Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
پس چرا با همین نت بد میشه بقیه بازی های هم سبک رو بازی کرد؟
بعضی بازیا مثل بتلفیلد و.... سرورهای خیلی قدرتمندی برا مالتی بازی کردن دارن، به نظر من مهمترین مسعله تو مالتی سرور های بازی هست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: AM!R

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
چونکه اونا اینقدر شلوغ نیست سرورهاش؟
کالاف کلا همیشه یا پنج به پنج بوده یا یه ذره بیشتر ، جدیدا دوتا مود گرندوار و وارزون اضافه شده که سر کانکشن و سرور هاش، زاییده در صورتی که مثلا بتلفیلد ۶۴ نفر پلیر توی مپی جلو همدیگه قرار میگیرن که کل مپهای فرانچایز کالاف رو جمع کنی وسعت و کانتنت ش اندازه دوتا مپ بتل نمیشه!
نه چار تا کانتینر و تیر تخته و پنج نفر مقابل هم سرور آتیش بگیره بری تو زمین تلپورت کنی !
بعضی بازیا مثل بتلفیلد و.... سرورهای خیلی قدرتمندی برا مالتی بازی کردن دارن، به نظر من مهمترین مسعله تو مالتی سرور های بازی هست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
منم دنبال همین بودم‌.
...
الان یکی میاد میگه من مشکل ندارم، داداش من حالت استثنا رو کار ندارم، حالت کلی قضیه رو میگم، شما بعد از ریلیز یه صفحه نشون بده که ملت از سرور و کانکشن و پکت لاست و پینگ و لگ و آپدیت غلطی و ارور کانتنت گله نکرده باشن پیدا نمیکنی!

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
چه ربطی داره اخه 5به5؟ الان بچه 9 ساله نشسته تو اتاقش وارزون مجانی دانلود کرده داره بازی میکنه حالا حساب کن خودت وقتی میگه 60 میلیون نفر این بازی روتجربه کردن میخای سرور برای اینترنت ما که 1 دونه مونده به اخریم تو دنیا لگ نداشته باشه؟

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان. اینجا کسی CDL یا همان Call of Duty League بازی میکنه؟ به‌نظرم تو برخی موارد خیلی از کور و هاردکور لذت‌بخش‌تره.
سلام چند بار بازی کردم نتونستم ارتباط بگیرم باهاش
مهم ترین دلیلش هم قفل شدن بعضی از Perk ها بود
وگرنه با بقیه مواردش مشکلی نداشتم

من فقط hardcore بازی میکنم مگر اینکه بخوام چلنج رد کنم میرم مود های معمولی

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان يك مشكل حاد پيدا كردم
همه پك هارو دانلود كردم اما بازم نوشته install suspended و تيك هممشون هم خورده
چيكارش ميشه كرد؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من میخوام دیتای بازی رو برای اکس باکس وان دانلود کنم کسی جایی رو میشناسه؟ تو سایت های فارسی نسخه پی اس ۴ هست و اکس باکس وان رو پیدا نکردم اگر جای مطمئنی میشناسید لطفا معرفی کنید

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
من میخوام دیتای بازی رو برای اکس باکس وان دانلود کنم کسی جایی رو میشناسه؟ تو سایت های فارسی نسخه پی اس ۴ هست و اکس باکس وان رو پیدا نکردم اگر جای مطمئنی میشناسید لطفا معرفی کنید

بچه ها تو بخش ایکس باکس لینک ها رو گذاشتن و برنامش رو هم گذاشتن خودت برو لینکش رو بگیر یه درخواست بده برات بزارن

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
بازی امروز آپدیت داده :|
من هنوز اپدیت قبلی بخش مولتی رو دانلود نکردم که دوباره این اپدیت داده .
معلوم نیست چه خبره . هی 20 20 گیگ هر هفته داره اپدیت میده .
من نت شبانه گوشی رو وصل می کنم به ps4 سرعت دانلود خیلی داغونه ولی همونو وصل می کنم pc با سرعت چند مگ دانلود دارم.

سوال: لازمه اونو دانلود کنم یا دیگه به درد نمی خوره ؟
سوال: جایی سراغ دارین این اپدیت ها رو به روز قرار بده هم بخش مولتی رو و هم وارزون رو ؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: live is life

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر