Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
horror جان ماشالله حس و حال ...

:d

من كلا اين بازيو هميشه رو veteran شروع ميكنم به بازي !
اما اينيكي واقعا پوستم كنده شد. وسط راه رفتم يه درجه پايينتر :d

البته مسئله فقط فرتي مردنش بود تو سخت ترين درجه شماره هاي قبل زرتي نميمرد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
horror جان ماشالله حس و حال ...

:d

من كلا اين بازيو هميشه رو veteran شروع ميكنم به بازي !
اما اينيكي واقعا پوستم كنده شد. وسط راه رفتم يه درجه پايينتر :d

البته مسئله فقط فرتي مردنش بود تو سخت ترين درجه شماره هاي قبل زرتي نميمرد

بحث حس و حال نیست دوست عزیز.
تو این بازیها یجور کرم خاص تو بدن آدم میلوله که تو هر سوراخی سرک بکشه و سر در بیاره ، باور کن تو این بازیهای سطح بالا بعضی وقتا چیزای باحالی کشف میکنی ;)

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
من خودم پخش کننده این بازیم . پنج شنبه صبح 150 نسخه سفارش فقط برای یکی از فروشگاه های شهر داشتم که بردم بدم . گفتش که اماکن دستور داده هیشکی این بازی رو نفروشه .

فکردم چون نمیخواد بگیره داره این حرف رو میزنه . ( ولی همه 150 تا رو گرفتا نگیم نگرفت ) بعد 80 تا دیگه داشتم که هرجا رفتم همون حرف رو بهم میزدن.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من خودم پخش کننده این بازیم . پنج شنبه صبح 150 نسخه سفارش فقط برای یکی از فروشگاه های شهر داشتم که بردم بدم . گفتش که اماکن دستور داده هیشکی این بازی رو نفروشه .

فکردم چون نمیخواد بگیره داره این حرف رو میزنه . ( ولی همه 150 تا رو گرفتا نگیم نگرفت ) بعد 80 تا دیگه داشتم که هرجا رفتم همون حرف رو بهم میزدن.

این یکی دیگه چه مشکلی داره که گیر دادن بهش ؟!؟!؟! /:)

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
بچه ها منم بازی رو گرفتم رو 2 تا DVD :d خدا رو شکر هیچ مشکلی هم نداره.اکثر اینایی که مشکل دارن 99% مشکل از ویندوزشون و سیستمشون هست.من با MW 2 بیشتر حال کردم ولی اینم خیلی قشنگه.کلا بازی های COD هر کدومش ویژگی های خاص خودشو داره;)

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
خوب منم بازی رو تموم کردم ، نمره های من به بازی :
داستان : 10
گرافیک : 9
صداگذاری : 8.5
گیم پلی : 9.5
روند داستان : 10
-=-=-= نمره نهایی : 9.5 =-=-=-

===========

خیلی بازی زیبایی بود ، کوتاه هم زیاد نبود ، خوب بود ،
آخر داستان که نشون داد john f kennedy رو که پشتش Mason هست خیلی حال کردم ، خیلی جالب بود ....
ولی خیلی دلم سوخت برای woods که مرد !!!!!!!!!! (به خاطر من !!!!!!!!!!!!!!)

p..i..d

کاربر سایت
Aug 29, 2010
39
کسی میدونه بازی سانسور شده چند مرحله داره......مال من 15 تا بود یعنی اصلشم 15 تاست دیگه /:)

در ضمن هنوز کسی نتونسته بازی zork رو یه چیزایی ازش بفهمه یا یه چندتا کد بده بتونیم یه کاری بکنیم:()x

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دو بازی مخفی در Black Ops

morxps6hdxt78ozwtbcb.jpg

شاید شما هم نام Dead Ops Arcade را در اچیومنت ها یا تروفی ها Black Ops دیده باشید و از خود پرسیده باشید که این Mode کجای بازی قرار دارد و چه جور مود ـی می باشد، جواب شما اینجاست.

Treyarch دو سوپرایز Retro در Black Ops قرار داده است که یکی از آنها Dead Ops Arcade می باشد. در این Mode از بازی شما همانند دیگر مپ های زامبی مود در مقابل موج هجوم زامبی قرار میگیرد. اما نه در نمای اول شخص بلکه از نمای بالا ! این Mode بسیار سرگرم کننده طراحی شده است و بصورت چندنفره هم قابل بازی است. و سوپرایز دیگر هم یک بازی Adventure مبتنی بر متن است.

اما برای بازکردن این دو بازی باید چه کاری انجام دهیم ؟ این کار بسیار ساده است. در منوی اصلی بازی دو دکمه ی RT + LT یا L2 + R2 را پشت سرهم بزنید تا شخصیت بازی از صندلی بلند شود، حالا بسوی کامپیوتر رفته و با استفاده از آن کد های زیر را وارد کنید.

برای باز کردن Dead Ops Arcade کلمه ی DOA را وارد کرده و Enter بزنید. همچنین برای باز کردن دیگر بازی نام برده شده واژه ی ZORK را وارد کنید.

گفتنی است شما با بلند شدن از روی صندلی در منوی اصلی یک اچیومنت ، با وارد شدن به Dead Ops Arcade یک اچیومنت و با وارد شدن به بازی دوم اچیومنتی دیگر دریافت میکنید. بعلاوه Dead Ops Arcade شامل اچیومنت های دیگر نیز هست. این دو بازی را از دست ندهید.
دوستان برای کامپیوتر چی کدی رو باید بزنیم تا بره تو بازی ؟

only batista

کاربر سایت
Jul 6, 2008
57
خوب منم بازی رو تموم کردم.ولی چقدر حیف که تموم شد:( واقعا بازی بود که از تک تک لحظاتش لذت بردم اصلا خستگی رو تو این بازی حس نخواهید کرد>:d<
همه چی عالی بود یه شاهکاره به تمام معنا:x

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من هم بالاخره مرحله ويتنام رو تموم كردم:d
عجب فاجعه اي بود !!!

ولي عجب موسيقي اي داشت اين مرحلش ادم دلش ميخواسن فقط حمله كنه همه رو بكشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر