Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
چیزی به اسم aim lock و از این جور تعریف ها توی مولتی بازی وجود نداره. aim assist بازی مثل نسخه های قبلی هست و فرقی نکرده. اگه میبینید نمیتونید در مقابل کنسول پلیر ها مقاومت کنید خیلی راحت کراس پلی رو خاموش کنید.
این تفاوتی که حس میشه بین pc بازها و کنسول بازها برمیگرده به سطح بازی هر نفر و سیستم SBMM که توی بازی قرار دادن. در کل روی pc پلیرها برتری زیادی برای موس و fov و فریم بالا دارن.
این ویدیو هم سیستم aim assist بازی رو خوب توضیح میده.
طبق همین ویدئو ایم اسنپ نمیشه روی سر، ولی تو حرکت کردن وقتی ایم میاد روی دشمن کند میشه و به هر حال کمک میکنه.
مخصوصا با اسنایپ.
حالت دوم و سوم هم داره که میشه انتخاب کرد ولی اولی بنظرم بهتر باشه (کسی که رو کنسول بازی میکنه باید نظر بده)
خب خیالمون راحت شد که ایم لاک وجود نداره، ولی با این Assist اونقدرها هم که فکر میکردیم کنسولی ها نسبت به ما دست و پا بسته نیستن، فکر کنم منم کمی بازی کنم بتونم با گیم پد در حد متوسط بازی کنم.

در مورد سطح بازی بین PC و کنسول مطمئنا PC پلیر دست بالاتر داره، من هم 99% مواقع هر بازی که کنسولی ها توش بودن تیممون برده ولی یک بازی بود که فوق العاده عجیب بود، اگه تگ PS4 نداشتن میگفتم تیمشون چیت داره.
اما فکر کنم بهتر از این به بعد Crossplay خاموش کنم، حس میکنم دارم چیت میکنم وقتی با کنسولی ها تو یک لابی میفتیم.

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
الان این 3 تا اپرتور پک هم با بازی کردن می شه ازادش کرد یا نه دیگه اون فقط برای نسخه ی 80 دلاریه؟
اون سه تا اپراتور فقط منحصر به نسخه Operator Edition و Enhanced Operator Edition و در حال حاضر Battle Pass Edition هست، و از راه معمولی قابل آزاد کردن نیستند، یک چیز جالب در صورت خرید نسخه Standard بازی دیگه قابلیت آپگرید به نسخه مثلا 80$ شما نیست و من الان بخوام هم نمیشه اون سه تا رو داشته باشم. فقط میشه In-Game Currency بازی رو بگیرم که حالا یا روی Battle Pass خرجش کنم یا چیزای دیگه، که خوشبختانه با توجه به اینکه Battle Pass اسلحه های جدید رو به صورت مجانی و با Grind کردن میده و در واقع بقیه چیزایی که آزاد میشه تا اونجا که فهمیدم ظاهری، فکر کنم سیاست اینا بالاخره مسیر درستی رو پیشگرفته!

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
این نسخه نسبت به کال آف های قبلی روند بهتری رو پیش گرفته، همین که مپ ها رایگان هست و لوت باکس نداره خیلی خوبه
بتل پس رو هم عملا یک بار که بگیرید بتل پس های بعدی از همین در میاد ( عملا کاد پوینت ها بر میگرده)
ولی من خیلی با اسکین ها و چیزایی که آزاد میشه حال نکردم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اون سه تا اپراتور فقط منحصر به نسخه Operator Edition و Enhanced Operator Edition و در حال حاضر Battle Pass Edition هست، و از راه معمولی قابل آزاد کردن نیستند، یک چیز جالب در صورت خرید نسخه Standard بازی دیگه قابلیت آپگرید به نسخه مثلا 80$ شما نیست و من الان بخوام هم نمیشه اون سه تا رو داشته باشم. فقط میشه In-Game Currency بازی رو بگیرم که حالا یا روی Battle Pass خرجش کنم یا چیزای دیگه، که خوشبختانه با توجه به اینکه Battle Pass اسلحه های جدید رو به صورت مجانی و با Grind کردن میده و در واقع بقیه چیزایی که آزاد میشه تا اونجا که فهمیدم ظاهری، فکر کنم سیاست اینا بالاخره مسیر درستی رو پیشگرفته!

الان این 3 تا کجای بازی من هست؟ کجا می تونم ببینم دارمشون چون اصلا انلاینش برام مهم نیست فقط می خوام بدونم دارمش یا نه؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
الان این 3 تا کجای بازی من هست؟ کجا می تونم ببینم دارمشون چون اصلا انلاینش برام مهم نیست فقط می خوام بدونم دارمش یا نه؟
شما وقتی تو بخش مولتی بازی به تب operators برید اونجا باید این سه نفر رو داشته باشید. پیشنهاد میشه آنلاین رو تجربه کنید! نمیدونم چرا من رو خیلی یاد زمان KZ2 میندازه این بازی! من خودم آنلاین تو این سبک بیشتر CS:GO و R6S بازی میکنم، ولی این بازی از وقتی اومده به شدت درگیرشم! خیلی فان هست درکل! R6S یا CS:GO واقعا بعضی وقتا آدم رو عصبی میکنند، ولی این خیلی تجربه مفرحی داره!

• Like
Reactions: kamyy and s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما وقتی تو بخش مولتی بازی به تب operators برید اونجا باید این سه نفر رو داشته باشید. پیشنهاد میشه آنلاین رو تجربه کنید! نمیدونم چرا من رو خیلی یاد زمان KZ2 میندازه این بازی! من خودم آنلاین تو این سبک بیشتر CS:GO و R6S بازی میکنم، ولی این بازی از وقتی اومده به شدت درگیرشم! خیلی فان هست درکل! R6S یا CS:GO واقعا بعضی وقتا آدم رو عصبی میکنند، ولی این خیلی تجربه مفرحی داره!

اره دو نفر هستن برای 2 بخش مجزا اما خوب فقط انتخاب می شن باهاشون چیکار می شه کرد؟ mission اینا کجاست؟

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
باز یه آپدیت 2 گیگی :|
میدونم که تو این دوره زمونه دیگه نباید سر حجم آپدیت ها و حجم اینترنت و... نق زد
ولی انصافاً گرز رستم تو ماتحت این دولوپرهای بازی که ما آرزو به دل موندیم یه بار لانچرو باز کنیم و بدون آپدیت بریم سراغ بازی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
باز یه آپدیت 2 گیگی :|
میدونم که تو این دوره زمونه دیگه نباید سر حجم آپدیت ها و حجم اینترنت و... نق زد
ولی انصافاً گرز رستم تو ماتحت این دولوپرهای بازی که ما آرزو به دل موندیم یه بار لانچرو باز کنیم و بدون آپدیت بریم سراغ بازی

اتفاقا اومدم همینو بگم دقیقا گه شما پیش دستی کردی

بابا برای من که 24 ی بازه لانچرش اما نمی دونم چه سریه هر زمان که میان پلی بدم اینا هم اپدیت می دن نمودن رسما

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
عجب آپدیتی دادن واقعا باریکلا هر شرکتی نمیتونه بعد از یه آپدیت این حجم از کرش کردن و لگ و... رو روی بازی بیاره.
من + رفیقم هردو قبل آپدیت مثل آدم بازی میکردیم ولی از امروز هر چند دست بازی کرش میکنه و مجبور شدیم گرافیک رو بیاریم پایین از بس افت فریم پیدا کرده
مپ crash که اصلا اسمش روشه crash هر دفعه میرم توی این با دلهره که نکنه کرش کنه :|
مود 2v2 tournament و gun game رو هم نمیدونم چرا حذف کردن :| ( البته میدونم توی private match هستن )
و اینکه سیستم بتل پس برای این بازی واقعا مسخره هست. بازی 60 دلاری بازم واسه بتل پس ازمون پول میگیره :)) بتل پس پولی موقعی درسته که روی بازی مثل فورتنایت یا ایپکس یا دوتا 2 یا ... باشه که بازی های F2P هستن نه اینکه بیاد 60 دلار بازی رو بده بعدشم یه پولی بابت بتل پس بگیره. ( نظره منه )
(البته بگم نمیخوام بازی رو بکوبم چون حال میکنم باهاش ولی اینا چیزیه که هست )

it's activision bro u know !

بعد از 4 تا اپدیت ریز و درشت هنوز بخش کمپین برای من به این شکلِ !
عکس رو توییت کردم براشون . تو فرومشون گذاشتم هیچ بشری هیچ پیشنهادی جیزی پُستی هیچی نزاشته که این مشکل چیه و چطور حل میشه !
یعنی فروم های اکتیویژن به درد لای جرز میخوره .

ترو خدا این چیه آخه ! :|:|:|:|
یکم جلوتر کلا همه بدن ها غیب میشه و فقط کله هاشون معلومه
یکم جلوترش هیچی معلوم نیست ! فقط ی key card معلومه که دست ی نفره و باید از لابلای نگهبانهای نامرئی عبورش بدی و با حرکت کرکتر ( که نامرئی تشریف دارن ) تو هوا بندری میزنه !

ModernWarfare_2019_11_14_01_12_06_340.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: omid_13

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
it's activision bro u know !

بعد از 4 تا اپدیت ریز و درشت هنوز بخش کمپین برای من به این شکلِ !
عکس رو توییت کردم براشون . تو فرومشون گذاشتم هیچ بشری هیچ پیشنهادی جیزی پُستی هیچی نزاشته که این مشکل چیه و چطور حل میشه !
یعنی فروم های اکتیویژن به درد لای جرز میخوره .

ترو خدا این چیه آخه ! :|:|:|:|
یکم جلوتر کلا همه بدن ها غیب میشه و فقط کله هاشون معلومه
یکم جلوترش هیچی معلوم نیست ! فقط ی key card معلومه که دست ی نفره و باید از لابلای نگهبانهای نامرئی عبورش بدی و با حرکت کرکتر ( که نامرئی تشریف دارن ) تو هوا بندری میزنه !

View attachment 123902
فکر نکنم ربطی به اپدیت یا چیزی داشته باشه و متاسفانه باید بازی رو 1 بار دیگه از اول دانلود کنی چون مشکلی نیست که دیده شده باشه و فکر کنم به data بازی داره برمیگرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر