Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

ٌٌWOW عجب تریلری بود محیط هایی که بازی توش رخ میده خیلی زیادن جاهای متنوعی رو نشون داد.در ضمن خیلی سینمایی بود و باید انتظار یه داستان قوی داشته باشیم جو تریلر هم عالی بود در کل واقعا با بازی بزرگی روبرو هستیم.:love:

نفسم بند اومد!!. انتظار این رو دیگه نداشتم. تک تک انیمیشنها عالی کار شده از هلیکوپتر ها گرفته تا اون صحنه فرار از ... برید ببینید دیگه.
حالا به حرف اون یارو رسیدم که ادعا کرده بود پرفرشترین بازی میشه.
این بار داستان جذابی باید داشته باشه.

پ.ن. All Greeting to Infinity Ward.
پ.ن.2. Everyone Knows Its Call of Duty
loveshower.gif

بازي تو كدوم كنسول بهتره ؟!؟
فكر كنم براي ps3 يه كوچولو بهتر باشه....:love:
برای حفظ نظم تاپیک، لطفا شما اینجا ادامه بده.

آخرین ویرایش:
فکر کنم با این بازی می خوان ملتو از کار و زندگی بندازن !!!
این دیگه چیه ؟ این فکر کنم یه فوق بازیه !!!
شاتهای جدید تری هم بزارید .

خیلی جالب بود و واقعا امیدواری را به Cod بازهای قدیمی برگرداند !
مگه نا امید بودن از این بازی؟!:biggrin1:
---
موتوری که باهاش بازی رو دارن می سازن چیه ؟
تا اونجایی که میدونم همون قبلیه.یعنی موتور تقویت شده quake3.

خیلی جالب بود و واقعا امیدواری را به Cod بازهای قدیمی برگرداند !
امیر ما از اون روزهای اول به این بازی امید داشتیم فکر کنم تو امید نداشتی:biggrin1: از رو همون تریلر گیم پلی:biggrin1: راستی فری دستت درد نکنه عالی بودش

حرف های رامین و برهان درست هست ولی باید عرض کنم ، بازی مثل Cod Waw تابستان امسال را بسیار تحت تاثیر قرار داد و باعث شد که کمبود بازی در تابستان امسال به شدت احساس بشه ولی سال قبل 24 ساعت بازی cod4 توی لایو دیده می شد.

این بازی هم برای تابستان سال بعد بسیار مهم است و از این جهت تکراری بودن ، Multiplayer بد باعث نابودی سال بعد خواهد شد. ولی در کل همه چیز به نظر خوب می رسه ...

دیدم تاپیک داره خاک میخوره مثل اینکه هیشگی خبر نداره !
الان یه دفعه یادم افتاد ببینم تو e3 چی نشون دادن !
فکم چسبید زمین واقعا پدیده ای برای خودش ! اخرای تریلر که جنگ شروع میشه فقط میتونم بگم دیگه بهتر از این نمیشه یه جنک مدرن و واقعی را تجربه کرد واقعا در یک کلمه فوق الاده است .
در ضمن بدون شک میتونم بگم انمیشنی که من از دشمنا و رفتار هم گروهی خودم دیدم در یک کلمه بهترین . فقط نگاه به عکس العمل های دشمن و حتی گلوله خودرن اون ها بندازید ! لامصب انمیشن ماشینها و هر چیز مثل نقلیه مانند هم طبیعی کار شده !
تو یه جا سه تا ماشن با هم منفجر میشن هم دقت کنید .

در کنار یه گیم پلی عالی با موسیقی واقعا بی نظیر احساست ادم به وجه میاد :biggrin1:

برای اینترنت زغالی ها پیشنهاد میشه تریلر را ببینند اگه ندیدند . چون از دستش میدند .
http://www.youtube.com/watch?v=BYBHPiymjTo

اگه پسند نکردید از اینجا میتونید یکی را انتخاب کیند :
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=modern+war+far+2+e3+2009&aq=f

آخرین ویرایش:
در یک کلام فوق العاده
اکشنِ عالی,گیم پلی عالی گرافیک عالی افکت های عالی
امسال آمار سکته های قلبی خیلی بالا میره :دی
برای جلوگیری از این معضل به همه پروپرانول توصیه میشه ! :دی

حرف های رامین و برهان درست هست ولی باید عرض کنم ، بازی مثل Cod Waw تابستان امسال را بسیار تحت تاثیر قرار داد و باعث شد که کمبود بازی در تابستان امسال به شدت احساس بشه ولی سال قبل 24 ساعت بازی cod4 توی لایو دیده می شد.

این بازی هم برای تابستان سال بعد بسیار مهم است و از این جهت تکراری بودن ، Multiplayer بد باعث نابودی سال بعد خواهد شد. ولی در کل همه چیز به نظر خوب می رسه ...
فکر می کنید که روی بخش multiplayer همچنین بازیی کم میزارن ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or