Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
من سر دانلود پک هاش به مشکل میخورم
سلام❤️بازی را دیسک خریدی؟؟؟
حتما باید ریجن دیسکت با ریجن اکانتت یکی باشن که بتونی پک هاشو دانلود کنی.
اگر اکانتت امریکا باشه ولی دیسکت ریجن اروپا باشه ، اجازه نمیده پک هاشو دانلود کنی.

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
دوستان میخوام اکانت اکتیویژنو آنلینک کنم این اخطارو میده ( تا حالا آنلینک نکردم )
This account is currently ineligible for unlinking through this portal and will need to be reviewed. Please contact Activision Support for further assistance

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
دوستان میخوام اکانت اکتیویژنو آنلینک کنم این اخطارو میده ( تا حالا آنلینک نکردم )
This account is currently ineligible for unlinking through this portal and will need to be reviewed. Please contact Activision Support for further assistance
این حساب در حال حاضر برای لغو پیوند از طریق این پورتال واجد شرایط نیست و باید بررسی شود. لطفاً برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی Activision تماس بگیرید

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
این حساب در حال حاضر برای لغو پیوند از طریق این پورتال واجد شرایط نیست و باید بررسی شود. لطفاً برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی Activision تماس بگیرید
اینو که گوگلم ترجمع کرد برام 😂😂 میگم چیکار کنم ، راهکار

• Smile
Reactions: Locker

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان موقع اجرای بازی با این ارور مواجه میشم
You are missing one or more single dlc pack,please download and install
تا حالا دوبار بازی رانصب کردم وپاک کردم ریستور لایسنس هم کردم ولی درست نشده بازیم هم دیجیتالی هس،بنظرتون باید چیکار کنم ،فقط هم قسمت کمپینش را میخام ولی کار نمیده

jahn h miller

کاربر سایت
Dec 5, 2021
46
دوستان موقع اجرای بازی با این ارور مواجه میشم
You are missing one or more single dlc pack,please download and install
تا حالا دوبار بازی رانصب کردم وپاک کردم ریستور لایسنس هم کردم ولی درست نشده بازیم هم دیجیتالی هس،بنظرتون باید چیکار کنم ،فقط هم قسمت کمپینش را میخام ولی کار نمیده
دوباره دانلود نکنید بازی رو ری استارت کنید چند بار رد میشه ارورش

• Like
Reactions: Taha75

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
سلام دوستان
من هنوز این نسخه از کال رو بازی نکردم.میخواستم فقط بخش تکنفره اش رو روی PS5 بازی کنم. منتها حجم بازی با آپدیتهاش ظاهرن خیلی زیاده.برای بازی کردن بخش داستانیش باید کل دیتا دانلود بشه با آپدیتها یا یه بخشی از دیتا دانلود بشه برای بخش داستانی کافیه؟

آخرین ویرایش:

roozbeh.cold

عضو جدید
Apr 18, 2009
73
نام
روزبه
سلام من روی ps4 کپی خور ورژن 9 جیلبریک مدرن نصب میکنم با تمام متعلقات حدود 170 گیگ فضا میگیره خوب منطقیه ولی بعدش میام ww2 یا coldwar نصب میکنم میاد عینا یکبار دیگه کل دیتا های این دو بازیو تو مسیر mw نصب میکنه و یهو حجم اشغالی توسط mw میشه حدود 300 گیگ انگار دوبار ww2 یا cold war نصب کردی این مشکل چجوری میشه رفع کرد ؟

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
دوستان بازی رو آفلاین نمیشه بازی کرد؟

من اکانت بازی رو گرفتم وارد بازی میشه ارور اینترنت میده. گزینه go offline رو هم میزنم برمیگرده صفحه قبل

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان بازی رو آفلاین نمیشه بازی کرد؟

من اکانت بازی رو گرفتم وارد بازی میشه ارور اینترنت میده. گزینه go offline رو هم میزنم برمیگرده صفحه قبل
کامل دانلود کرده باشه همه چیو آفلاین میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر