Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بکس من اکانتم رو می خوام بفروشم نسخه ی OPERATOR هست کسی خواست بهم پیام بده

در ضمن من 9900K دارم 16 ترد هم فعاله 1 بارم کرش نکردم ربطی به ترد اینا نداره.

نظرمم در مورد کمپین اینه که بهترین FPS این نسل بود از نظر من فوق العاده عالی بود و دلچسب گرافیک بازی یکی از بهترین های این نسل بود بهترین گرافیک FPS هم داشت هر چند به پای COD4 افسانه ای نمی رسه اما بازسازی بسیار خوبی بود بهینه سازی بازی هم عالی هست.

• Like
Reactions: kamyy

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
بکس من اکانتم رو می خوام بفروشم نسخه ی OPERATOR هست کسی خواست بهم پیام بده

در ضمن من 9900K دارم 16 ترد هم فعاله 1 بارم کرش نکردم ربطی به ترد اینا نداره.

نظرمم در مورد کمپین اینه که بهترین FPS این نسل بود از نظر من فوق العاده عالی بود و دلچسب گرافیک بازی یکی از بهترین های این نسل بود بهترین گرافیک FPS هم داشت هر چند به پای COD4 افسانه ای نمی رسه اما بازسازی بسیار خوبی بود بهینه سازی بازی هم عالی هست.
سلام حالا چرا میخوای بفروشی! میتونی ساعت ها انلاین بزنی به نظرم نگرش دار

• Like
Reactions: s.1

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
راستی دوستان من هر سری مچ میکنه میرم تو بازی و وقتی که تموم میشه میاد بیرون بازم سرچ میکنه تا مچ جدید پیدا کنه
برای شما هم همینطوره؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
راستی دوستان من هر سری مچ میکنه میرم تو بازی و وقتی که تموم میشه میاد بیرون بازم سرچ میکنه تا مچ جدید پیدا کنه
برای شما هم همینطوره؟
اگر منظورت اینه بعد از اینکه از مچ میای بیرون اتوماتیک سرچ نکنه و منتظر دستور باشه، باید بگم این کار فعلاً شدنی نیست و باید دستی سرچ رو متوقف کنی

• Like
Reactions: dr.ice

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اگر منظورت اینه بعد از اینکه از مچ میای بیرون اتوماتیک سرچ نکنه و منتظر دستور باشه، باید بگم این کار فعلاً شدنی نیست و باید دستی سرچ رو متوقف کنی
اخه تو کال اف های قبلی با همونایی که مچ میکرد دوباره باز بازی میکردیم ...حالا اگه کسی هم لیو میداد جایگزین میومد
منظورم رو رسوندم؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
اخه تو کال اف های قبلی با همونایی که مچ میکرد دوباره باز بازی میکردیم ...حالا اگه کسی هم لیو میداد جایگزین میومد
منظورم رو رسوندم؟
آها متوجه شدم. نه متاسفانه توی این نسخه کلاً لابی رو ترک میکنه و دنبال یه لابی جدید میگرده

• Like
Reactions: dr.ice

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
احسنت، 15 گیگ دیگه آپدیت اومده.
البته دیگه مهم نیست پوستمون کلفت شده ، ولی خیلی زود دارن اون 150 گیگ که قبل انتشار گفتن پر میکنن.
هدف بعدی فکر کنم 200 گیگ باشه.

• Like

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
احسنت، 15 گیگ دیگه آپدیت اومده.
البته دیگه مهم نیست پوستمون کلفت شده ، ولی خیلی زود دارن اون 150 گیگ که قبل انتشار گفتن پر میکنن.
هدف بعدی فکر کنم 200 گیگ باشه.

نه بابا باز 15 گیگ UPDATE جدید اومده.

BF-V هم UPDATE داده ، من تمام ترافیک هام رفت.

ای خدا.

• Smile

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر