Cage : نمايش ''Sci-fi'' مايكروسافت براي Natal دروغي بيش نبود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T@ntaL 73

کاربر سایت
سلام.

Quantic Dream قبلا در مورد علاقمندي هاش به motion control ها گفته بود و حتي به دنبال آپديتي براي پشتيباني HR از Move هستند.David Cage (يكي از موسسان QD و co-CEO ) در مورد تكنولوژي motion control مايكروسافت (Natal) مشكوك بودن خود را اعلام كرد.

xboxcom-project-natal_1243923174865.png

''من Natal را ديدم و بسيار كنجكاوم كه ببينم چه كاري مي خواهند با آن انجام دهند''. و بعد گفت:
''من در مورد اين نمايش sci-fi آنها, زياد فكر هاي خوبي نميكنم.''

او به ويدئويي كه در E3 سال گذشته پخش شد اشاره كرد. يك منتاژ از استفاده ي عام و كلي Natal براي بازي كردن هر عنواني (مثل بازي هاي racing, فوتبال, و fighting ). يك فعل و انفعال متقابل با Xbox 360 و تنها استفاده از حركات دست و صدا.اما تظاهر و بلوفي بيش نبوده كه به نظر كيج شاكي تر از همه است.

169975-skateboard.jpg

كيج گفت چشم هايم 4 تا شد وقتي ديدم: ''وقتي كه يه بچه با يك اسكيت بورد اومد و يك اشعه ي ليزر ان اسكيت بورد را اسكن كرد و بعد ما ان اسكيت بورد رو در بازي ديديم'' .او توضيح داد كه توانايي گرفتن عكس و قرار دادن آن در بازي ممكن است, ولي نه به اندازه اي كه اين ويدئو از Natal دوست داره كه ما آن را باور كنيم. ''ما در صنعت هستيم ; و ميدانيم چه چيزي شدنيست و چه چيزي نشدني.''

او اضافه كرد: ''من فكر ميكنم كه يه كم دروغ هم در آن چاشني كار شده.چون اجازه ميده ملت در مورد ديدن آن چيزي فكر بكنند كه حتي به آن نزديك هم نشده اند.''

در سيزدهم June در E3 ما آخرين نقشه ها و برنامه ريزي هاي مايكروسافت را در مورد Project Natal ميبينيم.

آخرین ویرایش:
یه تریلر بود که چند وقت پیش ها دیدم که 3 نفر داشتند نتال رو با بازی Burn out.... تست میکردند ! و واقعا هم نتال عین هلو کار میکرد ! و مشکلی نداشت به جز یکم لگ ! طرف میپیچید چپ ماشین هم میرفت چپ نه مثل بازی Lair بد بختی ما اینه که همگی دروغ های عظیم سونی رو فراموش کردند ! و حالا که یک وسیله 9 ماه به تاریخ عرضش مونده و نمایش رسمی بزرگی تا حالا نداشته شده بزرگترین دروغ مایکروسافت برای بعضی ها متاسفم
ببین دوست عزیز من اصلا به خوبی و (خدایی نکرده) بدی نتال کاری ندارم. ولی از یه سری حرفهای ... حالم به هم می خوره ! الان بازی lair چه ربطی به نتال داره ؟ شما یه بازی با امتیاز چه می دونم 4 گیر آوردین شده سوژه پس این رو هم در یابین اگه بازی lair با اون امتیاز شده دروغ بزرگ سونی پس این بازی انحصاری 360 به اسم Onechanbara: Bikini samurai squad با امتیاز وزین 2.5 اسمش چیه ؟
http://www.gamespot.com/xbox360/action/chambarabeautyx/index.html?tag=result%3Btitle%3B0

------------------------------------
ولی یه نکته ی جالب اینه که روز به روز این تاپیک تو صدر لیست اخباره :biggrin1: احتمالا تا e3 هم همچنان در صدر خواهد بود :biggrin1:

آخرین ویرایش:
بد بختی ما اینه که همگی دروغ های عظیم سونی رو فراموش کردند !

کلا شما رو هوا زیاد صحبت میکنی، اگه میشه لطف کن این دروغ های بزرگ سونی رو اینجا برای من تشریح کن تا ما هم باهاش آشنا بشیم!!

یه زمانی بود که همه سونی رو به خاطر ان تریلر KZ2 دروغ گو خطاب میکردن اما دیدیم که نتیجه نهایی بازی چیزی شد که به عقیده عموم منتقدین جز کیفیت بافت هادر همه زمینه ها حتی از ان تریلر هم جلوتر بود! پس خواهشا نیا اینجا برای من بگی KZ2!!

طرف میپیچید چپ ماشین هم میرفت چپ نه مثل بازی Lair

در ضمن شما که اصلا L.A.I.R رو بازی نکردی هیچ حقی نداری که در موردش نظر بدی! البته در این که کنترلش مزخرف بود هیچ شکی نیست اما این بازی رو اصلا خود سونی نساخت و اینکه خوب از یک بازی لانچ همچین انتظار بیشتری هم نمیرفت!

سلام :love:
واقعا که ببینید کارمون به کجا رسیده :sick:
ببخشید اگه یادتون بیاد سال 2005 مگه تریلر GT یادتون رفته یا KILLING DAY یا KILL ZONE 2 اون موقع

در ضمن شما که اصلا L.A.I.R رو بازی نکردی هیچ حقی نداری که در موردش نظر بدی! البته در این که کنترلش مزخرف بود هیچ شکی نیست اما این بازی رو اصلا خود سونی نساخت و اینکه خوب از یک بازی لانچ همچین انتظار بیشتری هم نمیرفت!

بازی بدی نبود فقط باید سلیقتون با کنترلش همخوانی داشته باشه همین!!!

یه زمانی بود که همه سونی رو به خاطر ان تریلر KZ2 دروغ گو خطاب میکردن اما دیدیم که نتیجه نهایی بازی چیزی شد که به عقیده عموم منتقدین جز کیفیت بافت هادر همه زمینه ها حتی از ان تریلر هم جلوتر بود! پس خواهشا نیا اینجا برای من بگی KZ2!!
خداییش من این یه مورد رو قبول ندارم.اګه وقت داری برو یه بار تریلر رو نګاه کن بعد متوجه تفاوت می شی!!!
(در ضمن من خودم این بازی رو تموم کردم و به نظرم ګرافیکش هم عالی بود اما نباید با یه cg مقایسه بشه)

بازی بدی نبود فقط باید سلیقتون با کنترلش همخوانی داشته باشه همین!!!
البته سوني رو اين بازي خيلي مانور داده بود كه البته بيشتر به نظر من يه شاهكار گرافيكي بود (در اون زمان با اون محيط هاي بزرگ) ولي كنترل بازي همه چيزو خراب كرده بود من قبل عرضه جوگير شده بودم همه جا از اين بازي تعريف ميكردم... به خاطر همين زياد قبل عرضه ي هيچ چيزي ديگه هيچ بحثي نميكنم... البته فكر نكنم خود سوني هم از اين كنترل بد و استفاده ي بد از SA خبر داشت چون زياد روش مانور نميداد !!!

بحث در مورد Natal هم زود هست (البته در نوآوريش شكي نيست) ولي بايد ديد همه چيز اونجور كه ميگن هست يا نه !!! اگرم تو چند صفحه ي قبل بحثي داشتم به خاطر Natal نبود به خاطر اظهار نظر كيج بود ...

در ضمن شما که اصلا L.A.I.R رو بازی نکردی هیچ حقی نداری که در موردش نظر بدی!
شما آتش فشان Paradox ها هستین...:laughing:
ایشون L.A.I.R رو بازی نکرده حق نداره نظر بده ولی شما که حتی در فاصله ی 12000 کیلومتری نتال هم تا حالا قرار نگرفتی میتونی هر چی می خوای بگی...:laughing:
هی من میام شاد میشم میرم...:دی

شما خودت تو پستای قبلت تو صفحات قبلی گفته بودی تریلر KZ2دروغ محض بود
خوب سر همون E3 هم تا مدت ها و زمانی که سونی رسما با گرافیک KZ2 دهن هارو بسط دهنش سرویس بود!:دی یادته که!:دی اینبار هم خوب همینطوره دیگه!:دی یعنی خودتم داری حرف من رو میزنی، همونطور که ان تریلرهای سونی دروغ بودن، این تریلر هم دروغ بود! بنده خدا کیج هم همین رو گفته!:دی منتها چون با سونی کار میکنه...
در ضمن من به نتیجه ی نهایی که این بازی چه قدر به اون تریلر نزدیک بود کاری ندارم بحث سر اینه که اون تریلر دروغی محض از سونی بود
در ضمن ممنون میشم یه منبع معتبر بیاری که منتقدین همچین حرفی زده باشن:
جز کیفیت بافت هادر همه زمینه ها حتی از ان تریلر هم جلوتر بود!

شما خودت تو پستای قبلت تو صفحات قبلی گفته بودی تریلر KZ2دروغ محض بود
در ضمن من به نتیجه ی نهایی که این بازی چه قدر به اون تریلر نزدیک بود کاری ندارم بحث سر اینه که اون تریلر دروغی محض از سونی بود
در ضمن ممنون میشم یه منبع معتبر بیاری که منتقدین همچین حرفی زده باشن:
بعضیا خیال میکنن حتما باید پست بدن
======
من اگه جای شما که میاید با کسانی بحث میکنید که فک میکنن به کنسول کارخونه باباشون توهین شده بودم اصلا دیگه تو این تاپیک نمیومدم تا بعد عرضه نتال بعد از اون میومدم همرو نقل قول میکردم کلیم میخندیدم البته منظورم به اونا نیست که بحث منطقی میکردن منظورم به کسانی مثل همین اقا که پستشو نقل کردمه که اصلا نمیدونه تو کدوم تاپیک پست داده فقط اومده بگه kz2 دروغ بود

اسم ببر این دروغ (!) های عظیم رو!

یکیش همین تریلر کذایی KZ2 که سال 2005 اومدند یه CG نمایش دادن ! بعد سال 2009 یعنی 4 سال بعد تونستند شبیه اون در بیارند !!!!!

2 : بازی lair که واقعا فاجعه قرن بود ! حتی تا یک ماه سونی قبول نمیکرد که این بازی مشکل داره ! تا بعد راضی شد نگید دروغ میگی که همه شاهدند !

3 : 4 بعدی کردن بازی ها ! lol حتما فراموشی گرفتید ؟

همین 3 تا بسه ! و من یه سوال دیگه دارم از شما ها اونم اینه که سونی اومد یه نمایش زنده از Gem و Arc و Move و wii mote یا هر چیزه دیگه ای !!!! تو E3 پارسال نشون داد ! از محصولی که 3 سال قبلش بوده و حالا این یکم قویتر شده و این محصول پر از مشکل بود تا جایی که طرف میخواست یک توپ رو بزنه هر کاری کرد نشد اومد برگرده شانسی خورد بهش ! همه سریع جبهه گرفتند که اره این نسخه ازمایشیش و منم قبول دارم اینو ! ولی وقتی هنوز محصولی که یک نمایش زنده درست درمون نداشته رو مورد حمله قرار میدید ! من میام میگم بازی burn out رو تست کرده طرف در عین کم تجربگی و نداشتن اطلاعات میاد میگه چه ربطی به موشن کپچر داره ! اخه برادر من دوست من رفیق من پس این عمل یعنی چی ؟؟؟؟ حتما یکی داره با یه دسته از اون پشت کنترل میکرد ؟؟؟

یکیش همین تریلر کذایی KZ2 که سال 2005 اومدند یه CG نمایش دادن ! بعد سال 2009 یعنی 4 سال بعد تونستند شبیه اون در بیارند !!!!!

2 : بازی lair که واقعا فاجعه قرن بود ! حتی تا یک ماه سونی قبول نمیکرد که این بازی مشکل داره ! تا بعد راضی شد نگید دروغ میگی که همه شاهدند !

3 : 4 بعدی کردن بازی ها ! lol حتما فراموشی گرفتید ؟

همین 3 تا بسه ! و من یه سوال دیگه دارم از شما ها اونم اینه که سونی اومد یه نمایش زنده از Gem و Arc و Move و wii mote یا هر چیزه دیگه ای !!!! تو E3 پارسال نشون داد ! از محصولی که 3 سال قبلش بوده و حالا این یکم قویتر شده و این محصول پر از مشکل بود تا جایی که طرف میخواست یک توپ رو بزنه هر کاری کرد نشد اومد برگرده شانسی خورد بهش ! همه سریع جبهه گرفتند که اره این نسخه ازمایشیش و منم قبول دارم اینو ! ولی وقتی هنوز محصولی که یک نمایش زنده درست درمون نداشته رو مورد حمله قرار میدید ! من میام میگم بازی burn out رو تست کرده طرف در عین کم تجربگی و نداشتن اطلاعات میاد میگه چه ربطی به موشن کپچر داره ! اخه برادر من دوست من رفیق من پس این عمل یعنی چی ؟؟؟؟ حتما یکی داره با یه دسته از اون پشت کنترل میکرد ؟؟؟
1:مهم اینه تونستند اما ایا نتال میتونه تو این مدت کم به اون حد برسه؟ا
2:یه اپدیت ساده واسه کنترلرش اومد که که قبل اونم بعضیا راحت بودن باهاش بعضیا هم مشکل داشتن بعدشم که همه راضی
3:اهان بعد سونی گفته کی میخواد اینکارو کنه؟و منبع خبرتون
========
شما کلا اطلاعاتت خیلی بالاس گویا از تیکه قرمز شده پست فهمیدم
کماکان قسمت دوم پست قبلیمو تکرار میکنم ما چی میگیم شما چی میگی اما چون میخوام روشن شی قضیرو باز میکنم واست ببین دوست من هیچکس اینجا تاکید میکنم هیچکس نگفت نتال بده یا از تاخیرش گلایه نکرد فقط گفتن که اون ویدیو که نشون دادن هایپ داشته و الان تکنولوژی تکرار میکنم الان تکنولوژی بازم تکرار میکنم الان تکنولوژی به اون حد نرسیده که یه دوربین 100 دلاری بتونه اینکارارو کنه
یه سوال دیگه هم چون اطلاعاتتون انقدر بالاس میپرسم میتونید یه ویدیو از سونی نشون بدید که هایپ داشته باشه در حد نتال؟درسته مثل پست شما هیچ ربطی به تاپیک نداره اما چون اسم انواع و اقسام کنترلر هارو اوردید میگم

در سال 2007 بود فکر کنم و گفته شده توسط جناب Kutaragi

لینک های زیادی در دسترس نیست ! ولی این یه لینک http://www.psu.com/4D-Graphics--A-reality-only-for-PlayStation-3-Feature--a1063-p0.php

اینم یه عکس خنده دار
kutaragi4d.jpg

اینم یه دروغ گنده تر : اجرای بازی ها بر روی PS3 با فریم 120 lol

http://www.gamespot.com/news/6136786.html

یه سوال دیگه هم چون اطلاعاتتون انقدر بالاس میپرسم میتونید یه ویدیو از سونی نشون بدید که هایپ داشته باشه در حد نتال؟درسته مثل پست شما هیچ ربطی به تاپیک نداره اما چون اسم انواع و اقسام کنترلر هارو اوردید میگم

من اون قسمت قرمزی که میگی رو به سخره گرفتم حالا شما متوجه نشدی مشکل من نیست ! اونا هم اسم های یک کنترل هستش نه مختلف !

آخرین ویرایش:
Gamepro gave a perfect score praising graphics technology and multiplayer depth.

In their review, Edge gave Killzone 2 a 7/10, praising the online multiplayer, attention to detail, "unparalleled graphics" and the pacing of the single-player campaign, but included criticism of the game's use of "gameplay clichés" and its weak storyline and characters.

GameSpot did not review the game until after its release so that they could experience its online multiplayer features in more depth. Reviewer Kevin VanOrd gave Killzone 2 a 9/10 saying: "Killzone 2 boasts amazing visuals, an intense campaign, and extraordinary online play that will keep you coming back for more." but described the game's story and characters as "forgettable" and said that the motion controls seemed "tacked-on".

--

هی ما میایم چیزی نگیم نمیشه. به اعتراف اکثریت غریب به اتفاق منتقدین KZ2 بهتر از Tech-Demo معروف بوده. همشون به گرافیک فوق العاده بازی اعتراف کردن. پس خواهش میکنم از سر معده حرف نزنید.

در مورد 4D هم که اصلا بحث مسخره ایه که مطرح میکنید شما اصلا نفهمیدین منظور اون بابا از 4th Dimension چی بوده از رو شکم حرف میزنید. منظورش این بوده که با قدرت پردازش سل میشه بازی هایی ساخت که جنبه های صرفا بصری نداشته باشه اما قابل احساس باشه. مثل درختی که زندست و در 4 فصل سال دچار تغییرات بشه (این عین حرف اون نیست، تفسیر حرف اون برای فهمایش بهتره)، برای مثال در بهار شکوفه بده، تابستان میوه بده، پاییز شروع کنه به برگ ریختن و تو زمستان هم خشک شه و دوباره این روند تکرار شه.

باز یه بنده خدایی که معلوم نیست تو کدوم غار خوابیده بوده میاد اینجا عکس جذاب میگذاره تا ما بهش بخندیم. هر هر هر... خندیدیم...

یه سوال دیگه هم چون اطلاعاتتون انقدر بالاس میپرسم میتونید یه ویدیو از سونی نشون بدید که هایپ داشته باشه در حد نتال؟
شما یه جوری میگی هایپ داشته انگار کلش دروغ بوده! قرار نیست که دیگه این وسط از آب گل آلود ماهی بگیرید.
با توجه به توضیحات بسیار خوبی که آقا کوروش دادن ولی من معتقدم نمیشه حالا چون یه نفر اومد این حرفو زد دیگه بگیم کلش هایپ و دروغ و از این حرفا بوده. (که به طور کلی خوب این چیزا به مایکرو نسبت داده میشه.:))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or