Multi Platform Call of Duty: Black Ops 6

• Thread starter Thread starter ps34
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سازنده
Treyarch
تاریخ انتشار
October
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
IMG_4979.jpeg

Developer: Treyrach
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: October 25, 2024
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:
تاپیک BO6 هست ولی حالا که صحبتش باز شده اول از همه میشه گفت شرایط Xdefiant هم خیلی جالب نیست.
EXCLUSIVE - XDefiant is on Borrowed Time as Player Numbers Decline Rapidly
ملت خیلی از عرضه هر ساله COD عموما رضایت ندارند، با SBMM خیلی حال نمیکنند و خیلی مشکل های دیگه، ولی اگر کمی Xdefiant رو بیشتر بازی کنید یا از welcome playslist خارج بشید تازه میفهمید چقدر نبود همین SBMM تو یک بازی میشه برای بازیکن های کم تجربه در مشکل ساز بشه.
Xdefiant شاید برای تنوع کوتاه مدت جذاب باشه ولی انقدر مشکل فعلا داره که جای رقابت با COD رو اصلا نداره.
خوب میتونه ی مچ میکینگ فقط برای همیمن منظور درست کنه که علاقمندان به skill base matchmaking ها رو دور هم جمع کنه
در مورد xdefiant هم تنها موردی که منو اذیت میکنه اینه که اینم مثل دیویژن به سرنوشت مبهم فیل تراسیون دچار شده
مشخص نیست اونا ما رو تحریم کردن یا ما اونا رو یا هردو فقط پلیر بدبخت ایرانی رو هدف گرفتن !
همین الان بعد از گذشت 5 سال از دیویژن 2 هنوز مدعی هستن تحریمی از طرف اونها برای کاربران ایرانی اعمال نشده !
آدرس سرور رو پیدا کردم عجیبه که به سرور sent داره اما چیزی از سمت سرور receive نمیشه !
کلی هم باید خرج کرد ی وی بی ان درست درمون گرفت تا بشه بازی کرد
خلاصه که این فیری بودنش توفیقی به حال ما نمی کنه

• Like
Reactions: ps34
دیگه کاریش نمیتونن بکنن دریا هم بود تا الان خشک شده بود دیگه مگه چه قدر ایده هست برای یه بازی سالیانه ، ایده آخر تبدیل بازی به باغ وحش بود که شد
2019 که مدرن‌وارفر ریبوت شد خیلی خوب بود من بعد از تقریبا 8 سال دوباره یه کالاف خریدم ولی متاسفانه یه سال بیشتر این قضیه دووم نیورد :D

2019 که مدرن‌وارفر ریبوت شد خیلی خوب بود من بعد از تقریبا 8 سال دوباره یه کالاف خریدم ولی متاسفانه یه سال بیشتر این قضیه دووم نیورد :D
mw2019 خیلی خوب بود ولی دیگه جای کار نداره ، یه سال میان ttk رو میبرن یذره بالا تو نسخه بعد دوباره میارن پایین اسمشم میشه تغییرات نسخه جدید

دیگه کاریش نمیتونن بکنن دریا هم بود تا الان خشک شده بود دیگه مگه چه قدر ایده هست برای یه بازی سالیانه ، ایده آخر تبدیل بازی به باغ وحش بود که شد
تنها امیدم کمپین بازیه که اگه خوب درآورده باشن بعدا ارزش داشته باشه از گیم پس دانلود کنم.

تکذیب می کنم !
هیچ وقت نگفتم که این cod شبیه ساز ببر و یوزپنگه :-w :|
اما قطعا بولشت اِوِر هست :))
اون رو خودم اضافه کردم :D
این بتای BO6 رو بازی کردم ، سم خالصه.
برادر کوچیکم وسط بازی اومد گفت چرا مثل ببر چهار دست و پا تو مپ میدویی؟!

گفتم همه اینطوری شیرجه میزنن و سر میخورن ، منم مجبورم.
خیلی افتضاحه ، مپهاش هم بدتر.

دیگه با این دری وریها نمیتونم کنار بیام.
به درد سنین نهایتا تا 20سال میخوره.
دلتافورس به نظرم بهترین بازی حال حاضره که ارزش داره پاش وقت بزاری.

آخرین ویرایش:
تنها امیدم کمپین بازیه که اگه خوب درآورده باشن بعدا ارزش داشته باشه از گیم پس دانلود کنم.

اون رو خودم اضافه کردم :D
این بتای BO6 رو بازی کردم ، سم خالصه.
برادر کوچیکم وسط بازی اومد گفت چرا مثل ببر چهار دست و پا تو مپ حرکت میدویی؟!

گفتم همه اینطوری شیرجه میزنن و سر میخورن ، منم مجبورم.
خیلی افتضاحه ، مپهاش هم بدتر.

دیگه با این دری وریها نمیتونم کنار بیام.
به درد سنین نهایتا تا 20سال میخوره.
دلتافورس به نظرم بهترین بازی حال حاضره که ارزش داره پاش وقت بزاری.
همون دیگه بدبختی بیچارگی اینجاس که دیگه بازی برای ذائقه ماها ساخته نمیشه ولی خب میدونی ماکان خیلی هم مهم نیست چون ما دوران طلاییش رو دیدیم

دوستان بازی رو سریزاکس و اس چطوریاس؟
پینگ میگن زیر ۵۰ ۶۰ هست درسته؟ با دی ان اس؟
همین حدود هست با DNS بین ۴۰ تا ۱۰۰ خورده در بدترین حالت 🙂
آپدیت هم اومده بود
این DNS رادار دیگه نمیشه باش بازی کرد عجیبه 🤔

• Like
Reactions: all4u
کدوم احمقی به اینا گفته ۹۰ گیگ بتا اوکیه؟

اخه من نمیدونم اون همه پول رو کجای ماتحت سهامدارها جا میدن که یه مقداریش اضافه نمیمونه یه بازی رو بهینه کنند نشه سیصد گیگ

من که کلا کال بازی نمیکنم و پیگیر نیستم نهایتی هم که بازی میکردم نسخه پلاس و بتا بود برای تفنن ولی این دیگه از هر سمتش مرض داره بیرون میزنه

کدوم احمقی به اینا گفته ۹۰ گیگ بتا اوکیه؟

اخه من نمیدونم اون همه پول رو کجای ماتحت سهامدارها جا میدن که یه مقداریش اضافه نمیمونه یه بازی رو بهینه کنند نشه سیصد گیگ

من که کلا کال بازی نمیکنم و پیگیر نیستم نهایتی هم که بازی میکردم نسخه پلاس و بتا بود برای تفنن ولی این دیگه از هر سمتش مرض داره بیرون میزنه
سلام
دیگه باید خودمون رو واسه هر حجمی آماده کنیم
من 2 روزه گذاشتم روی کنسول دانلود کنه و دیشب گزینه play فعال شد ولی روی صفحه اولش می مونه (همون زنه و اسم) فکر کنم باید کامل دانلود بشه
با نت مخابرات و ایرانسل چک کردم ولی همینجور می مونه

کلا از نظر حجم کالاف مزخرف ترین بازی هست که دیدم من بازی اصلیم nba 2k هست که اونم حجیمه اما خوبیش اینه دیگه یکبار که دانلود میکنی نمیاد هی هر چند وقت یکبار ۲۰ گیگ آپدیت بده
اصلشم همینه که شما بیس بازی دانلود کنی مابقی محتویات با آپدیت های با حجم معقول به بازی اضافه بشه نه مثل این مسخره بازی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or