Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
خیلی هم پیش میاد با کیبورد/موس بازی میکنی و یکدفعه 4تا گیم پد به دست میان تو.
قسمت رنکد مثل اینکه تمام و کمال فقط همرو براساس کنترلر از هم جدا میکنه.

روی کنسول هنوز ایم لاک داره؟ چندروز پیش با چندتا کنسول پلیر انداخت، یکجوری میزدن که تا حالا رو PC تجربه نکرده بودم.
شاخ درآورده بودم.
نگین بازیشون خوب بوده که عمرا قبول نمیکنم.
بلک 4 که داشت ایم لاک نسخه کنسولی ولی مدرن رو نمیدونم ...
اگه داشته باشه و نسخه pc نداشته باشه خیلی نامردیه :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این کنسولی ها از چیترهای pc بدتره بابا با این تبدیل مبدیل ها بازی می کنن هیچ جوره هم قابل رد یابی نیست راحت هد شات می کنن مگه می شه از فاصله ی دور طرف با کلت منو در حال دویدن روی هوا بزنه هد کنه اونم با دسته

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این کنسولی ها از چیترهای pc بدتره بابا با این تبدیل مبدیل ها بازی می کنن هیچ جوره هم قابل رد یابی نیست راحت هد شات می کنن مگه می شه از فاصله ی دور طرف با کلت منو در حال دویدن روی هوا بزنه هد کنه اونم با دسته
اگه با موس و کیبورد بازی کنن که اشکالی نداره، خیلی هم توازن برقرار میشه.
مهم اون Aim Assist که نابرابر میکنه.
اگه با موس/کیبورد بازی کنن باز هم Aim Assist فعال میشه؟
این حالت آخر سوپر دوپر چیتر هست، اگر امکانش باشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
اگه با موس و کیبورد بازی کنن که اشکالی نداره، خیلی هم توازن برقرار میشه.
مهم اون Aim Assist که نابرابر میکنه.
اگه با موس/کیبورد بازی کنن باز هم Aim Assist فعال میشه؟
این حالت آخر سوپر دوپر چیتر هست، اگر امکانش باشه.
والا فعلا دسته برتری 100% داره کاملا انگاری دارن با aimbot و no recoil بازی میکنن کنسولی ها.

• Like
Reactions: s.1 and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
والا فعلا دسته برتری 100% داره کاملا انگاری دارن با aimbot و no recoil بازی میکنن کنسولی ها.
دقیقا.
تو بتا اون بغل میدیدم 5-4تا لوگوی PS/Xbox میاد جر میخوردم از خنده، الان میبینم سرتاپام میلرزه.
درسته که رو کاغذ برابر نیست اونهارو با ما بندازه و ما با موس/کیبورد برتری داریم.
ولی با این شرایط اگه نخوایم با اونها بازی کنیم چیکار باس بکنیم؟
خیلی مسخرست.

• Like
Reactions: RoCoCo

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا کسی از دوستان هست بازی رو آپدیت کرده باشه بدونه این سیستم Battle Pass و In-game currency بازی چطوریه؟
در بخش ماموریت ها، میشن های آزاد کردن ماموریت های قبلی بازی حذف میشه و جایگزین با ماموریت های جدید میشه یا به ماموریت های قبلی اضافه میشند؟

TAEL

کاربر سایت
Dec 5, 2006
26
نام
TAEL
دقیقا.
تو بتا اون بغل میدیدم 5-4تا لوگوی PS/Xbox میاد جر میخوردم از خنده، الان میبینم سرتاپام میلرزه.
درسته که رو کاغذ برابر نیست اونهارو با ما بندازه و ما با موس/کیبورد برتری داریم.
خیلی مسخرست.
من تا حالا هرچی team deathmatch بازی کردم فقط پی سی ها بودن. اما توی free 4 all که میرم کنسولی ها خیلی زیادن.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
دقیقا.
خیلی مسخرست.
از تو اپشن بازی کراس پلتفرم رو خاموش کن و به اعصاب خودت رحم کن چون اگه واقعا مثل BLACKOUT کلا aim assist خاموش بود مثل لودر از روشون رد میشدیم اما عجیب تر از این aim assist تفاوت recoil هست که شما تو stream ها هم میبینی مثلا mp5 روی کنسول اصلا کوچکترین لگدی نداره مثل لیزر میمونه اما با موس کلا در و دیوار میزنه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
من تا حالا هرچی team deathmatch بازی کردم فقط پی سی ها بودن. اما توی free 4 all که میرم کنسولی ها خیلی زیادن.
از شانس من اون بازی تو سرچ یک تیم کلا از PS4 بود، کلا همه به بازی خودمون شک کردیم که داریم بد بازی میکنیم.
بعدش یادمون اومد رو کنسول Aim Assist هست ، اونوقت دردم گرفت :-"
از تو اپشن بازی کراس پلتفرم رو خاموش کن و به اعصاب خودت رحم کن چون اگه واقعا مثل BLACKOUT کلا aim assist خاموش بود مثل لودر از روشون رد میشدیم اما عجیب تر از این aim assist تفاوت recoil هست که شما تو stream ها هم میبینی مثلا mp5 روی کنسول اصلا کوچکترین لگدی نداره مثل لیزر میمونه اما با موس کلا در و دیوار میزنه.
آها اصلا به این توجه نکرده بودم، خب خداروشکر مسئله حل شد.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
من با PS4 با موس و کیبرد بازی می‌کنم. ایم استست نداره که ایشالا؟ چیزی حس نکردم خودم. ak که خیلی ریکویل داره. ایم لاک هم حس نکردم تو بازی.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
چیزی به اسم aim lock و از این جور تعریف ها توی مولتی بازی وجود نداره. aim assist بازی مثل نسخه های قبلی هست و فرقی نکرده. اگه میبینید نمیتونید در مقابل کنسول پلیر ها مقاومت کنید خیلی راحت کراس پلی رو خاموش کنید.
این تفاوتی که حس میشه بین pc بازها و کنسول بازها برمیگرده به سطح بازی هر نفر و سیستم SBMM که توی بازی قرار دادن. در کل روی pc پلیرها برتری زیادی برای موس و fov و فریم بالا دارن.
این ویدیو هم سیستم aim assist بازی رو خوب توضیح میده.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
آقا کسی از دوستان هست بازی رو آپدیت کرده باشه بدونه این سیستم Battle Pass و In-game currency بازی چطوریه؟
در بخش ماموریت ها، میشن های آزاد کردن ماموریت های قبلی بازی حذف میشه و جایگزین با ماموریت های جدید میشه یا به ماموریت های قبلی اضافه میشند؟

خوب بازی آپدیت شد برای من، اگر کسی سوال مشابه من داشت پاسخ ها به این صورت هست:
در ابتدا: Battle Pass بازی دو حالت داره یکی 1000CP لازم داره که حالت پایه هست که 10$ USD تموم میشه (که 100 تا CP هم اضافه میاد)، و یکی دیگه هم 2400 CP نیاز داره که 20 Tier مجانی تا اونجا که دیدم درجا برای شما آزاد میشه چیز بیشتری هم جز این نداره اونجوری که فهمیدم، برای خرید این پک هم 20$ نیاز هست (پک 20 دلاری 2000+400 CP هست و کامل تموم میشه بعد از خرید این پک). بخش مجانی Battle Pass به طور مجانی هم به شما در صورت کامل کردنش در طول 60 روز این سیزن 300 CP میده، در صورت خرید Battle Pass که به شما قابلیت درسترسی به تمام جایزه ها رو میده مقدار CP قابل آزاد کردن هم به 1300 تا اگر اشتباه نکنم افرایش پیدا میکنه. تا اونجا هم که من دیدم، آیتم های انحصاری روی گیم پلی بازی تاثیری نداره و ظاهری هستند (به طور مثال LMG جدید اضافه شده به صورت مجانی و پیشروی در 20 تا Tier مجانی Battle Pass قابل دسترس هست.)

در مورد سوال دوم هم ماموریت ها قبلی و Progress شما تو اونها حذف نمیشه و فقط ماموریت های جدید به قبلیا اضافه میشه.

الان اپدیت شد چی شد نسخه های operation ed با enhanced شدن 1 نسخه battle pass?

اگر اشتباه نکنم Operator Edition بازی در ابتدا به شما قابلیت دسترسی به همین 3 اپراتور رو میده و همون طور که میفرمایید دسترسی به Battle Pass اول بازی، نسخه Enhanced هم به جز موارد operator edition به شما 3000 تا CP از ابتدا اضافه تر میده. بازم شاید من این مورد رو اشتباه میکنم چون در حال حاضر که تو Shop رو چک کنید اون دو نسخه قبلی حذف شدن و به جاش یک نسخه پایه وجود داره و یک نسخه Battle Pass Edition به قمیت 79.99$ (که باز طبق توضیحاتی که داده 3000 تا CP میده و سه تا اپراتور پک حالا فرق این با اون enhanced operator پک قدیم چی هست رو من نمیدونم ولی 20$ هم از اون ارزون تر هست.) به علاوه من در ابتدا، خودم هم نسخه پایه رو تهیه کرده بودم و نمیدونم دو نسخه دیگه به چه چیز های اضافه تری دسترسی دارند و از روی توضیحاتی که قبلا برای هر نسخه داده بودند اینا رو گفتم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TeTration and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر