Call of Duty: Ghosts | PS3

• Thread starter Thread starter al2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان می خوام بازی رو از رو استور بخرم به نظرتون ریجن 1 بخرم یا 2 ؟ فرق خاصی دارن در ضمن می خوام به نسخه ps4 هم بعدآ اپگریدش کنم!! این سرور اختصاصی که هستش واسه ریجن ها فرقی نمی کنه ؟ ریجن 1 بگیرم مولتی ننداره مارو کلا با آمریکا!!

دوستان مولتیش خطر بن داره یا نه؟
از کی راه اندازی میشه؟

وقتی آپدیت آنلاین بازی عرضه میشه یعنی اینکه سرورها هم باز شده و میتونی مولتی رو بازی کنی.ولی اینکه خطر بن داشتنش باید تست 14 روزه بشه.خودم در حال تستش هستم.
اگه تا حالا بن نشدی پس ریسک نکن ولی
اگه از psid کنسول دیگه استفاده میکنی پس میتونی با استفاده از یک پروفایل قربانی بازی کنی.
اگه بن نشدی برای آنلاین این بازی از sen استفاده کن ولی بازم خطر داره

وقتی آپدیت آنلاین بازی عرضه میشه یعنی اینکه سرورها هم باز شده و میتونی مولتی رو بازی کنی.ولی اینکه خطر بن داشتنش باید تست 14 روزه بشه.خودم در حال تستش هستم.
اگه تا حالا بن نشدی پس ریسک نکن ولی
اگه از psid کنسول دیگه استفاده میکنی پس میتونی با استفاده از یک پروفایل قربانی بازی کنی.
اگه بن نشدی برای آنلاین این بازی از sen استفاده کن ولی بازم خطر داره
اشکال نداره از psid استفاده می کنم بن شد یکی دیگه میخرم فقط یک چیزی اگه بن بشم اکانتمم بن میشه یا نه؟
اگه اره که من یک پروفایل دیگه درست کنم با اون یک اکانت جدید درست کنم فقط برا کال اف اگه بن شد که او اکانتم بن نشه

اشکال نداره از psid استفاده می کنم بن شد یکی دیگه میخرم فقط یک چیزی اگه بن بشم اکانتمم بن میشه یا نه؟
اگه اره که من یک پروفایل دیگه درست کنم با اون یک اکانت جدید درست کنم فقط برا کال اف اگه بن شد که او اکانتم بن نشه

ببین رفیق اگه تا حالا بن نشدی استفاده از PSID یه کنسول دیگه هیچ کمکی بهت نمیکنه چون اگه این بازی بن کنه ،PSID اصلی کنسولت به فنا میره
ولی اگه بن شدی و از PSID کنسول دیگه ایی استفاده میکنی و میخوای آنلاین بازی کنی با یه پروفایل قربانی بازی کن که پروفایل اصلیت خراب نشه

ببین رفیق اگه تا حالا بن نشدی استفاده از PSID یه کنسول دیگه هیچ کمکی بهت نمیکنه چون اگه این بازی بن کنه ،PSID اصلی کنسولت به فنا میره
ولی اگه بن شدی و از PSID کنسول دیگه ایی استفاده میکنی و میخوای آنلاین بازی کنی با یه پروفایل قربانی بازی کن که پروفایل اصلیت خراب نشه
واسه دستگاهم به فنا رفته :dپس میرم یک پروفایل دیگه میسازم برا این

بچه ها منم هستم oosjalal فقط هنوز میترسم انلاین بزنم ... تا 5 شنبه صبر میکنم بعد میام فقط یه چیزی اپدیت اولش چند مگه برای انلاین رو میگم

بچه ها منم هستم oosjalal فقط هنوز میترسم انلاین بزنم ... تا 5 شنبه صبر میکنم بعد میام فقط یه چیزی اپدیت اولش چند مگه برای انلاین رو میگم

165 mb

- - -ویرایش - - -

ای بابا من خواستم برم بگیرمش هنوز نیومده هکش کردن پس میمونه واسه ps4 اونجا میگیرم بهتره

راستی یه سوال : ps4 با ps3 میتونن به هم جوین بشن واسه آنلاین؟؟منظورم اینه مثلا شما رویه ps4 من رویه ps3 کال آف گوست رو به هم جوین شیم و بازی کنیم ،میشه؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or