Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من امروز نسخه 360 رو خریدم
اول اینکه یه فیلم اولش داره که فکر می کنم یه زنه داره شمارش معکوس اعلام می کنه که توی نسخه pc ای که دست من بود وجود نداشت
بعد بعضی از کات سنس های نسخه PC به زبان روسی بود!! من خودمم خیلی تعجب کردم ولی خوب چون زیرنویس انگلیسیش وجود داشت گفتم شاید خوده سازنده ها این کار رو کردن که حالا متوجه شدم نسخه PC من مشکل داشته.
با اینکه نسخه کنسولی از نظر کیفی خیلی از PC پایین تره ولی خوب دیگه مشکل لگ و افت فریم به هیچ وجه نداره و خیلی خوب میشه بازی رو تموم کرد
یه نکته جالب دیگه اینکه درجه سختی های نسخه کنسولی یه درجه از PC پایین تره
مثلا veteran کنسولی همون hardened difficulty نسخه PC هست و نسخه کنسولی سخت تر از این درجه نداره!
محمد جون همونطور که خودت گفتی نسخه PC که تو داری مشکل داره. همون فیلم اول بازی که یه زن داره شمارش معکوس میگه تو نسخه PC هم هست. مال من که بود.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
شما چطوری تا این راند زنده موندی ؟:-o به ما هم یاد بده :d
52 :D
Split Screen

من تا راند 38 رفتم انگار تمومی نداره
توی یک فرومی خونده بودم که تیم سازنده گفته بود تمومی داره.

آخرین ویرایش:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,760
نام
iMAN
اون زنه که میگید تو Xbox هست تو نسخه PC هم هست البته آخر بازی ...!
منم خودمو کشتم با یه بدبختی تا راند 10 رفتم...! آخرش آدم مجبور میشه Knife کنه دیگه که اونم زیاد قد نمیده...! :d

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,053
نام
علی
آقا یکی مارو کمک کنه ستاره بگیره...شنیدم کرک هست که لگ و افت فریم بازی رو درست میکنه

بازی برای من همش لگ میزنه:(
دوست عزیز اینجا جای این سوال نیست!! بهتر بود تو این تاپیک مطرح میکردی!!
مشکلات COD : Black Ops(کرک,نصب,مشکلات گرافیکی و ...) ‏(
multipage.gif
1 2 3 ... آخرین صفحه)
دوستان تو این تاپیک چندباری قرار دادن!!

یکیش این !!

• Like
Reactions: Thomas_Anders

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
خيلي بازي قشنگي بود با چندتا از مراحلش هم مثل فرار از زندان خيلي حال كردم !
كلا صحنه هاي دراماتيك زيادي داشت و اين ايده اظافه كردن يه داستان خيلي به جذابيت اين بازي كمك كرد!
لگ هم تو چند تا از مراحل كمي اذيت مي كرد فگت !#:-s
دوستان يكي اين طرز كار با كامپيوتر ZORK رو بگه ! هر چي بهش ميگم نميفهمه :))

emad_chris

کاربر سایت
Jan 31, 2007
61
سلام

آقا من بازی رو گرفتم اما موقع اجرا ارور میده: the program can't start because d3dx9_43.dll is missing from your computer. try reinstaling the program to fix this problem

بازی رو دوباره هم نصب کردم نشد. کرک هم کپی کردم آپدیت هم کردم کانفیگور هم کردم. لطفا راهنمایی کنید.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام

آقا من بازی رو گرفتم اما موقع اجرا ارور میده: the program can't start because d3dx9_43.dll is missing from your computer. try reinstaling the program to fix this problem

بازی رو دوباره هم نصب کردم نشد. کرک هم کپی کردم آپدیت هم کردم کانفیگور هم کردم. لطفا راهنمایی کنید.
1. مشکلا رو تو این تاپیک باید مطرح کنی.

2. برنامه DirectX که تو دیسک بازی هست رو نصب کن حتما درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر