Call of Duty: Advanced Warfare | Xbox 360

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
نصبش رو یکاری میکنیم .بازیش بگو چجوریه ........توپه یا مثل نسخه قبل .......به نظر من این مدرن شدن بیش از حد کال بازیشو رو به پسرفت برده

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
بابا یعنی من اگه ایکس باکس داشتما الان مگه میخوابیدم؟ الان یه مرحله بازی می کردم یه مرحله میومدم اینجا توضیح میدادم!!!!

negrasombra

کاربر سایت
Sep 1, 2010
424
نام
یوسف
بابا یعنی من اگه ایکس باکس داشتما الان مگه میخوابیدم؟ الان یه مرحله بازی می کردم یه مرحله میومدم اینجا توضیح میدادم!!!!

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
خوشحالم كه اولين تاپيكم تو طول عمرم مهم شد:dحالا كسي بازي كرده بياد بگه چطوره ارزش داره بخريم البته من كه حتما ميخرم ولي بگيد رو 360 جطوره منم تا جمعه اينده ميخرم بخاطر اين تعطيلات نميتونم

sub zeo

کاربر سایت
Feb 29, 2012
8
سلام دوستان یکی زحمت بکشه لینک پک اچ دی رو جدا بزاره واسه دانلود دیگه ما واسه اون یه دی وی دی حیف نکنیم با فلش بریزیمش رو هارد !
دمتون گرم

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
یعنی دیسک سینگل و مولتی توی دیسک 2 هست؟من میخوام بدونم مولتی و سینگل توی کدوم دیسکه
ديسك يك سينگل و مولتي هست و ديسك دو ديتا ميدونم عجيبه ولي همينه من خودم و ديگر دوستانم هم تست كرديم همينه ديگه همينجا به اين بحث شيرين خاتمه ميديم و درباره بازي صحبت ميكنيم منم هنوز نگرفتم هفته ي ديگه سفارشش ميدم الان به خاطر تعطيلات نميتونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر