Call of Duty: Ghosts | PS3

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
بازیو 7 صب که دانلودش تموم شد بازی کردم تموم شد گیم پلی عالی یه مشکل هم نداشتم مولتی اسپلیت اسکرن توپ یه مود دیگه هم داره EXTINCTION که خیلی باحال بود و برعکس ضد حال BF4 (بدون در نظر گرفتن گرافیک بالا که البته خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی باگ داشت....) بیشتر جاهای بازی شما در حال کف کردن هستین :d به طوری که ادمی مثل من که اصلا با هیچیزی تو دنیا(غیر از کادو گرفتن به F14;;)) به وجد نمیاد یه جاهایی به وجد آمدیم:) البته فکر میکنم دوستان بیشتر بیایند:d.
در کل بخش سینگل
داستان 10
گرافیک 7
گیم پلی 10
موسیقیه متن 8
یه چیزم میخوام بگم نظر شخصیه اگه شر نمیشه...من هم COD رو بازی کردم همیشه هم BF رو از اولین نسخه ها تا الان تو این چند روز COD:G و BF4 رو بازی کردم واقعا COD امسال خیلیییییییی بهتر بود.
همیشه گفتم همه چیز گرافیک نیست Fallout و Stalker از گرافیک آن چنانی مثل خیلی بازیها نداشتن اما همیشه بازی کردنشون ساعتها و ماه ها به دفعات حال میداده.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واو عجب بازی ای بود خیلی باهاش حال کردم .18 مرحله داشت نسبت به بتل 4 که اونم تازه تموم کردم هم داستان بهتری داشت هم گیم پلی روون تری داشت هم افت فریم نداشت هم طولانی تر بود .:d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
18 مرحله ؟ خیلی خوبه ، ( مثل سابق بر پایه ACT؟) کلا حدود ساعت بخش تک نفره روی VETERAN چقدر هستش ؟ کسی بازی کرده همین ابتدا؟:-/
امیدوارم توی بخش تک نفره یکمی افزایش مدت زمان داشته باشه،چون منتقد ها خیلی علاقه مند هستن به مدت زمان بخش تک نفره سری COD بعد از MW1 ، و خیلی سرحال می شن بازی رو از این جهت مورد نقد خودشون قرار بدن!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,614
نام
مهدی
دوستانی که بازی رو انجام دادن یه توضیحی در مورد مود EXTINCTION میدن که چجوریاس
مثه زامبی هست؟
داستان داره؟ یا اینکه فقط راندی هست میریزن و فقط باید بکشی:x

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
18 مرحله ؟ خیلی خوبه ، ( مثل سابق بر پایه ACT؟) کلا حدود ساعت بخش تک نفره روی VETERAN چقدر هستش ؟ کسی بازی کرده همین ابتدا؟:-/
امیدوارم توی بخش تک نفره یکمی افزایش مدت زمان داشته باشه،چون منتقد ها خیلی علاقه مند هستن به مدت زمان بخش تک نفره سری COD بعد از MW1 ، و خیلی سرحال می شن بازی رو از این جهت مورد نقد خودشون قرار بدن!
ببین بازی 18 مرحله داشت اما مراحلش کوتاه بود .به نظرم همین یکی از نقاط لذت بخشش بود که تنوع مراحل زیاد داشت.بتل 4 هفت مرحله داشت اما مراحلش طولانی تر بود یه جورایی حوصله ادم سر میرفت.در مورد زمان هم فکر کنم 6 ساعت طول کشید تموم بشه شاید یکم کمتر یا بیشتر به هر حال از بتل 4 بیشتر بود.
نمیدونم چرا اما اختلاف این دو بازی برام خیلی زیاد بود یعنی اگه بخوام نمره بدم به این 9 میدم به بتل 6 البته فقط بخش تک نفره چون اصولا من با مولتی کاری ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر