Call of Duty: Advanced Warfare

17765515465794251455.png

در حالی که Activision امروز اعلام کرده بود، نسخه جدید Call of Duty یک شنبه هفته آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد و تریلری از این بازی در روز یک شنبه 4 May منتشر خواهد شد، دقایقی قبل سایت Destructoid تریلر آخرین شماره Call of Duty به نام Call of Duty: Advanced Warfare منتشر کرد.

با توجه به تریلر به نظر می رسد بازی Call of Duty: Advanced Warfare مربوط به جنگ های آینده باشد، از جمله وسایل حمل و نقل بسیار بزرگ که می توانند غیب شوند، سربازانی که exosuits (یک نوع لباس که یک سری قدرت خاص به انسان میده و قبلا تو فیلم Elysium ازشون استفاده شده) پوشیده اند، دستکش هایی که به شخصیت های بازی اجازه می دهند از ساختمان ها بالا روند (مثل دستکش هایی که تو فیلم Mission: Impossible Ghost Protocol وجود داشت) و موتور Hover.

از دیگر نکاتی که می توان در این تریلر مشاهده کرد، حضور Kevin Spacey بازیگر مشهور هالیوودی است.

در آخر تریلر هم اعلام می شود بازی در تاریخ 4 نوامبر عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,977
نام
نـــــــویـــــــــد
اوايل نسل قبل هيولايي به نام Modern Warfare داشتيم ، اميدوارم اين Advanced Warfare در همون حد بشه
دلم روشنه :d

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
اقا من از الان بهتون میگم تا دوسال این نسل بازی درست activision تحویلمون میده بعد دوباره شروع میکنه به دوشیدن نسخه بازی بی کیفیت تحویل دادن
این خط ____________
این نشون £

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
Troy Baker چی بود این وسط؟ :D من که تقریباً بیخیال این سری شدم و اخبارشم دنبال نکردم! Troy هم در کنار Kevin spacy بازی کرده تو این شماره؟

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
من خودم از ورژن هايي كه جنگ هاي آينده رو ساختن خوشم نمياد
بنظرم بلك آپس 1 از همه بهتر بود
اي كاش برمي گشت به زمان قديم دوباره
آخه ما يه بازي جنگي طبيعي دوست داريم
بازي تخيلي جداست! Call of همه اش داره تخيلي ميشه ديگه

سؤال من هم دقيقاً همينه!
نمي دونم چرا جنگ جهاني دوم و جنگ سرد رو كه تو غرب (يعني بازار اصلي شون) خيلي شناخته شده هست و همه هم علاقه دارن، ول كردن چسبيدن به يه مشت داستان و اسلحه هاي تخيلي و چرت و پرت ! :)))
حالا درسته ورژن هاي قبلي زدن
اما اگه براي نسل جديد بزنن خيلي مؤفق مي شن ولي خب فكر كنم همچين قصدي ندارن

زبون من بدبخت مو در اورد از بس گفتم این اینده نیست, حالیه که ما نمیشناسیم یه سرچی شما تو ویکیپدیا بزن!
حالا من هرچیم بگم شما با خودتون میگید این یه فن دو آتیشه غیرتیه!:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
سؤال من هم دقيقاً همينه!
نمي دونم چرا جنگ جهاني دوم و جنگ سرد رو كه تو غرب (يعني بازار اصلي شون) خيلي شناخته شده هست و همه هم علاقه دارن، ول كردن چسبيدن به يه مشت داستان و اسلحه هاي تخيلي و چرت و پرت ! :)))
حالا درسته ورژن هاي قبلي زدن
اما اگه براي نسل جديد بزنن خيلي مؤفق مي شن ولي خب فكر كنم همچين قصدي ندارن
منم خیلی دوس دارم بعد از سال ها یک عنوان جنگ جهانی تجربه کنم ولی نمیشه! دیگه تکراری شده! ایده توی کار جدیده و اگه بخوان دوباره جنگ جهانی بسازن چیزی برای عرضه ندارن و ممکنه موفق نشه بازی! البته هنوز میشه با یک داستان خفن و شخصیت پردازی خوب و طراحی مراحل درست حسابی یک شاهکار ساخت که دیگه اکتیویژن کارش از این حرفا گذشته :D
برا مثال یوبی سافت سر AC تا دید سر ACIII اینجور بلایی اومد کلا داستانو تغییر داد زد تو کار دریا و دریانوردی و دیدین ACIV موفق شد و یک برگشت محسوب میشد برای سری حالا!
بهترین و پرطرفدارترین نسخه های بازی دوتا MW اول بودن که هر دوتاشون زمان مدرن بودن و اکتی هم اینقدر زد جنگ در زمان حال ساخت که خراب شد بازی حالا اگه دوباره بخواد زمان حال یا قدیمو بسازه بازم احتمال موفق شدنش کمه چون دیگه ملت خسته شدن از این جور چیزا! نمونش BOII یک تیکه هاییش برمیگشت به زمان قدیم اما یکی از بیخود ترین تیکه های بازی همون قدیمش بود :D

با موفق شدن تایتان فالم که به به اینا دیگه یک راست زدن تو همون کار و حتی نصف قابلیت اون توی این هست :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
منم خیلی دوس دارم بعد از سال ها یک عنوان جنگ جهانی تجربه کنم ولی نمیشه! دیگه تکراری شده! ایده توی کار جدیده و اگه بخوان دوباره جنگ جهانی بسازن چیزی برای عرضه ندارن و ممکنه موفق نشه بازی! البته هنوز میشه با یک داستان خفن و شخصیت پردازی خوب و طراحی مراحل درست حسابی یک شاهکار ساخت که دیگه اکتیویژن کارش از این حرفا گذشته :D
برا مثال یوبی سافت سر AC تا دید سر ACIII اینجور بلایی اومد کلا داستانو تغییر داد زد تو کار دریا و دریانوردی و دیدین ACIV موفق شد و یک برگشت محسوب میشد برای سری حالا!
بهترین و پرطرفدارترین نسخه های بازی دوتا MW اول بودن که هر دوتاشون زمان مدرن بودن و اکتی هم اینقدر زد جنگ در زمان حال ساخت که خراب شد بازی حالا اگه دوباره بخواد زمان حال یا قدیمو بسازه بازم احتمال موفق شدنش کمه چون دیگه ملت خسته شدن از این جور چیزا! نمونش BOII یک تیکه هاییش برمیگشت به زمان قدیم اما یکی از بیخود ترین تیکه های بازی همون قدیمش بود :D

با موفق شدن تایتان فالم که به به اینا دیگه یک راست زدن تو همون کار و حتی نصف قابلیت اون توی این هست :D

اتفاقا مرحله های زمان قدیم BO2 خیلی هم باحال بود :d :-"

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی

اگه قرار باشه هیچ بازی ای از بازیه دیگه تقلید نکنه مطمئن باش به نفع ما نیست اصلا...مثلا همین shadow of modor سیستم مخفیانه کاریش دقیقا کپی پیس assasin ه

مطمئنم این بازی چیز های خیلی بیشتر از تایتان فال واسه روو کردن داره...الان فرض کنیم برگشتیم سال 1945 خب بعدش چی؟ همون مدل گیم پلی رو بیان فقط گرافیکش رو ببرن بالا؟ نه میشه اسلحه جدید اضافه کرد نه قابلیت جدیدی و نه دشمنان جدیدی ...فقط میشه گرافیک رو بالا برد...وسیله نقلیه هم بذاره که میشه بتل:|

این سری اگه نو اوری هاش خوب باشه موفق میشه و دیگه تکراری نیستش

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Troy Baker چی بود این وسط؟ :D من که تقریباً بیخیال این سری شدم و اخبارشم دنبال نکردم! Troy هم در کنار Kevin spacy بازی کرده تو این شماره؟
شخصیت اصلی بازی هست دیگه:dالبته فقط توی کات سین ها صداش رو می شه شنید.:d

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
اینا اگه واقعا بخوان روی داستان کار کنند کم جنگ خونین تا همین الانشم نداشتیم
به نظر من روی داستانهای جنگهای اخیر کار کنند بهتر از اونه که برن تو فضا

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
بهترین داستان همین داستان داعش بود :d جدی بد نمیشد که موضوع این قسمت رو به داعش و حوادث اخیر ربط میدادن . بهتر از اینه که به نظرم شخصیت اصلی بازی رو سوپرمن کنن که 10 متر بپره رو هوا و مثل اسپایدرمن از دیوار بالا بره :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر