Call of Duty: Ghosts | XBL

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام
پینگ من از لندن 170 هست ولی بازم مشکل دارم
مثلا من تو دوربین خودم 4 گلوله به طرف زدم اون 2 تا بعد تو کیل کم نشون میده من هیچ گلوله ای شلیک نکردم!!!!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام
پینگ من از لندن 170 هست ولی بازم مشکل دارم
مثلا من تو دوربین خودم 4 گلوله به طرف زدم اون 2 تا بعد تو کیل کم نشون میده من هیچ گلوله ای شلیک نکردم!!!!

كمبود پينگ تاثير داره ولي نه در اين حد
فلش بك رو هم زياد جدي نگير

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان توی Ghost چطوری باید Clan war ساخت

اول بايد خودت كلن داشته باشيد بعد ميتونيد يه كلن جديد تاسيس كنيد

سلام
بیاین یه CLAN بزنیم:d

من زدم شما براي من تو تاپيك پست بزار شما رو تو بازي ادد كنم البته بايد اكانت كال تون فعال باشه

Last edited by a moderator:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
منو هک کردن

سلام
امروز داشتم بازی می کردم که به طور خیلی خودجوش از بازی افتادم بیرون و یه کادر شبیه همونی که وقتی کانکشنتون با هاست قطع میشه میاد، اومد ... اما با این تفاونت جای اینکه بنویسه your connection lost نوشته بود : f*ck you nigga enjoy now بعدش دیدم لولم 1 شده ، kill هام 0 شده ، death هام 100000 شده ، squad points هام هم-99999 شده ، time played هم شده 416days ... یعنی اینقدر این کال آف بی در و پیکره ... میشه گل گرفتش واقعا ؟!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بچه ها هاست پیدا کردن بازی چطوریه ؟ مثل MW3 راحت پیدا می کنه با خارجیا بازی کنیم یا فقط باید با ایرانی ها بازی کنیم؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بچه ها هاست پیدا کردن بازی چطوریه ؟ مثل MW3 راحت پیدا می کنه با خارجیا بازی کنیم یا فقط باید با ایرانی ها بازی کنیم؟

اصلا دست شما نيست و شما درخواست نوع بازي رو ميدي و خودش شما رو وارد لابي ميكنه ولي خوبي كه داره شما ميتوني با دوستان در كنار هم بشيد و به لابي هاي مختلف سر بزنيد

سلام
امروز داشتم بازی می کردم که به طور خیلی خودجوش از بازی افتادم بیرون و یه کادر شبیه همونی که وقتی کانکشنتون با هاست قطع میشه میاد، اومد ... اما با این تفاونت جای اینکه بنویسه your connection lost نوشته بود : f*ck you nigga enjoy now بعدش دیدم لولم 1 شده ، kill هام 0 شده ، death هام 100000 شده ، squad points هام هم-99999 شده ، time played هم شده 416days ... یعنی اینقدر این کال آف بی در و پیکره ... میشه گل گرفتش واقعا ؟!

اين موردي كه شما تعريف كردي يعني شما هك شدي?
همچين موردي رو من نه ديده بودم نه شنيده بودم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر