Call of Duty: Ghosts | PS3

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان اشتباه نكنيد رو دست CoD 2 هنوز هيچي نيمده :d دست كم توي سينگل رو دست CoD 2 تا حالا IW و TA نتونستن بسازن

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان اشتباه نكنيد رو دست CoD 2 هنوز هيچي نيمده :d دست كم توي سينگل رو دست CoD 2 تا حالا IW و TA نتونستن بسازن

مهدی خدا وکیلی همون MW1 حرف نداشت! IW قدیم (به قول بچه ها) چیزی ساخت که تاحالا نبوده...همش نوآوری بود...هیجان MW همیشه سر زبونا بود...MW3 ام با اینکه خوب بود خوبم فروخت اما دیگه مثل 2 نسخه ی قبلش نشد...

navidballack

عضو جدید
Jul 9, 2009
307
نام
Navid
بدترین مولتی سری COD بدون تردید
فقط سرورای خوبی داره این بازی

مپ ها به طرز عجیب و غریبی بزرگن !
به نظرم برای نسل بعد تمام مودها 9vs9 بشه
ولی اگه برای ps4 هم مولتیش 6vs6 باشه واقعآ ارزش خریدن نداره
به دوستانی که قصد تهیه کنسول نسل بعد رو دارن پیشنهاد می کنم نسخه ps3 این بازی رو نخرن

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
مهدی خدا وکیلی همون MW1 حرف نداشت! IW قدیم (به قول بچه ها) چیزی ساخت که تاحالا نبوده...همش نوآوری بود...هیجان MW همیشه سر زبونا بود...MW3 ام با اینکه خوب بود خوبم فروخت اما دیگه مثل 2 نسخه ی قبلش نشد...

تویه تمامی نسخه های گیم نسخه اول از همه بهتره به دلیل اینکه یه ایده و نو آوری جدیده و باعث میشه فراموش نشدنی بشه.
مثلا آساسینز کرید 1، گیرز آف وار 1 ، dead spece 1، کاد آف وار 1 .وهمین نسخه های 1 باعث میشه طرفدار زیادی پیدا کنه که سازنده علاقه مند برای نسخه های بعدی بشه.و صد البته تویه نسخه های مدرن، mw1 عالی بود

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
استایل و فرم کلی بخش چند نفره تا اینجا که رضایت بخش بوده،یک جورایی سری های MW از IW به این تیپ حال و هوا نیاز داشت ، تغییرات مپ ها ، اضافه کردن Squad Point ها و جلوگیری از LVL UP مطلق و بقیه جزییات از این قبیل خوب بوده .

بزرگ شدن مپ ها هم عالی نه ولی خیلی خوب بوده ، تو در تو بودن لایه های مپ ها کاملا افزایش وسعت مپ ها رو برای یک COD MAN از بین می ره و اصلا حس نمی شه .( اگر مثل سری های قبلی یکی دو تا مپ با فضاهای خیلی کوچیک و مناسب بازی های فوق سریع مثل مپ DOME توی MW3 هم داشت خیلی عالی می شد.

حذف مد Barabones ( مدی که Kill & Point Strike ها غیر فعال بود ) واقعا از کارهای غیر قابل قبول بازی بوده و اصلا قابل بخشش نیست! امیدوارم در آِینده حتما اضافه بشه.
وجود Riley :| هم می تونه به عنوان احمقانه ترین ، بدترین، غیر قابل تحمل ترین ، مضحک ترین ، روی مخ ترین ، تغییر بازی باشه ،(حتی در کل سری) ، چه توی Single P و چه MP واقعا افتضاس ، حداقل توی MP که تاسف آور هست ، هیچ جوری نمی شه باهاش ارتباط برقرار کرد.

وضعیت سرورهای بازی هم تا اینجا که تقریبا بدون مشکل هستش و با توجه به اینترنت های ما عالی عمل کردن.
حذف نوار نمایش دهنده Latency و Ping هم واقعا عالی بود (!) حداقل واسه ماهایی که پینگ های پایین و پایداری نداریم،ندیدن وضعیت L ،به خصوص در ابتدای بازی که باعث خراب شدن روح و روان آدم می شد خیلی حرکت خوبی بود ، نمی بینیم دیگه راحت!
هنوز هم خوشبختانه بازی توی مسیر مقایسه با BF قرار نمی گیره و هیچ اصراری نداره در پایه گیم پلیش و فرم کلی MP با BF مقایسه بشه،این مقایسه و اصرار برای مقایسه مشخص نیست از کجا پیداش شده...

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
من که اصلا خوشم نیومد از Riley ،توی Single که کاملا موجود اضافه ای هست،توی MP توی محیط های بسته که کارآمد بودنش خیلی باز بیش از حد بالاس و اصلا روی تعادل نیست حرکاتش.ولی مزاحمتی نداره در کل MP .
---------------------------
مد Bitz هم مد نسبتا جالبی بود،از سمت Domination می یاد ولی اوضاع دفاع کردن ازش واقعا رویایی هست واسه Camper ها!
کلاس Sniper هم باز مثل همیشه بهش ظلم شد ، سلاح ها تغییری نکردن زیاد و به 4 مورد خلاصه می شن تا اینجا و راضی کننده نیست به نسبت کلاس های دیگه ، در حالی با توجه به طراحی نقشه ها خیلی کلاس خوبی می تونست باشه به نظرم.
--------------------------
کلا یکی از کارهای عالی که سازنده ها می تونن انجام بدن بیان و چند سری از سلاح های بازی های قبلی رو در حالت DLC به بازی اضافه کنند ، به نظرم خیلی خوب می شه.مخصوصا اسلحه هایی مثل ACR & TAR21 از MW2 که واقعا عالی بودن یا INTERVENTION از اسنایپر های MW2 یا G36 از MW3 .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من که اصلا خوشم نیومد از Riley ،توی Single که کاملا موجود اضافه ای هست،توی MP توی محیط های بسته که کارآمد بودنش خیلی باز بیش از حد بالاس و اصلا روی تعادل نیست حرکاتش.ولی مزاحمتی نداره در کل MP .
مد Bitz هم مد نسبتا جالبی بود،از سمت Domination می یاد ولی اوضاع دفاع کردن ازش واقعا رویایی هست واسه Camper ها!
کلاس Sniper هم باز مثل همیشه بهش ظلم شد ، سلاح ها تغییری نکردن زیاد و به 4 مورد خلاصه می شن تا اینجا و راضی کننده نیست به نسبت کلاس های دیگه ، در حالی با توجه به طراحی نقشه ها خیلی کلاس خوبی می تونست باشه به نظرم.
--------------------------
کلا یکی از کارهای عالی که سازنده ها می تونن انجام بدن بیان و چند سری از سلاح های بازی های قبلی رو در حالت DLC به بازی اضافه کنند ، به نظرم خیلی خوب می شه.مخصوصا اسلحه هایی مثل ACR & TAR21 از MW2 که واقعا عالی بودن یا INTERVENTION از اسنایپر های MW2 یا G36 از MW3 .
عشق من f2000 ولی نمیدونم چرا تو هیچ مولتی این عشق مارو رو نمیزارن:d

srsh68

کاربر سایت
Jul 19, 2013
68
گرافیک بازی اصلا اون چیزی که تو پیش نمایش ها بود نیست و انگار همه اون دموها واسه نسل بعد بود ما هم که رو این نسل بازی میکنیم مو ! :|
ولی رایلی یه نو آوری خیلی باحال بود که منم خیلی باهاش حال کردم :)

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
Federation Days انصافا یکی از مراحل جذاب بخش تک نفرس ، خیلی وقت بود یک چنین ریتم عالی رو ندیده بودم ،واقعا چسبید و عالی بود. بخش تک نفره بازی از سه عنوان قبلی ( MW3-BO1 & 2 ) تا اینجا خیلی بهتر بوده از نظر من. از نظر داستان و محتوا خیلی چنگی به دل نمی زنه ، گرافیک بازی هم اذیت نمی کنه اصلا و آنچنان بد نیست ،حداقل واسه من که گرافیک الویت بالایی نداره برام،ولی GamePlay بازی برام یک سر گردن بالاتر از عنوان هام قبلی نام برده شده بوده + Multiplayer.

این موج انتقاد ها مشخص نیست داره از کجا بلند می شه،اگر قرار بود به این شدت باشه باید واسه BO2 & MW3 هم می بود در حالی GH در خیلی موارد بهتر عمل کرده و فاکتورهای خوبی به بخش های مختلف اضافه کرده،افزونه های بخش چند نفره حتی اگر عمقی هم نداشته باشه کار قشنگی بود.
توی چنین موج های انتقاد شدیدی لذت بردن از بازی هم حال دیگه ای داره:>

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
Federation Days انصافا یکی از مراحل جذاب بخش تک نفرس ، خیلی وقت بود یک چنین ریتم عالی رو ندیده بودم ،واقعا چسبید و عالی بود. بخش تک نفره بازی از سه عنوان قبلی ( MW3-BO1 & 2 ) تا اینجا خیلی بهتر بوده از نظر من. از نظر داستان و محتوا خیلی چنگی به دل نمی زنه ، گرافیک بازی هم اذیت نمی کنه اصلا و آنچنان بد نیست ،حداقل واسه من که گرافیک الویت بالایی نداره برام،ولی GamePlay بازی برام یک سر گردن بالاتر از عنوان هام قبلی نام برده شده بوده + Multiplayer.

این موج انتقاد ها مشخص نیست داره از کجا بلند می شه،اگر قرار بود به این شدت باشه باید واسه BO2 & MW3 هم می بود در حالی GH در خیلی موارد بهتر عمل کرده و فاکتورهای خوبی به بخش های مختلف اضافه کرده،افزونه های بخش چند نفره حتی اگر عمقی هم نداشته باشه کار قشنگی بود.
توی چنین موج های انتقاد شدیدی لذت بردن از بازی هم حال دیگه ای داره:>

اونایی که از بازی های جدی انتقاد میکنن معلوم نیست با خودشون چند چندن:d
طرف کلی دمو از استوری مولتیو گیم پلیو گرافیگ بازی و .... میبینه بعد از اینکه بازی میاد میگه این که همش تکراریه بود با نسخه قبلی فرقی نداره:d
طرف میاد میگه که بازی نو آوری نداره.تمامی مراحل بازی رو که بازی کردم تویه نسخه های قبلی وجود خارجی و مجازی نداشته:d

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
اقا سرور هاي بازي خوبن يا مثل bo2 مزخرف و اصلا نميشه مولتي زد
راستي خود مولتي چه سوريه ها كور يا نوب بازيه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر