Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
شاتل
منم شاتل دارم
چند روزی هست که کلا به psn وصل نمیشه
تنها راهش اینه که یکبار اینترنت همراه اول یا ایرانسل رو هات اسپات کنی به کنسول و کانکت شی به psn و بعدش باز با شاتل کانکت شی
پشتیبانی شاتل هم میگه همه مشترکای شاتل در ایران این مشکل رو دارن
معلوم نیست چه غلطی کردن
من خودم شیرازم
چند تا از دوستان شاتلی هم همین مشکل رو دارن
شما هم تماس بگیر و بهشون بگو تا زودتر حلش کنن

• Like
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
منم شاتل دارم
چند روزی هست که کلا به psn وصل نمیشه
تنها راهش اینه که یکبار اینترنت همراه اول یا ایرانسل رو هات اسپات کنی به کنسول و کانکت شی به psn و بعدش باز با شاتل کانکت شی
پشتیبانی شاتل هم میگه همه مشترکای شاتل در ایران این مشکل رو دارن
معلوم نیست چه غلطی کردن
من خودم شیرازم
چند تا از دوستان شاتلی هم همین مشکل رو دارن
شما هم تماس بگیر و بهشون بگو تا زودتر حلش کنن
ای داد بیداد عجب گیری کردیم از دست اینا آخه
باشه من زنگ میزنم

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
دوستانی راهی نیست بازی توی وارزون به سرور خاورمیانه وصل شه ؟ بازی با پینگ ۶۹ جستو جو می کنه بعد با پینگ ۱۵۰ می ری تو بازی شانس بیاره از ده تا بازی یه دونه پینگ زیر ۱۰۰ بهت بده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سیزن ۶ که تا ۲۳ روز دیگه میاد خییییلی
محتویات جدید به بازی اضافه میکنه.
1-زامبی رویال به بازی اضافه میشه.جریانش اینه هرکس کشته شد تبدیل به زامبی میشه و وقتی زامبی شد اگر تونست کسی رو بکشه مجدد به انسان تبدیل میشه و تا چهارتا زون ادامه داره این جریان و بعدش دیگه قفل میشه که یه نفر یا اسکواد برنده شه هرچند گفتن ممکنه طریقه زامبی رویال تا اومدنش دستخوش تغییراتی شه چون طرحش نهایی نشده هنوز.
2-به مپ بازی متروهای زیرزمینی اضافه کردن.
3-بتل رویال مود شب بهش اضافه میشه و باید با دید در شب و لیزر دشمن ها رو بزنید.
4-در پایان سیزن ۶ ما شاهد ایونت بمب اتم خواهیم بود که مپ منفجر بشه و همزمان با ریلیز بلک اوپس مپ جدید میاد .
5- در بخش مولتی پلیر دو کارکتر فرح و نیکولای اضافه میشن.نقشه های جدید به همراه ۲ اسلحه یکی شاتگان و دیگری تک تیرانداز خواهند بود.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام دوستان تو وارزون تکسچرها برام جدیدا خیلی دیر لود میشه انگار گرافیک رو very low گذاشتی , چکار کنم درست بشه کنسولم Xbox one X هستش

• Sad
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
کد لانچ بمب اتم برای تمام استریمرهای مطرح سری COD فرستاده شده.احتمال زیاد به زودی مپ بتل رویال دچار تغییرات بزرگی بشه و کم کم خودشو آماده کنه حوالی 23 آبان که نسخه جدید لانچ میشه اینم بزنه بترکونه مپ رو.ایونت بعدی مطمنم چندین برابر هیجانی تر از قبلی خواهد بود.عکس کد لانچ بمب هسته ای:

164010

آخرین ویرایش:

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
دوستانی که هنوز مولتی پلیر این بخش رو بازی میکنن در ۳ ۴ روز اخیر با لگ شدید روبه‌رو نشدن؟ در جریان هستم وضعیت نت دوباره خراب شده اما این دیگه خیلی عجیبه، هم با نت خونه هم همراه اول تست کردم مشکل داشت.
وارزون بهتره اما اونم بدتر شده این چند روز.

• Like
Reactions: Bizhanl

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
دوستانی که هنوز مولتی پلیر این بخش رو بازی میکنن در ۳ ۴ روز اخیر با لگ شدید روبه‌رو نشدن؟ در جریان هستم وضعیت نت دوباره خراب شده اما این دیگه خیلی عجیبه، هم با نت خونه هم همراه اول تست کردم مشکل داشت.
وارزون بهتره اما اونم بدتر شده این چند روز.

افتضاح شده. تو این هفته دو سه تا مچ انجام دادم ولی لگ شدید داشت بیخیال شدم فعلا

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
افتضاح شده. تو این هفته دو سه تا مچ انجام دادم ولی لگ شدید داشت بیخیال شدم فعلا
بله خیلی عجیبه. جالبه که من سرعت دانلودم همون همیشگیه، شبکات اجتماعی هم سرعت نت خونه و سیمکارت مثل قبله اما بخش مولتی پلیر مادرن وارفر خیلی بد شده قابل بازی نیست.
به پشتیبانی ISP هم زنگ زدم گفتن مشکل از ما یا خط شما نیست احتمالا به وضع اخیر نت برمیگرده. بازی دیگه‌ای نمیکنم از وضعشون مطلع نیستم.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
بله خیلی عجیبه. جالبه که من سرعت دانلودم همون همیشگیه، شبکات اجتماعی هم سرعت نت خونه و سیمکارت مثل قبله اما بخش مولتی پلیر مادرن وارفر خیلی بد شده قابل بازی نیست.
به پشتیبانی ISP هم زنگ زدم گفتن مشکل از ما یا خط شما نیست احتمالا به وضع اخیر نت برمیگرده. بازی دیگه‌ای نمیکنم از وضعشون مطلع نیستم.

من هم تغییر محسوسی توی سرعت دانلود نداشتم. کلا تمام این مشکلات برمیگرده به سیستم فیلترینگ و شبکه ملی که اینطوری اختلال ایجاد میکنه.

• Like
Reactions: pedram13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر