Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
دوستان شما میتونید فقط با دانلود آپدیت زیر و نصب آن و بعد کپی کرک آن در محل نصب بازی ، بازی رو بدون هیچ مشکل و باگ یا لگی و با سرعت فـــــــــــــــــول بازی کنید.

HTML:
http://dl2.masterdl.com/milad2/game/Black%20Ops%20SKIDROW%20Update1-%5Bwww.MasterDL.Com%5D.rar
عزیز بازی که مشکلی نداره در ضمن شما می تونستید پست خود را در قسمت مشکلات بازی های pc بزارید

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان من یه جایی گیر کردم :

یه قسمتی هست تو هنگ کنگ فکر میکنم که با دکتر کلارک داریم فرار میکنیم ، به یه قسمت میرسیم که باید از روی پشت بوم بپریم روی یه بالکن توی طبقه پایین ( اولین این بخش هم یه هواپیمای بزرگ از بالای سر ساختمون رد میشه ) ولی وقتی میپریم پایین و روی بالکن فرود میایم دکتر کلارک میره داخل اتاق و مثل بز منو نگاه میکنه و هیچ حرکتی نمیکنه . من هم به هر سمتی میرم فایده ای نداره نه دری باز میشه نه میشه از بالکن بالا یا پایین رفت . چی کار باید بکنم ؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
ایول !
خیلی بازی باحالیهb-)
صفا کردم:d
راستی چرا وقتی وسط مرحله میخوای بازی رو ببریش بعد میزنی روی save and exit به اصطلاح خودش سیو میکنه ولی بعد که بازی رو میبری دوباره میاری از اول مرحله میاد؟؟؟؟؟؟:-/:-/

only batista

کاربر سایت
Jul 6, 2008
57
ایول !
خیلی بازی باحالیهb-)
صفا کردم:d
راستی چرا وقتی وسط مرحله میخوای بازی رو ببریش بعد میزنی روی save and exit به اصطلاح خودش سیو میکنه ولی بعد که بازی رو میبری دوباره میاری از اول مرحله میاد؟؟؟؟؟؟:-/:-/
این مشکل و یکی دیگه هم مطرح کرده بود منم داشتم.ببین وقتی روی Campaign کیلیک میکنی ، باره اول countinue game نداره ولی اگه با Esc بیای عقب بعد دوباره بری تو Campaign این دفعه داره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من بازی را روی 360 تمام کرده بودم .
الان یه نسخه هم گرفتم و روی لپ تاپم ریختم .
اولین نکته اینه که همون اول بازی تمام مرحله ها باز بود . خودمم نمیدونم چرا ؟
نکته دوم اینه که من هر بار که از ابتدا شروع میکنم و میرم جلو بعد که از بازی میام بیرون و دوباره میرم تو اصلا سیو های قبلیم نیست و باید از اول شروع کنم . فکر میکنید مشکل چیه ؟

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام........
دوستان این بازی محشره:x...................
هر چی جلو میری یک برگ برنده رو میکنه........
من الان مرحله 7 هستم...................تا الان که معرکه بوده............اواسط مرحله هنگ هنگ که اهنگ تکنو شروع میشه دیگه جو فوق العاده عالی میشه:x
راستی دوستان از کجا میشه فهمید رو چه درجه سختی میریم...من خودم اخرین درجه رو انتخاب کردم........الان هم همین طور برای اطمینان میخوام بدونم.......

pmmcdvd

کاربر سایت
Sep 8, 2009
5
سلام
دوستان یه سوال
من از ساعت 5 ظهر تا الان دارم بازی می کنم مرحله REDEMPION رو تموم کردم دیگه مرحله دیگه ای موجوده ؟ همون مرحله ای که با هلی کوپتر باید فدافند های هوایی یک کشتی رو بزنی بعد میرن تو کشتی بعد میرن زیر آب و یارو رو می کشن میان بالا می بینن ارتش آمریکا با نیروی دریاییش و هواییش اون ورا می پلکه
فقط نگین تموم شده که ناراحت میشم :d

ادیت
غلط املایی داشتیم :D

Last edited by a moderator:

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,758
نام
iMAN
با کمال تاسف باید بگم تموم شده...!:))

بعد از انهدام پدافند هوایی باید بری تو کشتی و دراگوویچ رو پیدا کنی و بکشی. اگه کشتیش که تمومه دیگه...! :d البته بعدش زامبی شروع میشه که با کندی باید بری زامبی کشی...! :))

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
با کمال تاسف باید بگم تموم شده...!:))

بعد از انهدام پدافند هوایی باید بری تو کشتی و دراگوویچ رو پیدا کنی و بکشی. اگه کشتیش که تمومه دیگه...! :d البته بعدش زامبی شروع میشه که با کندی باید بری زامبی کشی...! :))
واقعا هم تاسف داره حالا باید 1 سال دیگه منتظر واسیم :-/

pmmcdvd

کاربر سایت
Sep 8, 2009
5
خیلی از داستانش خوشم اومد من که حال کردم
واقعا روی داستانش خیلی کار کردن
ولی خداییش خیلی زود تموم شد :-s
بد کمپانی 2 هم همینجوری بود فقط یه جاش گیر کرده بودم اوایل بازی که اون هم با کمک دوستان بازی سنتر تونستم رد بشم
واقعا تو میدان جنگ بودم
تا دو روز همه اطرافیان رو دشمن می دیدم :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من امروز نسخه 360 رو خریدم
اول اینکه یه فیلم اولش داره که فکر می کنم یه زنه داره شمارش معکوس اعلام می کنه که توی نسخه pc ای که دست من بود وجود نداشت
بعد بعضی از کات سنس های نسخه PC به زبان روسی بود!! من خودمم خیلی تعجب کردم ولی خوب چون زیرنویس انگلیسیش وجود داشت گفتم شاید خوده سازنده ها این کار رو کردن که حالا متوجه شدم نسخه PC من مشکل داشته.
با اینکه نسخه کنسولی از نظر کیفی خیلی از PC پایین تره ولی خوب دیگه مشکل لگ و افت فریم به هیچ وجه نداره و خیلی خوب میشه بازی رو تموم کرد
یه نکته جالب دیگه اینکه درجه سختی های نسخه کنسولی یه درجه از PC پایین تره
مثلا veteran کنسولی همون hardened difficulty نسخه PC هست و نسخه کنسولی سخت تر از این درجه نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر