Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

mamb

کاربر سایت
Sep 16, 2006
21
دوستان عذر میخوام...یه سوال..
من بازی رو تموم کردم و بعدش رفتم تو قسمت زامبی...
اما وقتی دوباره می خوام برم ،وقتی رو گزینه ی زامبی کلیک می کنم میگه باید وصل بشه به سرور EA...
یعنی برای هر بار رفتن به مرحله ی زامبی،باید یه بار مرحله ی آخر رو تموم کنیم؟؟؟؟؟؟؟
یا کرک من ایراد داره.......
شرمنده اگه سوالم چیپ بود!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان عذر میخوام...یه سوال..
من بازی رو تموم کردم و بعدش رفتم تو قسمت زامبی...
اما وقتی دوباره می خوام برم ،وقتی رو گزینه ی زامبی کلیک می کنم میگه باید وصل بشه به سرور EA...
یعنی برای هر بار رفتن به مرحله ی زامبی،باید یه بار مرحله ی آخر رو تموم کنیم؟؟؟؟؟؟؟
یا کرک من ایراد داره.......
شرمنده اگه سوالم چیپ بود!
شما باید آپدیت جدید بازی رو نصب کنی.
برو تو تاپیک مشکلات بازی پیداش میکنی.;)

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
یه نکته ای تو بازی کشف کردم بسیار جالب :ساعت مچی شخصیت بازی با ساعت کامپیوتر تنظیمه یعنی با عقب و جلو بردن ساعت کامپیوتر ساعت کاراکتر بازی هم تغییر میکنه

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
نقل قول:
نوشته شده توسط jaycutler
درود اقایون از این دوتا کد که گفته بودین فقط یکیش کار میکنه میره زامبی کشی که از بالا نشون میده اون یکیش به چه دردی می خوره

از دوستان کسی نیست جواب ما را بده :-s:-s
اینا کدهای به درد خورش هستن ببین کدومش به دردت می خورن

• Mission select, "Five" Zombies mode map, Dead Ops Arcade game, and Zork game Enter "3ARC
  • UNLOCK" as a code to unlock the "Five" Zombies mode map, Dead Ops Arcade game, Zork: The Great Underground Empire text-based adventure game, and all mission
    • All Intel Enter "3ARC INTEL" as a code to unlock allfile:///E:/Users/Mojtaba/Desktop/Black ops files/black ops cheat2.htm#. Note: Enabling this code will prevent the "Closer Analysis" achievement from being earned.
      • Alicia game Enter "ALICIA" as a code to unlock the Alicia virtual therapist game.
        • Dead Ops Arcade game Enter "DOA" as a code to unlock the Dead Ops Arcade game, which is a zombie killing mini-game similar to Smash TV. Use the Left Analog-stick to move and the Right Analog-stick to shoot. Note: Play the Dead Ops Arcade game to get the "Insert Coin" achievement
          • Zork game Enter "ZORK" or "HELLO SAILOR" as a code to unlock the Zork: The Great Underground Empire text-based adventure game. Note: Play the Zork game to get the "Eaten By A Grue" achievement.

Display all commands Enter "HELP" as a code to display a list of system commands in the terminal and Pentagon user

• Open corresponding file Enter "CAT [filename]" or "PRINT [filename]" as a code to open the corresponding file.
      • List audio files and pictures Enter "DIR" as a code to display a list of audio files and pictures for use with "CAT" command

• List of login names Enter "WHO" as a code to display a list of login names for use with the "RLOGIN" command (requires passwords).
    • Login Enter "LOGIN" as a code to login with a corresponding username and password.

Open mail folder for current user Enter "MAIL" as a code to open the mail folder for the current user.

Display contents of current directory Enter "DIR" or "LS" as a code to display the contents of the current directory.

Encode a string using the CIA's cypher Enter "ENCODE" as a code to encode a string using the CIA's cypher.

Decode a string using the CIA's cypher Enter "DECODE" as a code to decode a string using the CIA's cypher.
      Display "Fee Fie Foe Foo!"
      Enter "FOOBAR" as a code to display "Fee Fie Foe Foo

آخرین ویرایش:

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
ببخشید یه نفر که اطلاعات کاملی داره میشه داستان بازی رو تعریف کنه؟
reznov کیه؟
dragovich کیه؟
چرا تو یکی از مرحله ها reznov میشه دراگوویچ و استاینر وو سه مردی هستند که باید بمیرن؟
کیا مارو گرفتن و دارن ازمون اعتراف میگرن؟
چرا مارو گرفتن ؟هدفشون چیه؟
اگهخ کسی هم داستان کاملشو داره ممنون میشم بگه؟

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
ببخشید یه نفر که اطلاعات کاملی داره میشه داستان بازی رو تعریف کنه؟
reznov کیه؟
dragovich کیه؟
چرا تو یکی از مرحله ها reznov میشه دراگوویچ و استاینر وو سه مردی هستند که باید بمیرن؟
کیا مارو گرفتن و دارن ازمون اعتراف میگرن؟
چرا مارو گرفتن ؟هدفشون چیه؟
اگهخ کسی هم داستان کاملشو داره ممنون میشم بگه؟

تموم كردي بازيو.؟
اگه نكردي تموم كن همه چي دستگيرت ميشه
البته لازم هم نيست تموم كني، تا مرحله ماقبل اخر بري دستگيرت ميشه :d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
تموم كردي بازيو.؟
اگه نكردي تموم كن همه چي دستگيرت ميشه
البته لازم هم نيست تموم كني، تا مرحله ماقبل اخر بري دستگيرت ميشه :d

من که بازی رو تموم هم کردم ولی چیز زیادی از داستان بازی گیرم نیومد .:-s

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بفرماييد:

رزنُو يكي از زندانيهايي هست كه با ميسون زنداني هست و ايده ي فرار از زندان براي اون بوده (اون مرحله ي فرار از زندان) كه در پايان همون مرحله ميميره، اما توي توهم ميسون ميمونه به دلايلي. دراگوويچ، استاينر و كراشنكوو همون سه نفري هستن كه ميسون رو اسير ميكنن و اون رو شستشوي مغزي ميدن بر ضد كندي رييس جمهور امكريكا كه بره اون رو ترور كنه.
توهم رزنُو در واقع مبارزه با افكار ميسون بود كه بهش ميگفت بايد اون سه نفر رو بكشه (بجاي اينكه كندي رو بكشه)
حالا اون سه نفر افرادي بودن كه ميخواستن توي جنگ نُوا 6 ( همون گاز كشنده) رو استفاده كنن و هدف رزنُو هم قبل مرگ كشتن اينها بوده كه قبلا براشون كار ميكرده و وقتي اونا گاز رو روي دوستان رزنُو تست ميكنن اين حس انتقام درش بوجود ميا ...
اونايي كه مارو گرفتن همون مامور هادسن و اونيكي ( اسمش يادم ني:d) هستن كه هدفون اينه كه ميسون رو دوباره سر عقل بيارن و يادش بيارن كه محل راديو كه اون توي ضمير ناخوداگاهش داره كجاست و مراحل بازي طي بازجويي هاي اونها و چيزايي كه ياد ميسون مياد اتفاق ميوفته جز مرحله اخر ...
امتياز يادتون نره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر