Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان سلام.بازی حتما این اپدیت ها رو لازم داره؟ چون دیسک که میذارم بهش کمپین بازی هم قفله و ۹۰ گیگ اپدیت زده باید انجام بشه.کمپین چرا اپدیت لازمه؟
بازی برای هر قسمت (کمپین،مولتی و ...) یه سری دیتا پک داره که هر کدوم رو بخوای باید دانلود کنی در داقع از هم جدان بعلاوه این که اگه بخوای مولتی یا وارزون بازی کنی باید آپدیت بازی رو هم بگیری

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستانی که مثل من مشکل لود یه سری از نقشه هارو دارن میتونن این کارو انجام بدم و مشکل حل میشه ولی بخش کمپین و کوآپ هم باید پاک بشه

JDay1b3.jpg

فقط پک هایی که مشخصه رو نگه دارید و بقیه پک هارو پاک کنید

در مورد پک های high resolation نیازی به پاک کردن نیست و میتونید نگه دارید یا پاک کنید

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
سلام من توی ps4 بازی call of duty modern warfare season 5 مشکل وصل شدن به سروریس انلاین دارم میخواستم بدون باید dns خاصی استفاده کنم چون تمام روش های گفته شده برای حل مشکلات بازی توی نت رفتم و چند تا dns متفاوت امتحان کردم فقط ارور شکست در وصل شدن سروریس انلاین unable access online services

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام من توی ps4 بازی call of duty modern warfare season 5 مشکل وصل شدن به سروریس انلاین دارم میخواستم بدون باید dns خاصی استفاده کنم چون تمام روش های گفته شده برای حل مشکلات بازی توی نت رفتم و چند تا dns متفاوت امتحان کردم فقط ارور شکست در وصل شدن سروریس انلاین unable access online services
من کلا رو کنسولم دی ان اس 8.8.8.8 ، 8.8.4.4 ست کردم و کم پیش میاد این ارور رو بده

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
دوستانی که مثل من مشکل لود یه سری از نقشه هارو دارن میتونن این کارو انجام بدم و مشکل حل میشه ولی بخش کمپین و کوآپ هم باید پاک بشه

View attachment 219989

فقط پک هایی که مشخصه رو نگه دارید و بقیه پک هارو پاک کنید

در مورد پک های high resolation نیازی به پاک کردن نیست و میتونید نگه دارید یا پاک کنید
من نصب کردم و در لیست پک های بازی مولتی 3 نبود اصلا

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من نصب کردم و در لیست پک های بازی مولتی 3 نبود اصلا

اگه مپ های مولتی پلیر لود نمیشه شما باید پک های اضافی رو پاک کنید و اگه الان بدون مشکل دارید استفاده میکنید نیازی به تغییر نیست

اگر هم مولتی پلیر ۳ نبود هم احتمالا دانلود نکردین و اگه مپ ها همگی کار میکنن به نظرم کاری نکنید و همینجوری ادامه بدین

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
دوستان روي پي سي همش روي صفحه ى لودينگ ميمونه روي قسمت connecting online services دي ان اس و عوض كردم نشده مودم و ريست كردم نشده فايروال و خاموش كردم نشده ديگه چه خاكي تو سرم بريزم ؟ 😂

shahrouztk

کاربر سایت
Oct 16, 2014
128
نام
Shahrouz
خب خداروشكر من تنها نيستم 😂😂😂 فايروالم خاموش ببين ميشه يا نه
من كه نشدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر