Call of Duty: Black Ops | Xbox 360

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
شما چی دیدی که ما ندیدیم حالا برای شما شد awsome?
سلام به نظرم بازی داستان خیلی خوبی باید داشته باشه . حد اقل از سری قبلی که Treyarch زد بهتره .با این که تریلر خیلی کوتاه بود ولی به نظر من رنگ بندی محیط ها . خشونت زیاد باعث شد به بازی امیدوار بشم واسه همینم گفتم Awesome .گرافیک بازیم قشنگه . امیدوارم بازی خوبی از اب در بیاد

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من یه چزایی از این تریلره انگار فهمیدم!
اولش یه چیزی در مورد اسم بازی بگم. شاید اسم عملیات های سیاه به اسمتون خورده باشه. عملیات هایی که بدون هیچ مدرکی اجرا میشن. میشه ماموریت ترور ایمرا زاکائف به دست کاپیتان مک میلام و لوتوس پرایس رو توی mw1 مثال زد. من احتمال میدم تیمی که قراره باهاش بازی کنیم هم به همین دلیل اسمش black ops هستش! اول تریلر مرده میگه که این بهت کمک میکنه تا همه چیز رو به یاد بیاری! این میتونه خودش نشون دهنده این باشه که داستان خوبی ساختن که حتما دولت میخواد طرف چیزی یادش بیاد :D
ضمنا تو بازی انگار هلیکوپتر روندن هم هستش!
به نظر من که چیزه خوبی در دست ساخت هستش!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من فکر کنم این بازی هم تو جنگ ویتنام اتفاق بیوفته و هم تو دنیای مدرن. تو تریلر انگار داشتن خاطرات یه سرباز رو بازسازی میکردن تا به یه چیزی برسن:confused:

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
همشهری خوب بود یک زمانی تحریریه بودی ها ! الآن پیر شدی بی خبری !
رئیس قبلی Acti که خیلی بی شرف تشریف داشتن فاتحه ی Infinity Ward رو خوندن و عملا این شرکت از هم پاشیده شد ، پس این شایعه ای بیش نیست و ما شاید یک بازی آبکی با نو آوری های محدود و ساخته شده با موتور IW Engine خواهیم بود . :biggrin1:

آخ از تحریریه نگو که دلم میره به سمتش!!!!!!!!!!اون موقع که یه کامپیوتر ذغالی داشتم تحریریه بودم وقت نوشتنم داشتم الان که 360 دارم دیگه وقت نوشتن ندارم! این کنکور من رو پیر کرد و از مرحله پرتاب! :biggrin1:

یعنی IW کلا پاشید از هم یا از Activision جدا شده؟؟
بازیای شوترشون معرکه بود!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
آخ از تحریریه نگو که دلم میره به سمتش!!!!!!!!!!اون موقع که یه کامپیوتر ذغالی داشتم تحریریه بودم وقت نوشتنم داشتم الان که 360 دارم دیگه وقت نوشتن ندارم! این کنکور من رو پیر کرد و از مرحله پرتاب! :biggrin1:

یعنی IW کلا پاشید از هم یا از Activision جدا شده؟؟
بازیای شوترشون معرکه بود!
IW داره منحدم میشه....!:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا کارشون مسخرست. هنوز ملت پرستیژ های قبلی رو کامل نکرده یکی دیگه میاد. که چی بشه؟؟!!

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
با این که COD داره تکراری میشه ولی من فقط منتظر اون عملیات پرنسس گیت بازیم ببینم چیه چون تو این عملیات 26 گروگان داخل سفارت ایران رو آزاد کردند

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
با این که COD داره تکراری میشه ولی من فقط منتظر اون عملیات پرنسس گیت بازیم ببینم چیه چون تو این عملیات 26 گروگان داخل سفارت ایران رو آزاد کردند

این مربوط به همین نسخه جدید میشه؟؟؟

ایرانیا کسی رو گروگان گرفتن؟! یعنی بازم ما ایرانیا آدم بده میشیم؟ :laughing:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
این مربوط به همین نسخه جدید میشه؟؟؟

ایرانیا کسی رو گروگان گرفتن؟! یعنی بازم ما ایرانیا آدم بده میشیم؟ :laughing:
26 کارمند سفارت ایران در لندن توسط اعراب گروگان گرفته شده بودند که نجات یافتند که این عملیات تو بازی هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر