Call of Duty: Modern Warfare® 2 ,Xbox360 Thread |لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

امیر WAW رو که ترای ارچ ساخته بود :d
واقعا هیجان سرتاسر بدن نحیفم را بعد از مشاهده ی این تیزر فرا گرفت :d حسی سرشار از مشعوفیت :d

امیر WAW رو که ترای ارچ ساخته بود :d
واقعا هیجان سرتاسر بدن نحیفم را بعد از مشاهده ی این تیزر فرا گرفت :d حسی سرشار از مشعوفیت :d
نیما جان من اسم شرکتش یادم نمیومد فقط یادم بود یک سال در میون میساختن:biggrin1: یک سال این یک سال اون:biggrin1: راجع به تریلر نگو که مشخص شد که همیشه بازی های INF از بازی های ترای ارج(انگلیسیش رو یادم نبود:biggrin1:از رو تو نوشتم:biggrin1:) 100 برابر بهتر هست. واقعا هم در WAW حرف اساسی برای گفتن نداشتش البته به جز قسمت نازی زامبی کشی:biggrin1:

نیما جان من اسم شرکتش یادم نمیومد فقط یادم بود یک سال در میون میساختن:biggrin1: یک سال این یک سال اون:biggrin1: راجع به تریلر نگو که مشخص شد که همیشه بازی های INF از بازی های ترای ارج(انگلیسیش رو یادم نبود:biggrin1:از رو تو نوشتم:biggrin1:) 100 برابر بهتر هست. واقعا هم در WAW حرف اساسی برای گفتن نداشتش البته به جز قسمت نازی زامبی کشی:biggrin1:

البته ناموفقیت بودن Waw فقط به بسیار شبیه بودن به Cod4 بر می گشت. غیر از اسلحه و Map و چند مد ، دیگه هیچ فرقی نداشت.

البته ناموفقیت بودن Waw فقط به بسیار شبیه بودن به Cod4 بر می گشت. غیر از اسلحه و Map و چند مد ، دیگه هیچ فرقی نداشت.
امیر با این که اینجا جای این بحث نیست ولی یکم داری در حق این بازی کم لطفی میکنی. درسته دقیقا همون موتور را Copy-Past کرده بودن ولی انقدر پتانسیل داشت که آدم حداقل 2 بار آفلاین و حداقل یکبار هم آنلاین هم تمومش کنه
پ.ن:البته واقعا هوش مصنوعی هم تیمیها موجب شد همزمان با تموم کردنveteran یه دو روز برم بیمارستان- بخش اعصاب

در اصل Mod ـه WW2 ـه CoD4: MW بود :دی.

من مسائل را در زمینه لایو می سنجم :دی

توی لایو چند مدل hardcore و زامبی مد اضافه شده بود + اسلحه های خیلی زیاد و رنک های بسیار طولانی ...

امیر با این که اینجا جای این بحث نیست ولی یکم داری در حق این بازی کم لطفی میکنی. درسته دقیقا همون موتور را Copy-Past کرده بودن ولی انقدر پتانسیل داشت که آدم حداقل 2 بار آفلاین و حداقل یکبار هم آنلاین هم تمومش کنه
پ.ن:البته واقعا هوش مصنوعی هم تیمیها موجب شد همزمان با تموم کردنveteran یه دو روز برم بیمارستان- بخش اعصاب

کلا بازی های Cod همه هوش مصنوعی در حد مرغ دارند :دی

ولی بازی جالب بود و من خودم روی vetran تمومش هم کردم ولی واقعا ارزشش مثل cod4 نبود که 1 سال توی لایو بازی بشه.

الان واقعا COD4 توی لاویو یکی از 5-6 تا بازی پر طرفداره -با اینکه شماره بعدیش داره میاد و wawهم
اومده-
ولی منم هر وقت بخوام بازی کنم
اولین گزینم COD4هست!!
واقعا بزرگه این بازی(به نظرم من بزگترین بازی FPSهست که تا به امروز و این ساعت اومده):love:

از Black Rose نازنین:

-مرحله شنا کردن تأييد شده.
-مرحله مخفی کاری تو بازی وجود داره که طی اون بايد کار خودتون رو داخل لوله های نفت که در زير دريا واقع هست رو به پايان برسونيد.
-قطعاً يکی از مراحل بازی در Rio De Janeiro اتفاق می افته
-مرحله سيبری در حالت Campaign Mod وجود داره.
-استفاده از وسايل نقليه جنگی اعم از کاميون ، تانک و.. داخل بازی وجود داره.
-مرحله آی تو بازی وجود که سوار بر هلکوپتر بايد به جنگ دشمنا بريد.
-مرحله تانکر نفت که احتمالاً بايد عمليات خاصی مثل حفاظت يا نابود کردن اونرو به عهده داشته باشيد.
-Ken Lally ( شخصی که صدای Wesker رو در RE5 به عهده داشت ) تو MW 2 هم صدای يکی از شخصيت هارو به عهده خواهد داشت.

اطلاعات بيشتر از اين بازی و همچنين تريلری از گيم پلی بازی در 24 May انتشار خواهد يافت.

http://www.gamingfront.net/news/588/modern-warfare-2-new-details/

بسیار بسیار ممنون از همه و به خصوص آقا فریدون.
آقا این که ترکونده.عجب مراحل خفنی.:eek:
در کل آرش جان با یک بازی فوق العاده زیبا رو به رو خواهیم بود که فکر کنم رو دستش نباشه امسال مثل پی یارسال:biggrin1: هر دو سال به این سال ها:biggrin1: در کل خیلی می خندیم تو E3 بیان تکذیب کنند و بگند این بازی برای Xbox 360 به صورت انحصاری عرضه میشه:biggrin1: آی می خندیم:biggrin1:

در کل آرش جان با یک بازی فوق العاده زیبا رو به رو خواهیم بود که فکر کنم رو دستش نباشه امسال مثل پی یارسال:biggrin1: هر دو سال به این سال ها:biggrin1: در کل خیلی می خندیم تو E3 بیان تکذیب کنند و بگند این بازی برای Xbox 360 به صورت انحصاری عرضه میشه:biggrin1: آی می خندیم:biggrin1:
بله برهان جان به نظر خارق العاده میاد.
بله میخندیم ولی Act شرکتی نیس که از $$$$$$$$$$ بگذره.:biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or