Call of Duty: Modern Warfare II / Warzone 2 l PC

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
تا پریروز با dns الکترو یا رادار با شاتل همون اول ارور نتورک میداد تو استتوس اول بازی. حالا چکینگارو رد میکنه اخرش تو چکینگ اپدیت گیر میکنه :/ انگار مسیرو دارن بیل میزنن کم کم میرن جلو. مملکتیه والا

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
تا پریروز با dns الکترو یا رادار با شاتل همون اول ارور نتورک میداد تو استتوس اول بازی. حالا چکینگارو رد میکنه اخرش تو چکینگ اپدیت گیر میکنه :/ انگار مسیرو دارن بیل میزنن کم کم میرن جلو. مملکتیه والا
برای من شاتل با رادار کار میکنه و از دیروز دارم dmz میزنم

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه دوستان یه سوال در مورد لاگین شدن داشتم بلیزارد ازم شماره میخاد با نرم افزار شماره مجازی ساختم ولی قبول نمیکنه ارورشم اینه enter a post paid number اساتید لطفا راهنمایی کنن

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
برای من شاتل با رادار کار میکنه و از دیروز دارم dmz میزنم
هم با رادار هم با الکترو جدیدا قسمت نتورک رو رد میکنه ولی تو چک فور آپدیت گیر میکنه ارور diver میده
شما چطور اینجا رو رد کردین؟
جالبه حتی با قند شکن هم وارد بازی نمیشه!!
دی ان اس چی میزنین؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
هم با رادار هم با الکترو جدیدا قسمت نتورک رو رد میکنه ولی تو چک فور آپدیت گیر میکنه ارور diver میده
شما چطور اینجا رو رد کردین؟
جالبه حتی با قند شکن هم وارد بازی نمیشه!!
دی ان اس چی میزنین؟
با همون رادار من اروری نمیگیرم اپدیت میکنه راحت

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
من با مخابرات با الکترو و رادار نمیتونم وارد بشم و ارور نتورک افلاین میده
ولی با همراه اول وصل میشه که بدرد بازی کردن نمیخوره از بس که نوسان داره پینگ

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام.
من مشکلی با وارد شدن به بازی ندارم ولی زمانی که searching for a match میاد پینگ سریعا میره روی searching for a match < 200ms Ping و هیج نتیجه ای پیدا نمیشه.
اینترنتم زیتل هست و تا 3-4 روز پیش هم هیج مشکلی وجود نداشت بعدش یهو اینجوری شد.
توی نت سرچ کردم میگن دلیلش این هست که shadowban شدم ولی روی سایت خود اکتیویژن چک کردم و شدوبن نیستم.
آیا کسی راه حلی برای این مشکل میشناسه؟

• Like
Reactions: naruto22

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
سلام.
من مشکلی با وارد شدن به بازی ندارم ولی زمانی که searching for a match میاد پینگ سریعا میره روی searching for a match < 200ms Ping و هیج نتیجه ای پیدا نمیشه.
اینترنتم زیتل هست و تا 3-4 روز پیش هم هیج مشکلی وجود نداشت بعدش یهو اینجوری شد.
توی نت سرچ کردم میگن دلیلش این هست که shadowban شدم ولی روی سایت خود اکتیویژن چک کردم و شدوبن نیستم.
آیا کسی راه حلی برای این مشکل میشناسه؟
برای منم همینطوره فعلا قیدشو زدم. نه با گاد پینگ جواب میده نه با الکترو و نه با چیز ش ک ن ، فعلا صبر صبر صبر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر