Call of Duty: Modern Warfare | PC

174114

Call of Duty: Modern Warfare
Release Date : 25 October 2019
Developers: Infinity Ward, Raven Software, Beenox, High Moon Studios
Publisher: Activision
Platforms: PC - PS4 - Xbox One
PC Launcher: Battle.net

-------------------

حداقل سیستم مورد نیاز:
Operating System: Windows 7 64-bit (SP1) or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

سیستم مورد نیاز پیشنهادی:

Operating System: Windows 10 64-bit latest update
Processor: Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
Video: NVIDIA GeForce GTX 970 / NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD Radeon R9 390 / AMD Radeon RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space

نسخه های مختلف بازی:

بازی دارای یک بخش داستانی حماسی و غنی می باشد و در کنار آن نیز دو بخش مولتی پلیر و Special Ops جای گرفته اند

به گفته سازندگان، بازی فاقد لوت باکس و آیتم های Pay To Win می باشد و فقط از یک سیستم بتل پس بهره می برد
که شامل آیتم های تزئینی است. تمام آیتم هایی که روی گیمپلی و بالانس بازی تاثیر دارند از طریق بازی کردن و کسب امتیاز به دست می آیند

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
اره دو نفر هستن برای 2 بخش مجزا اما خوب فقط انتخاب می شن باهاشون چیکار می شه کرد؟ mission اینا کجاست؟
ببخشید بابت تاخیر در جواب، همون طور که گفتم من نسخه استاندارد رو داشتم، ولی براتون چک کردم برای نحوه دسترسی به این لباس های مخصوص Operator Edition و یا گان ها به صورت های زیر باید اقدام کنید:
برای لباس ها به طور مثال تو تب Operators که تو بازی میرید برید در گروه Coalition و اپراتور Otter رو انتخاب کنید، بعد customize رو که بزنید یکی از گزینه ها مثلا Crew Expandable هست که یکی از لباس های انحصاری operator edition و enhanced operator edition حساب میشه. حالا باز چون من شخصا دسترسی ندارم چک کنم ببینم این لباس مثلا فقط محدود به همین یک نفر هست یا تمام اپراتور های Coalition به این دسترسی دارند.
برای گان ها هم، وقتی دارید یک اسلحه رو انتخاب میکنید مثلا تو handgun ها کلت 1911 کنارش یک فلش هست که اجازه میده از Blueprint های آماده استفاده کنید که یکی از این blueprint های مخصوص شما Javelina هست.

در مورد ماموریت ها همون اول که وارد بخش مالتیپلیر بازی میشید، تو تب Barracks اولین گزینه ماموریت هارو میشه دید، که خوب باز چیز خاصی چز یک سری emblem و charm و .... نیستند، هر کدوم رو هم کامل کنید یک blueprint اسلحه به شما میده....

• Like
Reactions: s.1

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
چقدر کرش میکنه بازی
کسی مشکل داره ؟
متاسفانه این کرش بدون ارور از اول بازی با من بوده . و منم علتشو پیدا نکردم هنوز بعضی مواقع با نصب دوباره شیدر جواب میده بعضی وقتا هم نه. فک کنم از cpu باید باشه

• Like
Reactions: dr.ice

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
متاسفانه این کرش بدون ارور از اول بازی با من بوده . و منم علتشو پیدا نکردم هنوز بعضی مواقع با نصب دوباره شیدر جواب میده بعضی وقتا هم نه. فک کنم از cpu باید باشه
Cpu من 8700k هستش
تا حالا تو بازی دیگه ای مشکل نداشتم ...
یعنی منظورت اینکه cpu نمیکشه؟

TAEL

کاربر سایت
Dec 5, 2006
26
نام
TAEL
چقدر کرش میکنه بازی
کسی مشکل داره ؟
من کمپین رو تموم کردم الانم فقط مولتی بازی می کنم تا حالا یک بار هم کرش نداشتم خداروشکر.
8700 + 16GB + GTX1060 6GB

اگر واسه نصب بازی، دیتاشو از جای دیگه دانلود کردین ممکنه از اون باشه.

• Like
Reactions: kamyy and dr.ice

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
Cpu من 8700k هستش
تا حالا تو بازی دیگه ای مشکل نداشتم ...
یعنی منظورت اینکه cpu نمیکشه؟
نه بابا CPU خیلی خیلی خوبه، هیچ مشکلی از اون بابت نداری، نگران نباش، منم 8700K دارم.
فقط یک چیز کلی بخوام بگم، اونم ربطی به این بازی نداره، اینه که آین CPU کلا خیلی زود دماش میره بالا، باید خنک کننده خوبی داشته باشی.

اما مشکل کرش برای خیلی ها از جمله خودم پیش اومده، این عجیب ترین نسخه COD هست که روی PC اومده.
بعد گذشت چندماه هنوز هم نمیشه راحت ازش لذت برد، همیشه یکی هست تو تیم که با بازی که مشکل داشته باشه.
======
به همین علت دوباره بازی از اول دانلود کردم (دفعه سوم)، این دفعه بدون اینکه Pause کنم دانلود کردم.
تا حالا که مشکل کرش نداشتم.

• Like
Reactions: dr.ice

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من کمپین رو تموم کردم الانم فقط مولتی بازی می کنم تا حالا یک بار هم کرش نداشتم خداروشکر.
8700 + 16GB + GTX1060 6GB

اگر واسه نصب بازی، دیتاشو از جای دیگه دانلود کردین ممکنه از اون باشه.
کمپین چطور بود ؟؟

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
من گذاشتم بازی تنظیمات گرافیک‌ رو خودکار انجام بده بعد تو بازی رفتم دوباره بالا اوردم تنظیماتو یه یک ساعتی تونستم بخش داستانی رو بدون کرش برم حالت عادی سر پنج دیقه کرش میکرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر