Call of Duty:Black Ops | PC

fabfv0dc52giqu5oru4.jpg

Activision
Treyarch
Historic First-Person Shooter
Release: Nov 9, 2010​

جدیدترین عنوان از فرنچایز محبوب COD که بر خلاف MW2 و مانند WaW شرکت Treyarch وظیفه ی
ساخت آن را بر عهده گرفته است.
به نظر میرسد طبق تیزر پخش شده واطلاعات موجود ظاهرا به نا‌آرامی‌های دوران جنگ سرد از زمان جنگ جهانی دوم
تا حال حاضر پرداخته خواهد شد و انجام عملیات‌هایی‌ در ویتنام، کوبا و آمریکای جنوبی در بازی تایید شده!
باید دید بعد از جنجال های مطرح شده بر سر شرکت IW و صحبت های عجیب Activision درباره ی
IP سرنوشت این عنوان به کجا خواهد کشید.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
اون چیز های من تو بازی دیدم
خشونت بالا نسبت به سری قبل که هیجان بازی دوچندان کرده و فیزیک خیلی زیبا حتی بر گ های کاغذ هم به هوا پرتاب میشه .
علاوه بر ان در بازی خونریزی مشاهده کرده که بازی را زیباتر کرده :d
وجود اسلحه های کارامد و قوی با هدف گیری دقیق
نور پردازی زیبا که نسبت به سری قبل پیشرفت پیشتری کرده در مورد صداگذاری می تونم بگم که خیلی عالی کار شده به طوری که اگه اسپیکر 5 کاناله داشته باشید می توانید نهایت هیجان را از یک بازی ببرید

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
واقعا نمیدونم در رابطه با این بازی یا بهتر بگم شاهکار چی بگم ! :headband:

در عین خشونت بینهایت :gunner: آنچنان با کارکترهای دوست از همون اول بازی ارتباط برقرار میکنید که بعد از از دست دادنشون احساس خیلی ناراحت کننده ای خواهید داشت :crying: (شبیه احساسی که به کاپیتان پرایس در آخر مدرن وارفیر ۱ داشتید در بلک آپس از همان ابتدای بازی تجربه خواهید کرد)

صداگذاری واقعا متحیر کنندست ، گرافیک خیره کنندست و گیم پلیی دارد که نظیرش رو هیچ جا ندیدید ! :groupwave:

خوب دیگه بسه برم بقیش رو بازی کنم :cheesygri

*

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
این هم چند تا عکس از بازی برای دوستانی موفق نشودند بازی تهیه کننند :x
blackops20.jpg
1ozo.jpg
2vcv.jpg
برو تو کار نورپردازی :d
blackocmc.jpg
برو تو نخ خشونت بازی
222xox.jpg
این کارها را فقط توی این بازی میبینید :d:d این صحنه من یاد فیلم ترمیناتور ارنورد می اندازه

444.jpg

آخرین ویرایش:

p..i..d

کاربر سایت
Aug 29, 2010
39
کسی موفق شده بفهمه این مینی گیم (zork) رو باید چیکار کرد.
هر چیزی که به ذهنم رسید رو بهش گفتم اما آخرش نفهمیدم کلا باید چیکار کرد.:(
فقط تونستم mail box رو بخونم دیگه هیچ کاری نمی شه کرد؟؟؟:((
کاش که می شد ازش سوال هم بکنیم:d چون اینجوری هیچ چی نمی فهمیم.

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
آقا تو این عکسها که تفنگهاش انگار قدیمیه.در کل بازیش مثله MW2 حال میده یا نه؟:d هیچ کدوم از تفنگاش جدید نیستن؟ من که زیاد با این تفنگ قدیمیا حال نمیکنم.به جز بازیه Brothers In Arm که خیلی باش حال کردم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
آقا تو این عکسها که تفنگهاش انگار قدیمیه.در کل بازیش مثله MW2 حال میده یا نه؟:d هیچ کدوم از تفنگاش جدید نیستن؟ من که زیاد با این تفنگ قدیمیا حال نمیکنم.به جز بازیه Brothers In Arm که خیلی باش حال کردم

ببین دوست عزیز بازیش که خیلی خیلی حال میده :d زمان بازی هم تا اینجا که من رفتم تا سال
۱۹۶۸ هست. (ویرایش : در مرحله جدید کمی پسرفت کرد و رفت به سال ۱۹۴۵)
تفنگهای معروف که میشه ازشون مثال زد هم هستند مثل : کلاشنیکوف ، M4 ، RPG و ... ;)

شما ها که بازی می کنید مشکل افت فریم ندارید؟چه کرکی استفاده می کنید؟اگه چیزی می دونید تو تاپیک مشکلات بگید

دوست عزیز این سوال رو با ذکر مشخصات سخت افزاریت به صورت کامل در تاپیک مشکلات بیان کن ولی در کل بگم که من از این بازی هیچگونه مشکلی در اجرا ندیدم.

آقا ماله من تو منو ها به يه زبوني ديگس.
نميتونم تنظيمات رو پيدا كنم كه زبانش رو عوض كنم
كمكم كنين( سريع)=((

دوست من این سوال رو در تاپیک مشکلات بیان کنی بهتره.

• Like
Reactions: mehdy.z

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
نه قدیمیه نه جدید خودش یه نو اوری هست اسلحه های جالبی داره باید بری جلوتر بعد میبینی که خیلی بهتره

آقا ماله من تو منو ها به يه زبوني ديگس.
نميتونم تنظيمات رو پيدا كنم كه زبانش رو عوض كنم
كمكم كنين( سريع)=((
باید به تاپیک مشکلات بازی بری ائنجا یه پچی هست که باید دانلود بکنی بعد زبونش درست میشه
شما ها که بازی می کنید مشکل افت فریم ندارید؟چه کرکی استفاده می کنید؟اگه چیزی می دونید تو تاپیک مشکلات بگید
من که افت فریم ندارم فریمور رو خیلی خوب نشون میده مخصوصا کیفیت بازی که دیگه در حد المپیک هست :d
این نسخه هم مشکلات هوش مصنوعی 360 رو داره؟
هوش مصنوعی بازی خوب کار شده ولی نه اونجور شما میتونی روی درجه ی اخر سختی بازی کنی انوقت میبینی که چه قدر سخت شده :-o
------------------
پ.ن

این بازی یه حس خفنی بهم داد واقعا میشه گفت با یک شاهکار بزرگ طرفیم گرافیک و داستان بازی خیلی زیبا کار شده مخصوصا صدا گذاری من با اسلحه ی هفتیرش خیلی حال کردم با یک تیر زدو تو مخ یارو دوربین رفت روی تیر من و به صورت صحنه اهسته خورد تو مخش و تلیت شد :p:d
خلاظه لپ کلام پیشنهاد من اینه که این بازی رو روی pc از دست ندید وگر نه سخت در اشتباهید

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

1. مثل MW2 حال نمیده ! ( خب نظر شخصیه دیگه )
2. تفنگاش ( تقریبا همه ! ) جدید شدن. مثلا توی یک مرحله AK - 47 با ...... اسمش رو یادم نیس ولی اتیش میزد ! فکر کن هروقت میخواستی اتیش بزنه ! ( ولی خب تیرش خیلی زود تموم میشه ! )

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
توی منوی بازی به دست Mason نگاه کنیدو چند بار Space رو بزنید تا دستش رو باز کنه. بعد برگردید پشت سرتون. یه کامپیوتر میبینید. برید سراغش و عبارت DOA رو تایپ کنید.
بعد یه مینی گیم باز میشه که می تونید به صورت دوربین هم ارتفاع (زاویه دوربین از بالا هست)، در نقش یه سربازهای آمریکایی زامبی ها رو تارو ما کنید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,237
نام
Mohammad
توی منوی بازی به دست Mason نگاه کنیدو چند بار Space رو بزنید تا دستش رو باز کنه. بعد برگردید پشت سرتون. یه کامپیوتر میبینید. برید سراغش و عبارت DOA رو تایپ کنید.
بعد یه مینی گیم باز میشه که می تونید به صورت دوربین هم ارتفاع (زاویه دوربین از بالا هست)، در نقش یه سربازهای آمریکایی زامبی ها رو تارو ما کنید.

بله دوست عزیز این کشف شده و توی تاپیک هم بیان شد ، ببین میتونی ZOAK رو کشف کنی ؟ :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر