Call of Duty: Modern Warfare 3 | XBL

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
نباید آپدیت می کردید.
متاسفانه دیگه نمیتونید بازی های XGD 3 کپی رو بازی کنید.............

آقا من هنوز دیسک MW3 رو تو دستگاه نگذاشتم . پس این آپدیت مخفی نیست ؟ اگر بازی رو تو دستگاه بزارم و آپدیت رو کنسل کنم مشکلی نداره ؟

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
آقا من هنوز دیسک MW3 رو تو دستگاه نگذاشتم . پس این آپدیت مخفی نیست ؟ اگر بازی رو تو دستگاه بزارم و آپدیت رو کنسل کنم مشکلی نداره ؟
جدی؟؟؟؟:(
آخه black ops هم اجرا نمیشه!فکر کنم این مسئله شامل بازی هایی که قفل AP 2.5 دارن هم میشه.
خدا رحم کنه !!
فعلا توصیه شده نه با ap.25 ها و نه XGD3 ها بازی نکنید .
البته من خودم دشبورد رو رو 13599 نگه داشتم ، به لایو هم وصل نشدم ، MW3 رو هم دارم بازی می کنم و مشکلی پیش نیومده . فعلا هیچی معلوم نیست ، شاید رو 13599 کار نمیکنه و رو آپدیت 13604 مدرن ریخته شده .
به هر صورت در صورتی هم که مشکل پیش بیاد برای آفلاین C4 قول راه حل جدید داده . آنلاین هم که خیلی ها احتمالا فلگ شدن و میشن ، متاسفانه مایکروسافت دیگه پریمیشن برای آپدیت های خطرناک دش نمیگیره .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
سلام.

دوستان من جدیدا از psn به لایو کوچ کردم.اما خیلی مشکل دارم.مثلا با psn نزدیک به 2 سال mw2 بدون مشکل بازی میکردم.اما الان که mw3 رو میخوام با لایو برم،خیلی مشکل دارم.تا چند شب پیش که فقط تو team death match میرفت.حالا از دیشب قاطی کرده فقط تو sabotage میره.کسی میدونه چه مرگشه؟؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام.

دوستان من جدیدا از psn به لایو کوچ کردم.اما خیلی مشکل دارم.مثلا با psn نزدیک به 2 سال mw2 بدون مشکل بازی میکردم.اما الان که mw3 رو میخوام با لایو برم،خیلی مشکل دارم.تا چند شب پیش که فقط تو team death match میرفت.حالا از دیشب قاطی کرده فقط تو sabotage میره.کسی میدونه چه مرگشه؟؟

دوست عزیز اینجا برای psn نیست .
ولی این مشکل برای xbox live هم هست اونم ماله پینگ هستش .تنها راه چاره اینه که دوستان رو ادد کنی وبوسیله اونا بری تو بازی.
موفق باشی.:x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
دوستان سلام.

من natم moderate بود.به شرکتی که ازش میگیرم،گفتم میخوام open بشه.امروز یکی اومد و برام open کرد.یعنی تو تنظیمات روتر زده open هست.اما وقتی به لایو وصل میشم هنوز زده moderate.یعنی چی؟؟؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟به جز sabotage هم هیچ مدی نمیتونم بازی کنم.اگر کسی اطلاعی داره کمک کنه.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
تو این کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید تایپیک نوشته که با وصل شدن به لایو به صورت مخفی کنسول آپدیت میشه و کلی داستان ردیف میشه برا سیستم :(
بعد شما چطور اینجا میگید بریم MW3 آنلاین بزنیم ؟

دوست عزیز این حرفا ماله قبل این اپدیت بود .به دقت مطالعه کن.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
آقا این آپدیت مخفیه ربطی به بازی هم نداره من فیفا 12 بازی میکردم ازم آپدیتم نخواست فردا دیدم cod رو اجرا نمیکنه!
آپدیت مخفیه حرف الکی نزنین خود c4 گفته مخفیه شما میگین نیست!

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
آقا این آپدیت مخفیه ربطی به بازی هم نداره من فیفا 12 بازی میکردم ازم آپدیتم نخواست فردا دیدم cod رو اجرا نمیکنه!
آپدیت مخفیه حرف الکی نزنین خود c4 گفته مخفیه شما میگین نیست!

دوست عزیز کی اینجا گفته که اپدیت مخفی نیست؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
می خواستم از کسایی که قبلا mw3 رو online بازی کردن بپرسم که اگه ping نسبتا زیاد باشه تو online کیفیت بازی رو پایین نمی اره؟یعنی اینطوری نیست که اگه ping داشته باشی دیگه online اش حال نده؟یا به نوعی افتضاح بشه؟ در نهایت:می ارزه کسی orig اشو بگیره فقط برای online اش(کسی که ping نسبتا زیادی داشته باشه)؟

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
با سلام
می خواستم از کسایی که قبلا mw3 رو online بازی کردن بپرسم که اگه ping نسبتا زیاد باشه تو online کیفیت بازی رو پایین نمی اره؟یعنی اینطوری نیست که اگه ping داشته باشی دیگه online اش حال نده؟یا به نوعی افتضاح بشه؟ در نهایت:می ارزه کسی orig اشو بگیره فقط برای online اش(کسی که ping نسبتا زیادی داشته باشه)؟

به درد نمیخوره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر