Multi Platform Call of Duty: Black Ops 6

• Thread starter Thread starter ps34
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
Treyarch
تاریخ انتشار
October
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
IMG_4979.jpeg

Developer: Treyrach
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: October 25, 2024
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:
پیس بازی خیلی بالاس ٬ یه مقدار دیگه بیش از اندازه سریع شده ٬ اینکه میگن بازی ۴ سال در درست ساخت بوده ۸ سال یا ۲۰ سال به نظرم بیشتر جنبه تبلیغاتی داره ٬ چون بازی خوب ساختن یا خلافیت واقعا ارتباط زیادی به این موضوع نداره ٬ بازی کم نداشتیم که چندین سال زمان ساختشون طول کشیده ولی زمان لانچ با ۱۰۰۱ مشکل عرضه شدن یا کامل نبودن به هر نحوی

مشکل دیگه من گرافیک بازی هست ٬ شاید یه سری بگن برای این سبک مهم نیست گرافیک ٬ ولی چطور میشه از نسخه ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۴ تغییر خاصی نداشته باشیم تو زمینه گرافیک؟ گرافیک تمیز و جذاب فقط تو بعضی از مراحل کمپین ها داریم ٬ اینطوری که یه مرحله خیلی خفن ٬ مرحله بعدی خیلی معمولی ٬ وقتی یه بازی فروش نجومی داره آدم انتظار داره قسمتایی ازین پول خرج پیشرفت بازی بشه

آخرین ویرایش:
من امید خاصی به آینده مجموعه ندارم مخصوصا اینکه افتاده زیر دست مایکروسافت،فکر میکنم بازی بچه پسندتر و آرکیدتر بشه
عملا اتمسفر و سنگینی کاد های قدیم با این بپر بپرای جدید مقایسه کنید میفهمید چی میگم

من امید خاصی به آینده مجموعه ندارم مخصوصا اینکه افتاده زیر دست مایکروسافت،فکر میکنم بازی بچه پسندتر و آرکیدتر بشه
عملا اتمسفر و سنگینی کاد های قدیم با این بپر بپرای جدید مقایسه کنید میفهمید چی میگم
mw2022 کمی اون حس سنگینی و شوتینگ داشت موومنتش هم مناسب بود همه جیغ داد میکردن که وای موومنت نداره گیمر های نسل جدید همین رو میپسندن از نظر باندل ها که بازی رسما باغ وحشه

واقعا گرافیک هیچ پیشرفتی از 2019 تا حالا نداشته.ینی بهتر شده ولی نه در اون حد
حالا حالا ها قرار نیست گرافیک بهتر بشه چون تا امسال که بازی بین نسلی بود بعد از این هم مایکروسافت قرارداد ۱۰ ساله با نینتندو بسته و تارگت بازی قراره سوییچ ۲ باشه

در حد 1 یک ساعت 40 دقیقه بازی کردم
سگ بازی های مثل TITANFALL2 ارزش داره به این بازی
بازی نظامی چطوری اینقدر باید سریع باشه، حتی همون تایتانفال 2 هم بخاطر اون همه پیشرفت تکنولوژی اینقدر سریع نیست
بازی هم اسلحه میگیری دستت لرزش بسیار شدیدی داره ، انگار داری اورواچ بازی میکنی این قدر سریع شده
بعد از N سال بالخره بازی گرافیک خوبی داره ، ضمن این که اخرین کالافی بازی کردم بلک اپس 3 بود
همین گرافیک بازی در مورد بازی های که دیگه هیج حرفی برای گفتن نداره
بتل 4 2013 جهان صد برابر بزرگتر، کلی فیزیک واقعی تر، گرافیک هیولایی، تخریب پذیری عالی
download.jpg

بلک اپس 6 سال 2024
20240909185401_1.jpg

هر دو عکس رو خودم 4k اخرین جزعیات گرفتم، ضمن این که بتل 4 با اون کیفیت رو یک هارد با کش 64 مگی خیلی راحت هم اجرا میشه، ولی کالاف کلی درد سر داره و فشار شدیدی به GPU میاره و SSD هم نیاز داره... :D

آخرین ویرایش:
تا وقتی یه مشت طرفدار متعصب که هر زباله ای جلوش بذاری بخره وضعیت همینه البته نبود رقیب قدرتمند هم بی تاثیر نیست
ولی کالاف هیچ وقت از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن نداشت اما سال 2024 این گرافیک واقعا ظلمه
در حد 1 یک ساعت 40 دقیقه بازی کردم
سگ بازی های مثل TITANFALL2 ارزش داره به این بازی
بازی نظامی چطوری اینقدر باید سریع باشه، حتی همون تایتانفال 2 هم بخاطر اون همه پیشرفت تکنولوژی اینقدر سریع نیست
بازی هم اسلحه میگیری دستت لرزش بسیار شدیدی داره ، انگار داری اورواچ بازی میکنی این قدر سریع شده
بعد از N سال بالخره بازی گرافیک خوبی داره ، ضمن این که اخرین کالافی بازی کردم بلک اپس 3 بود
همین گرافیک بازی در مورد بازی های که دیگه هیج حرفی برای گفتن نداره
بتل 4 2013 جهان صد برابر بزرگتر، کلی فیزیک واقعی تر، گرافیک هیولایی، تخریب پذیری عالی
View attachment 349205

بلک اپس 6 سال 2024
View attachment 349206

هر دو عکس رو خودم 4k اخرین جزعیات گرفتم، ضمن این که بتل 4 با اون کیفیت رو یک هارد با کش 64 مگی خیلی راحت هم اجرا میشه، ولی کالاف کلی درد سر داره و فشار شدیدی به GPU میاره و SSD هم نیاز داره... :D

اخیرأ بیشتر قطعی با سرورهای کال ایجاد میشه در حین بازی و به صورت random هست :-?

به سختی وصل شد ,آپدیت اولیه که میده گاهی وقت در ارور دایور گیر می‌کنه 😐

آخرین ویرایش:
برا
برای من که مزخرفترین بتایی بود که تو یک نسخه از cod تجربه کردم.
مولتی پلیر بازی رسما برای من بدترین بود.

البته مطمئنا همه منتظر وارزونشن ولی میخوام ببینم زامبی و کمپین رو چطور در میارن.
اگه اونها رو هم خوب در نیاورده باشن رسما این 4 سال رو ریختن تو جوب.

اما از حق نگذریم یکسری المانهاش رو دوست دارم.
مهمترینش موزیک منوی بازیه ، واقعا خیلی خوب درآوردن.
رفتم دیدم کیه.

Jack Wall آهنگساز Black ops II رو آوردن و قبلا هم روی سری مس افکت 1 و2 کار کرده بود.
همینطور Jade empire ، اسپلینترسل و...
خلاصه خیلی خوبه و مشخصه که کارش درسته.
من بعضی وقتها بازی رو باز میزاشتم که فقط این پلی شه و کارم رو میکردم.

همونطور که گفتم امیدوارم زامبی و کمپین بقول اونوری ها بنگری داشته باشه.
برای یکی مثل من این بهترین خبر ممکنه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or