Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
منتظره گرافیکه فیلمی نباش . اینا دنباله 60 فریم ثابت روی pc-one-4 هستن . از سره ته خیلی چیزا میزنن که فریم رو ثابت نگه دارن D:
البته فک کنم میتونست "مقداری" بهتر باشه اگر فقط برای نسل جیدید بود اما چه مقدار نمیدونم.

اما در هر صورت وقتی به پیشینه COD نگاه میکنی کلا هر نسل این بازی فقط یک engine داشته که رفته رفته upgrade شده .
انتظاره چیزه فضایی ازش هیچوقت ندارم D:
درسته این 60 فریم باعث میشه گرافیک رو پایینتر بیارن منم بازی کردم به نظرم اگه این انجین بازی باشه واسه نسل 8 زیاد تفاوتی با انجین قبلی نداره شایدم بازم ملت رو گول زدن انجین قبلی رو بردن بالا به اسم انجین جدید کلا گرافیکش نصف بتل4 هم نمیشه واسه نسخه های نسل 7 خیلی خوبه اما واسه نسل 8 انتظارم بیشتر از اینها بود نقطه قوت بازی مولتی پلیرشه که خیلی عالیه

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
منتظره گرافیکه فیلمی نباش . اینا دنباله 60 فریم ثابت روی pc-one-4 هستن . از سره ته خیلی چیزا میزنن که فریم رو ثابت نگه دارن D:
البته فک کنم میتونست "مقداری" بهتر باشه اگر فقط برای نسل جیدید بود اما چه مقدار نمیدونم.

اما در هر صورت وقتی به پیشینه COD نگاه میکنی کلا هر نسل این بازی فقط یک engine داشته که رفته رفته upgrade شده .
انتظاره چیزه فضایی ازش هیچوقت ندارم D:

نه عزيزجان توانايي نسل ٨ فراتر از اين حرفاس! ٦ برابر اين رو هم ميتونه ٦٠ فرم بده بيرون

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اقا با نت 1 مگ محابرات تهران میشه مولتیش رو بازی کرد و حرض نخورد؟
من فیفا و دستینی و لست او اس رو راحت و بدون مشکل بازی کردم در حدی که دیلی رو زیاد حس نمیکردم (سروراشونم قوین لامصبا!) این چجوریه؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
نسخه Advanced Warfade تا حدودی افتضاح بودن نسخه Ghosts رو جمع کرد اما البته هنوز جای کار داره اما پیشرفت خوبی داشتند چه تو گیم پلی چه تو گرافیک بخش سینگل پلیر و مولتی پلیر در کل بهتر شدن اما همچنان بازم میگم جای کار داره بازی تا یک بازی کامل بشه

man.in_mirror

کاربر سایت
Mar 19, 2010
52
نام
علیرضا کاظمی
سلام دوستان منم بازی رو گرفتم ولی اکانتم ریحن ۲ هست ولی بازی all هست این کد day zero رو چجوری میتونم استفاده کنم ؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر