Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
دیشب واسه من ۲۰گیگ اومده بود که‌من دانلود نکردم اما وارد بازی شدم و چند دست زدم .باگ بازی هست امشب ۹.۳۰ شب سیزن ۶ قابل دانلود هست

navid-25

کاربر سایت
Aug 7, 2020
298
نام
نوید
دیشب واسه من ۲۰گیگ اومده بود که‌من دانلود نکردم اما وارد بازی شدم و چند دست زدم .باگ بازی هست امشب ۹.۳۰ شب سیزن ۶ قابل دانلود هست
فک کنم از سیزن قبله که یکی دو روز قبل از پایان فصل دیتای اپدیت فصل جدیدو واسه pre load میزارن
باگ نیست

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
واقعا زور داره من 20 گیگ دانلود کنم بیام داخل بازی ببینم برای مولتی 8 گیگ دیگه باید دانلود کنم . این یعن چی اخه :-&
خاک تو سر اکتیویژن 6 گیگم یه چیز دیگست

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دوستان این فایل های دیتا پک بخوام از استور دانلود کنک چیو باید سرچ‌کنم؟
وارد بازی شدی بری رو قسمت مولتی یه بار کلیک کنی یه لیست میاد که جلوی بعضی ها تیک سبز خورده که یعنی دانلود شده از قبل . اما اونی که جلوش خالیه یا مربع خالی جلوشه روش کلیک کنی میره برای صفحه دانلود .

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
135
وارد بازی شدی بری رو قسمت مولتی یه بار کلیک کنی یه لیست میاد که جلوی بعضی ها تیک سبز خورده که یعنی دانلود شده از قبل . اما اونی که جلوش خالیه یا مربع خالی جلوشه روش کلیک کنی میره برای صفحه دانلود .
سی دی ریجن ۲ هست اکانتم امریکا برام نمیاره این لیست و اما یه اکانت ریجن ۲ساختم پریماری کردم اکی کردم.لعنت به اکتیویژن بااین قروفراش که دانلود درون بازی میزاره

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
  • Like
Reactions: VENOMEM

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966