Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
بابا کرکی چیزی تو بازی شماها نیست بدید ما بتونیم بازی کنیم ؟ والا منم نسخه 3 دی وی دیو دارم ولی بدجور لگ دارم:((

دوست گرامي برات ميذارم تو تاپيك مشكلات.

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1196533&posted=1

دوستان برای بار صدم اینجا تاپیک خود بازی هست مشکلات کرک رادر تاپیک مربوط پیگیری کنید )x

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
بازی تموم شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد !!!! :crying:

ای خدا ! بازم باید وایسیم تا نسخه بعدی !!! :wallbash:

در کل همه چیزه این بازی فوق العاده بود ، صحنه اکشن بی نظیر ، گرافیک خیره کننده ، داستان زیبا ، گیم پلی عالی ؛ فقط ای کاش کمی طولانیتر بود ، چی میشد این بازی اصلا پایان نداشت :praying:

من که بهش نمره ۹ رو میدم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی تموم شـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد !!!! :crying:

در کل همه چیزه این بازی فوق العاده بود ، صحنه اکشن بی نظیر ، گرافیک خیره کننده ، داستان زیبا ، گیم پلی عالی ؛ فقط ای کاش کمی طولانیتر بود ، چی میشد این بازی اصلا پایان نداشت :praying:

از عصبانیت الان داری منفجر میشی.
حالا چرا خودتو عصبانی میکنی؟ بشین یه بار دیگه بازی کن.
اصلا میخوای خودم برات یه نسخه جدید از بازی با عنوان Call of Duty: Shit Ops برات بسازم پستش کنم؟:d

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
از عصبانیت الان داری منفجر میشی.
حالا چرا خودتو عصبانی میکنی؟ بشین یه بار دیگه بازی کن.
اصلا میخوای خودم برات یه نسخه جدید از بازی با عنوان Call of Duty : Shit Ops برات بسازم پستش کنم؟:d

جیگرت بخورم عصبانی نیست ، ناراحتم :d
آره دمت گرم بساز ، پست هم نیاز نیست آدرس بده حضورا خدمت میرسم ، میگیرم ازت :))

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,758
نام
iMAN
عجب آهنگ باحالی داره خیلی اهنگ سازیش توپ شده...!
دستان میشه آهنگ مرحله هنگ کنگ رو بزارید جایی پیدا میشه با کیفیت ؟ همون مرحله که باید با اون یارو موامور سیا و اون مهندسه کلارک باید ماموریت رو بریم...! خیلی اهنگ توپی داره...!
پ.ن : دوستان مشکل افت فریم رو حل کردم فقط کافیه برید تو تاپیک مشکلات اونجا توضیح دادم...! درباره کرک و مشکلات هم اینجا بحث نکنید لطفا...!

kolahesiah

کاربر سایت
Jun 24, 2007
392
نام
محمد

بابا رحم کن !!!!
ما هنوز بازیو نگرفته تو تموم کردی ؟!
کلا چند ساعت گیم پلی داشت ؟!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
من همه چیزو قبول دارم اما یه چیز دیگه ، تعداد باگ های بی اندازه برای نسخه pc !!!!!!!!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
من همه چیزو قبول دارم اما یه چیز دیگه ، تعداد باگ های بی اندازه برای نسخه pc !!!!!!!!

علی جان چه باگی ؟ بیشتر توضیح بده.
البته یکیش که واقعا تابلو بود صدای آژیر خطر هلیکوپتر بود که بعد از پیاده شدن از هلیکوپتر تا پایان مرحله همراه بازیکن بود.
(البته شاید مشکل از کرک بوده باشه)

بابا رحم کن !!!!
ما هنوز بازیو نگرفته تو تموم کردی ؟!
کلا چند ساعت گیم پلی داشت ؟!

من تقریبا دیشب شروع کردم امروز تموم شد.
من خودم بازیهایی رو که واقعا ارزش دارن رو در چند مرحله تموم میکنم :
۱- باره اول سریع میرم تا آخرش در درجه آسان تا داستان رو متوجه بشم و اگه کسی مشکلی داشت در مراحل کمک کنم.
۲- باره دوم باز هم در درجه آسان تا آخرش میرم البته اینبار خیلی به جزئیات توجه میکنم.
۳- باره سوم میرم در سخت ترین درجه تا هوش مصنوعی رو محک بزنم البته بیشتر اوقات اون ما رو محک میزنه. :))

only batista

کاربر سایت
Jul 6, 2008
57
بچه ها من وقتی از بازی کامل میام بیرون دیگه از اونجا که وسطه مرحله برام سیو کرده بود نمیاره باید گزینه mission selecet انتخاب کنم و دوباره مرحله رو از اول برم.این طبیعی هست یا بازی من مشکل داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر