Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
یه سری توضیح در مورد مولتی پلیر:
*گرافیک و رنگ بندی مولتی پلیرش نسبت به mw3 خیلی بهتر شده و دیگه اون صحنه های آزار دهنده توی بازی وجود نداره
*مپ های به طور محسوسی بزرگتر شدن
*سرعت بازی فوق العاده بالاست و سر این موضوع بازی واقعا لذت بخشه
*اسلحه های مدرن و جدید هم خیلی جذابن!
*لگ هم مثل همیشه هست:|

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
سلام یه سوال داشتم در مورد بخش زامبی و اینه که بخش مود کمپین زامبی(TRANZIT) تو بازی نیست و من چجوری باید ظاهرش کنم آیا باید بازی رو حتما یه بار تا آخرش رفت یا تو قسمت آنلاینش هست؟آیا بخش زامبی فقط همون 3 تا map رو داره؟

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها جدا از انجام این بازی دارین لذت میبرین ؟

من الان مرحله هفتم را هم بازی کردم ولی اصلا حس و حال کال آف دیوتی های دیگه را ندارم . بازی اصلا حس و حال نظامی قبلی را نداره ، انگار داریم یه جیمز باند یه کم با رنگ و لعاب تر رو بازی میکنیم .
آخه کجا تو نسخه های قبلی این قدر دمو نشون میداد ؟ یاد مرحله فرار از زندان بلک اوپس یک بخیر ، همه مراحلش خاطره انگیز بود .
این نسخه همش شده دمو بعد هم کلی باید از این ور به اون ور بریم و آخر چهار نفر را هم بکشیم و تمام .

واقعا تو مراحل اخر بازی بهتر میشه ؟ چون تا اینجا که اصلا حال نداد بهم .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام یه سوال داشتم در مورد بخش زامبی و اینه که بخش مود کمپین زامبی(TRANZIT) تو بازی نیست و من چجوری باید ظاهرش کنم آیا باید بازی رو حتما یه بار تا آخرش رفت یا تو قسمت آنلاینش هست؟آیا بخش زامبی فقط همون 3 تا map رو
برای رفتن به بخش Tranzit باید روی map اول از سمت چپ کلیک کنید که 2 تا گزینه میازه :Tranzit و survival که باید ترانزیت رو انتخاب کنید...

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
بچه ها جدا از انجام این بازی دارین لذت میبرین ؟

من الان مرحله هفتم را هم بازی کردم ولی اصلا حس و حال کال آف دیوتی های دیگه را ندارم . بازی اصلا حس و حال نظامی قبلی را نداره ، انگار داریم یه جیمز باند یه کم با رنگ و لعاب تر رو بازی میکنیم .
آخه کجا تو نسخه های قبلی این قدر دمو نشون میداد ؟ یاد مرحله فرار از زندان بلک اوپس یک بخیر ، همه مراحلش خاطره انگیز بود .
این نسخه همش شده دمو بعد هم کلی باید از این ور به اون ور بریم و آخر چهار نفر را هم بکشیم و تمام .

واقعا تو مراحل اخر بازی بهتر میشه ؟ چون تا اینجا که اصلا حال نداد بهم .

یعنی چون دموی های بازی اینقدر زیاد شده پس کل بازی افتضاح هست دیگه؟ جلل الخالق....

ببخشیدا ولی تا اونجایی که همگی یادمونه توی نسخه های قبلی هم باید میرفتیم جلو و چند نفر از هدفهای دشمن در بازی میکشتیم اینکه میگید شاید رفتید جیمز باند بازی کردین به اشتباه فکر میکنید کال اف دیوتی بوده؟؟!!

و در آخر اینکه اگر از بازی انتقاد میکنید (البته نه مثل شما که معیارتون زیاد بودن دموی های بازی بود) پشنهاد هم بدین که مثلا چیکار باید میکردن که بهتر باشه؟ اینجوری شاید بقیه بفهمند شاید شما بهتر از تیم سازنده بازی ایده های بهتری داشته باشی؟

و در اخر هم جهت اطلاع رسانی بگم که هیچ وقت نسخه های مدرن رو با سریهای بلک آپس مقایسه نکنید چون دو بازی جدا با دو داستان و گیم پلی جدا از همه و نمیتونید چیزی از این دو مدل رو به هم ربط بدین و با هم مقایسه کنید.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
واقعا یکی از غمنگیزترین صحنه های عمر گیمریم رو توی این بازی دیدم!!
همونجایی که با اسنایپ:((:((
اصلا وقتی یاد اون صحنه می افتم انگار یه چیزی رو دلم سنگینی میکنه!!

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
با سلام
چطور میشه بازی کال آف رو دو نفره با یه کنسول بازی کرد؟
میگن یه جا میرن و تصویر دو نیمه میشه و یه نفر دسته یک بازی میکنه و یه نفر دسته دو

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
من همیشه طرفدار COD بودم ولی این بازی اصلا من رو راضی نکرد.. این سویچ کردن از این داستان به اون داستان و از این زمان به اون زمان فقط باعث از دست رفتن حس بازی میشه و اصلا به آدم اجازه نمیده که با جو بازی ارتباط برقرار کنه..

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دقیقاً نفهمیدم که این بازی چند تا پایان داره، تا الآن دو بار این بازی ـو با دو پایان متفاوت رفتم.
یکی از نکات مثبتی که در سوئیچ کردن بین داستان دهه 70 و 2025 وجود داشت، بالانس بودن سلاح ها بود، مثلاً سلاح های سال 2025 خیلی پیشرفته تر از سلاح های دهه 70 بود و این امر به خوبی رعایت شده بود. فان آخر هم خیلی قشنگ بود، کلاً من لذت بردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر