS3 گزينه بهترى ميتونه باشه
در كل هرجا بيشتر بچه ها باشن ما هم اونجايم :love: :sniper:LuCiFeR7442

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
منم با وحید موافقم چون آدم میره یه MW 2 اورجینال بگیره یا ندارن یا اگه هم داشته باشن 80 یا 90 تومن هست بعدش بازی های ps3 رو میشه عوض کرد ولی برای 360 تو نمیشه خلاصه به دردسرش نمی ارزه

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب من معنی این کارا رو نمیدونم... شما که همون پول رو میدین بازی اورجینال. خوب بگیرین رو همون لایو بازی کنین دیگه. چه کاریه.

نظر دوستان محترم، چیزی که باعث گرایش "من" به PS3 شده اینه که وقتی بازی میکنم؛ آرامش دارم، با 360 همیشه ترس از سه چراغ و بن شدن و پول لایو و iXtreme جدید و اینها رو داشتم ولی با PS3 درسته بازی خیلی کمتر گیر آدم میاد ولی بجاش راحت همونو بازی میکنه، quality over quanitiyـه قضیه. ضمنا برای فیلم دیدن از رو هارد کامپیوتر هم عالی کار میکنه لامصب.

جای این بحث اینجا نیست، خواستم در جواب دوستمون نظرمو گفته باشم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
آخه من نمی دونم اینجا موضوع این بود که کی Ps3 بگیره و کی 360 ...

فکر کنم اینقدر معیارهای این کنسول ها مشخص شدند که نیازی به توضیح ندارند. فقط این نکته رو بگم کی گفته Cod باز ها رفتن Psn ؟ ( البته بسته به تعریف شما از Cod باز حرفه ای داره )

عرفان ، مهران ، رامین ، فرزاد ، علی ، حسین و ...

در هر صورت لذت ببرید و اینقدر این موضوع اهمیت نداره.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
بازی واقعا عالیه مولتی پلیرش.
حتمی مهران هم که توی پی اس ان هم بازی میکنه میگه این بازی توی پی اس ان سراسر باگ و مشکله فنی هست.(جدا از سرور)
البته از نظر من که دیگه همیشه قرمز هستم و قصد عوض کردن شرکت اینترنتی رو دارم واقغا پینگ قرمزش هم عالیه!
به شخصه اصلا سبز نمیخوام زرد کافیمه.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
واقعا که این سایت یه سایت کاملا بچه بازی و باند بازیه و هر وقت دوستان جناب مدیران :) کم میارن پستا رو پاک میکنن
بنده هم فقط برای تبادل بازی PS3 در این سایت هستم وگرنه حیف وقتی که ............................

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
درود من وحید LuCiFeR7442 هستم بیشتره بچه ها رفتن PSN از جمله نیکنام - سهراب - کیا - پاپ مازیار - علی - سهیل و.... خیلیایه دیگه +خودم 40 نفری میشن کینگ رشتم قرار بود بیاد.
وحید چرا میزنگم برنمی داری برادر؟ فلباقه خبری شده؟ کارِت دارم :biggrin1:
سلام دوستان قدیمی گل خودم تو لایو البته بجز نوباش!! و تازه وارد هایی که دور برداشتن در نبود من تو لایو :cool:
مطلبی که نوشته شده چندان ربطی به این تاپیک نداره و فقط برای اطلاع دوستانم از وضعیت بنده است. پس خواهشا پاکش نکنید.
دوستان بنده هم X360 & ps3 گرفتم و هم بازی ارجینال واسه xbox 360 که همون اول ها اومده بود عرفان جان برام فرستاد کلا یه 3 هفته ای میشه که درگیر بیماری هنجره خودم هستم و نمیتونم از تخت تکون بخورم ولی هر لحضه که صدای دوست هام رو تو لایو نمیشنوم برام خیلی سخت میگذره :((
کلا اگه خدا بخواد زود بر می گردم و درگیر پیدا کردن شرکت اینترنت هستم و از شانس بد من همون روز که میخواستن وصل کنم اینترنت رو مصادف با 16 آذر بود که مخابرات واسه یه چند مدت پرت های اینترنت رو بست خودتون میدونید واسه چی نگم بهتره :biggrin1:
کلا واستادم وصل کنم اینترنت رو تا هم تو PSN شما رو زیارت کنم هم لایو
به امید دیدار

VAHID7442

کاربر سایت
May 31, 2008
185
نام
وحيد
وحید چرا میزنگم برنمی داری برادر؟ فلباقه خبری شده؟ کارِت دارم :biggrin1:
سلام دوستان قدیمی گل خودم تو لایو البته بجز نوباش!! و تازه وارد هایی که دور برداشتن در نبود من تو لایو :cool:
مطلبی که نوشته شده چندان ربطی به این تاپیک نداره و فقط برای اطلاع دوستانم از وضعیت بنده است. پس خواهشا پاکش نکنید.
دوستان بنده هم X360 & ps3 گرفتم و هم بازی ارجینال واسه xbox 360 که همون اول ها اومده بود عرفان جان برام فرستاد کلا یه 3 هفته ای میشه که درگیر بیماری هنجره خودم هستم و نمیتونم از تخت تکون بخورم ولی هر لحضه که صدای دوست هام رو تو لایونمیشنوم برام خیلی سخت میگذره:((
کلا اگه خدا بخواد زود بر می گردم و درگیر پیدا کردن شرکت اینترنت هستم و از شانس بد من همون روز که میخواستن وصل کنم اینترنت رو مصادف با 16 آذر بود که مخابرات واسه یه چند مدت پرت های اینترنت رو بست خودتون میدونید واسه چی نگم بهتره :biggrin1:
به امید دیدار
مهدى جان صدای دوستاتو ديگه تو PSN بايد بشنوى البته 7-8 نفرى هنوز تو LIVE هستن زودتر بيا مونتزرتيم

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
دوستان محض رضای خدا بگن کجا میشه اصل خرید....من با PS3 بازی میکنم.....اصلا اون صفای لایو رو نمیده.....بگید دوباره همه جمع شیم

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
دوستان بنده هم X360 & ps3 گرفتم و هم بازی ارجینال واسه xbox 360 که همون اول ها اومده بود عرفان جان برام فرستاد کلا یه 3 هفته ای میشه که درگیر بیماری هنجره خودم هستم و نمیتونم از تخت تکون بخورم ولی هر لحضه که صدای دوست هام رو تو لایو نمیشنوم برام خیلی سخت میگذره :((
به امید دیدار
[/QUOTE]

نبینم غمتو عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر